|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apartmaji z možnostjo polpenziona
16.5.2008 11:16:13   
ona
Nekaj sem razmišljala,če obstaja varianta npr.na Hrvaškem,da greš v nek apartma,kjer imaš še možnost zraven,da imaš vključeno zraven še zajtrk in večerjo?Kot npr.greš nekam na morje v hotel,kjer avtomatsko dobiš zraven v ceni še polpenzion?
saj ste me razumeli?user posted image Jaz bi raje bila v apartmaju,da si lahko vsaj kavo skuhamuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
16.5.2008 12:33:01   
Kaliope
ja, itak da obstaja. Poglej hotelska naselja, ki imajo zraven še apartmajska naselja - tam je največkrat taka varianta.
Nisem sicer najbolj doma v turistični ponudbi Hrvaške, ampak vem, da sem za svoje starše pred 2 letoma rezervirala last minute ravno tako varianto, in sicer v Dugi uvali - imeli so apartma, polpenzion pa v bližnjem hotelu.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
16.5.2008 14:41:07   
vcugmas2
Ja mi smo za avgusta rezervirali apartma ASTRA v Poreču, ter poleg doplačali polpenzion v hotelu Delfin. Za apartma 4 odrasle osebe + 2 otroka (2 ločeni spalnici ) bomo odšteli 600 E ter 8 E za polpenzion na dan po osebi.



(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
10.6.2008 22:01:05   
PIAF
Turistično naselje Amarin pri Rovinju - niso ravno apartmaji, so pa vrstne hiške - sobe, ki so velike tako, da si zraven prineseš koherček in si skuhaš kavo. Imaš pa notri hladilnik. meni je super.

LPuser posted image

(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
13.6.2008 21:20:25   
denmegy
A obstaja kaj takega tudi na Braču - Bolu?

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
14.6.2008 19:45:11   
* Mateja *
Pag, Stara Novalja penzion Sveta Marija al neki tazga, imaš apartma in hodiš k njim jesti, pa plaža čisto zraven s senčko.

(odgovor članu denmegy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
14.6.2008 20:51:30   
Sibil_
Šilo na Krku-apartmaji Tina, Tina je tudi turistiučna agencija tam. Lepi apartmaji in dobra hrana.user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
16.2.2009 17:25:10   
Anonimen
Živjo!

Sem mislila odpret podobno temo, pa sem našla tole.

Torej...... poznate še kakšen apartma z možnostjo polpenziona (Biograd n/m, Zadar, Rab....) Imam pa punčko staro 15 mesecev, tako da mora biti tudi plaža "otroku prijazna".

Hvala

lp

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
17.2.2009 12:58:44   
Taj
Na Bolu smo se mi na kraju samem (povsem spontano, ker smo bili kak mesec prej njihovi gostje)dogovorili v hotelu Elaphusa in hodili iz bližnjega app k njim na zajtrk - 70 kun in večerjo-100 ali 110 kun na osebo (se natančno več ne spomnim). In nam je to zelo ustrezalo, saj smo bili z njihovo ponudbo več kot zadovoljni.Plačali smo pa včasih sproti, včasih za nekaj dni skupaj, so zelo prilagodljiviuser posted image .


user posted image

_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
22.2.2009 8:04:23   
Tanja_
Kaj pa na Korčuli? Pozna kdo kaj?
Ali pa kak majhen penzion s sobami in možnostjo polpenziona?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
23.2.2009 10:00:11   
Katey
Super dopust smo imeli v spodaj navedenih apartmajih, hrana za vikat, prijazni lastniki, okolica čudovita.

http://www.hvar-croatia.com/chamberlain/

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
23.2.2009 15:25:52   
S*
Katey kakšne so pa kaj cene tukaj? Zanima me tudi, ali se do plaže spustiš po stopnicah ali je hiša prav zraven morja?

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
15.4.2012 13:45:17   
tanjusi
še kje?


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
14.5.2012 20:18:48   
trkulada
nima hrane ampak je zelo lepo... www.apartmare.com, otok Iž pri Zadru

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
14.5.2012 20:21:49   
LuLu
Umag, App Sol Polynesia. Solidne cene in tudi polpenzion možen.

(odgovor članu trkulada)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?