|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Appetito bimbi sirup
12.2.2010 14:01:30   
bušček
A katera pozna ta sirup? Je za spodbujanje apetita. Ga katera uporablja? Izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Appetito bimbi sirup
12.2.2010 14:14:13   
rija
a je otrok podhranjen ali zakaj bi mu tole dajalauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bušček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Appetito bimbi sirup
12.2.2010 16:55:05   
valči
Ja,poznam in je super sirup.Sem ga dajala sinu,ko je bil majhen,kaki dve leti star,totalno neješč in bolan in najmlaši,kateri občasno še dam.

rija
,imam dva podranjenega otroka,no sine je res suh,marca bo star 7 let in ima borih 20 kil,sedaj miceno manj,ko je bolan.Da ti grem pisat njegovo težo...za zjokat nizka skozi.Tri leta 12 kil,pet let 16.5.Skelet mu vidišuser posted image
Tazadnja ima trenutno 11300,stara 2 leti 3 mesece,je tudi bolj med drobnimi.

Za primerjavo,srednja hči pa je stara 5 let bila par dni nazaj in ima 24 kil.Torej sedem več,kot jih je imel bratec v njeni starosti.

Sta dve leti narazen i ima mlajša 4 kile več,kot brat.

Pa ista hrana,samo apetit je pač bistveno slabši.

Apetito bimbi pomaga,probaj.Jaz dam Nini,2 leti dve žlički na dan ob neješčosti,sinu 3.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Appetito bimbi sirup
12.2.2010 20:04:08   
kajajaka
Jaz ga poznam, pa po mojih izkušnjah nima efekta...

Naša neješča princeza ga je dobila, ko je pri skoraj enem letu imela dobrih 7 kg... En mesec sem ji ga dajala ta sirup vsak dan, po navodilih zdravnice. Ko sem jo pripeljala po enem mesecu na ponovno tehtanje, se je zredila za 10g.user posted image Nisem se zmotila. Res se je zredila le za 10g....user posted image

In od takrat ne kompliciram več. Stara je 18 mesecev, ima 82 cm in 9200g. Je pač suha in živahna, ampak v življenju še ni posmrkala - torej zdrava kot riba. user posted image

In kaj je narobe, če je otrok suh? Ma se sploh ne mislim več sekirati. Od šestega meseca pa skoraj do enega leta smo vsak teden hodili na tehtanje in se trudili in živcirali, ker je tako neješča- Pa se ne sekiram več. Mala je zdrava in živahna in le to je važno!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Appetito bimbi sirup
22.2.2010 14:11:25   
galt
Poznam ta sirup. Nam ni čisto nič pomagal pri apetitu, Nekaterim pomaga nekaterim ne. Tudi moj otrok je zelo neješč, je pravi velik suhec.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Appetito bimbi sirup
3.3.2010 12:33:37   
ČebelicaMaja
naša ga sploh ne mara... cela katastrofa jo je sploh prepričat, da bi ga pojedla...tudi meni ni ravno prijetenega okusa.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu galt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Appetito bimbi sirup
5.3.2010 11:39:53   
lilka
Ti izdelki od Bimbija so sicer naravni, ampak imajo res zelo intenziven okus, mi smo imeli enega za krčke pa smo ga vrgli stran, zdej imamo enega ki ga dajem tamalemu ob prehladu za miritev zg. dihalnih poti,pa ga popije čeprav ima res močen okus, bomo vidli, če bo pomagal. Ker je tamala nejšča in noče sirupkov ji zdej dajem MUPI tabletke, da bi vsaj malo k sebi prišla, ker s prehrano res ne dobi zadosti in pol je kar naprej bolana....jaz sem za to da se neki vitamini dodajajo, če otrok ne je dovolj...

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Appetito bimbi sirup
6.3.2010 9:38:48   
ČebelicaMaja
kao naravni- jaz sem tudi mislila tako, potem pa pogledaš kaj vse imajo dodano- stabilizator, barvilo, ojačevalec okusa in c.kislino te pa mine... pa OK, saj večina sirupov jih ima, ampak, ko bi bli res vsaj okusni... jaz sem obupala in od Pharmalife-a ne bom več nič kupila... za spodbujanje apetita je pomemben B vitamin, ki pa ga imajo tudi drugi dodatki/sirupi.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?