|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilčica sem nazaj!
5.9.2005 9:32:35   
Anonimen
Pozdravljene punce!
Tudi jaz sem se vrnila, pa ne z dopusta, ampak z bolniške . Doma pa (še) nimam interneta (v roku dveh tednov ga dobim ), sem zdaj spet v službi in naletim na novo RR in se popolnoma nič ne znajdem!
V glaven jutri bom 7 t in sem prejšnji teden mal krvavela, ampak res mal. Sem pa dobila Dabroston in je zdej hvalabogu vse OK. Ampak dva tedna sem pa res samo ležala doma.
A je mela katera podobne izkušnjo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Aprilčica sem nazaj!
5.9.2005 10:15:25   
Anonimen
O, vroča hijena (oprosti, saj vem, da tvoj vzdevek pomeni nekaj povsem drugega, samo meni se to tako dobro sliši, samo vidim, da si na forumu, pa postanem dobre volje) dobrodošla nazaj .

Ja, tudi sama se še malo lovim sem in tja, ampak se mi zdi, da sem se po enem tednu že kar aklimatizira.

Me veseli, da se je krvavitev ustavila, sicer sama izkušenj nimam, glede na sporočila na tem forumu bi pa rekla, da je to kar pogost pojav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Aprilčica sem nazaj!
5.9.2005 10:18:54   
kepica81
dobrodosla!
tudi jaz sem se lovim po RR, ker sem bolj nova.
- sem v 7. tednu ...
tud mene veseli, da je sedaj uredu in cim lepso nosecnost vnaprej!
meni je pa obcasno slabo in me malo trebuscek spika, druagace pa sem uredu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Aprilčica sem nazaj!
5.9.2005 10:22:49   
Anonimen
No, to sem tud hotla vprašat! Je to čist normalno, če te v trebuhu špika? Ker kar nekaj punc pravi, da jih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Aprilčica sem nazaj!
5.9.2005 10:40:35   
Anonimen
Ja, baje da je tudi špikanje normalno. Mene ene dvakrat dnevno dol zaboli tako kot pri krču pri menstruaciji. Mogočen samo ni tako intenzivno. Občasno me tudi po celem trebuhu, tam kjer so jajčniki in maternica špika. Šlo naj bi za raztezanje maternice. Če postane preveč intenzivno, je pa treba povedat G., da da ene tablete, mislim da kalcijeve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Aprilčica sem nazaj!
5.9.2005 11:48:53   
Anja**
Magnezij

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Aprilčica sem nazaj!
5.9.2005 12:24:39   
lina24
Hojla punce,

jst kej blaznih težav nimam. Je pa res, da mam včas tud jaz v trebuhu občutek, da bom zdaj zdaj dobila menstr... Upam, da je to vse o.k. Več o normalni nosečnosti za 7. tednov bo povedala moja Dr. Strahova naslednji teden.

Lep dan vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Aprilčica sem nazaj!
5.9.2005 12:56:36   
alspor
Ciao, punce.
Zdajle testiram, kako se tole kaj piše v forum.
Imam že enega pikca (5 let) evo,dobila pa bom še enega.
Sem tudi v sedmem tednu..rok je 23.4.In imam vse možne simptome nosečnosti...to zgleda tako, da ko sem najbolj vesela nosečnosti, mi postane ful slabo...večino hrane ne smem videti...niti pijače, trebuh je kot žoga...
Malo se hecam, ampak je tako. SEM PA FUL VESELA, DA SE JE TO ZGODILO IN DA BO MALI DOBIL DRUŽBO.
LEP POZDRAV

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Aprilčica sem nazaj!
5.9.2005 14:09:49   
žabica28
Hoj, punce,

ja še ena aprilčica na bolniški. Tudi jaz sem imela krvavitev pri 6t, dobila Dabroston, pridno pijem magnezij in sem sedaj že 3. teden na bolniški in bo tako še 14 dni, ki imam 19.9. zopet pregled.

Malce mi je že dolgčas doma, ampak mi ni povsem jasno, kako bi bilo v službi, saj doma spim vsaj 12 ur ponoči in potem še sigurno 2 urci na dan. Pa res nič takega ne delam, saj moram počivati. Poleg tega pa mi je neznosno slabo . Se morm prav potruditi, da ne bruham.

No ja zdaj sem prepričala sama sebe, da bo z mojo pikico vse OK, da se je pa treba držati tega, kar rečejo zdravniki. Tko da sem tudi malo nehala delati paniko in razmišljati o tem, kaj vse bi lahko bilo narobe.

Joj, koliko sem napisala. Punce imejte se čim lepše in si še kaj pišemo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?