|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilčki 2009
12.12.2009 21:23:02   
PC Baby
Prvič sem na tem forumu in sem opazila, da ni nobenega letošnjega aprilčka ali aprilčice na njem?! A smo vsi še na forumih djenje ipd.? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilčki 2009
13.12.2009 10:56:36   
Petka09
PC Baby, Aprilčki 2009 so na forumu Starši čvekamo pod osnovni forum Dojenček. To pa zato, ker so do enega leta otroci še vedno dojenčki. Najverjetneje bodo Aprilčki 2009 zato na tej temi, ki si jo začela, šele drugo leto konec aprila, ko več ne bodo dojenčki user posted image .
Ja, je pa naša tudi Aprilčica 2009 user posted image .

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilčki 2009
13.12.2009 20:37:00   
PC Baby
Ups user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?