|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptail vs. Novalac?
2.9.2007 9:17:54   
Sisy
Kateri je po vašem mnenju boljši za novorojenčka?

Poskusila sem že oboje pa se mi zdi da ima naša user posted image  raje Aptamil? Kako je pri vas? Kateri je kvalitetnejši?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)







Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptail vs. Novalac?
2.9.2007 9:33:50   
felicia
mi uporabljamo aptamil 1 in smo zadovoljni pa še cenovno je ugodnejši. drugače pa ne vem kako je z novalacom ga nismo probali

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptail vs. Novalac?
2.9.2007 10:19:29   
Anonimen
Pomoje Novalac manj obremenjuje prebavo. Pa nimamo izkušenj, ker dodajamo Aptamil, samo sem že velikokrat zasledila, da otročke Aptamil ful zvija ali zapira, z Novalacom pa nimajo težav.

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptail vs. Novalac?
2.9.2007 10:26:21   
Freycha
znanka je probala tako Aptamil kot Novalac, pa je rekla, da ji ni jasno, kako lahko otročki jejo aptamil, ker je baje nagravžnega okusa. Novalac je pa vseeno malo boljši po okusu. Mi dajemo Novalac, je tudi lažji in hitrejši za pripravo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptail vs. Novalac?
2.9.2007 14:28:45   
blue sky
Mi imamo Novalac in ga ima user posted image rad in ga ni nič matralo po njem.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aptail vs. Novalac?
2.9.2007 20:04:37   
Anonimen
Mislim, da je to čisto odvisno od otroka, eni bolje prenašajo tega, drugi drugega.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?