|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil - razlika
1.9.2004 13:28:03   
KIRA
Mene pa zanima razlika med Aptamil Pre (ki ga mamo zdaj in so nam ga priporocili v lekarni) in Aptamil 1, ter Aptamil 2, pa kdaj je treba menjat na naslednjo stopnjo.. (moja pupa ma zdaj 3 tedne).8)
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Aptamil - razlika
1.9.2004 14:07:26   
hana9
Že je tri tedne? madonca kao čas beži. skratka.
Ne vem, če to drži ampak sem slišala.Da oznaka Pre pomeni kot predpriprava na 1.se pravi če začneš dojenčka hranit po steklenički je bolje če začneš z Pre kot pa z 1.mogoče manj krčkov.:(
bodo še druge mamice povedale.
Iz 1 na 2 se menja nekje pri 5.mesecu.saj piše na škatli.
Z 1 pa začnejo nekje pri 2 mesecih.
pa lp in uzivajte:sloncek:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Aptamil - razlika
1.9.2004 14:38:04   
ajf
na Milupa prospektu piše tako:
Aptamil Prematil: posebna hrana za nedonošenčke
PreAptamil: začetno mleko za dojenčke od rojstva naprej, primerno zlasti za nedojene otroke (prve 3-4 mesece)
Aptamil 1: začetno mleko za dojenčke, primerno za hranjenje in dohranjevanje od rojstva naprej
Aptamil 2 : nadaljevalno mleko za dojenčke po 4.mesecu starosti
Aptamil 3: po 8.mesecu starosti

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Aptamil - razlika
1.9.2004 16:08:06   
Blink1
Zdravo

Tudi jaz moji Neji dajem Aptamil Pre. Mislim, da je najbolje vprašat pediatra kdaj menjat...

Mi smo pa 4 dni starejši :bravo: in se tudi hranimo po flaški.

Aja hrano dobimo na recept do 4. meseca. Eno škatlo na teden. Tako je vsaj v MB.

Lp
Nina

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




ime za punčko
tinncyka

katero ime vam je najlepše?

Eva (17%)

Taja (12%)

Lana (22%)

Maruša (12%)

Neli (15%)

Ema (22%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!