|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil iz Avstije
15.11.2004 1:50:58   
kimi
Danes sem slišala od ene gospe da je aptamil v Avstiji drugačen kot pri nas. Pa me zanima ali je isti če ni kateri je boljši pri nas ali v Avstiji? In koliko točno stane da vidim če se mi res splača gor it
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Aptamil iz Avstije
15.11.2004 10:19:07   
ZARA
ja mal je drugacna sestava,ampak v osnovi je isti!!!
Kater A pa kupujes zdej,kimi???
A2 je skatla 10.90 EUR,pri nas je 3300 sit...
Pomoje se ti splaca pa mal vec skatel kupis...
Ce te se kej zanima vpras!!!

papa:rozica:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Aptamil iz Avstije
15.11.2004 10:24:15   
kimi
ja a2 mam samo sem mislila da je le 8 EUR ker je zadnjič suzi+, da so toliko, če je pa tako malo razlike se mi ne splača gor bom šla in tisto kar bi prišparala bom za bencin dala-tako da mi je isto. kaj pa frutki in te kašice ali so cenejši slišala sem da so v italiji pol cenejši in da se full splača po paket it

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Aptamil iz Avstije
15.11.2004 10:42:18   
KIRA
no, midva kar precej prišparava, ker kupujeva hrano v Avstriji. saj cene pri nas niso normalne. gibljejo se pa med 8 in 14 EUR, odvisno od hrane, pa kje jo kupiš. moj mož hodi v Bipo.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Aptamil iz Avstije
15.11.2004 11:38:20   
ZARA
jst kupujem A2 v Merkurju in je za 900g cena taka...

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Aptamil iz Avstije
14.1.2005 22:37:16   
KIRA
šlekerja v radgoni ni, če kaj vem. se pa da blazno dost prišparat. ko pri nas 2 comformila dobim, tam dobim 3. smešno.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?