|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil iz Muller-ja
29.10.2007 17:02:49   
MiRaNi
Prvič sem kupila atpamil1 v Muller-ju. Zdi se mi, da je bolj gost od aptamila iz lekarne ali dm-a. Hranim jo s cucljem, ki ima 2 luknjici (avent) in že cel dan se borim s tem mlekom, ker noče pritečt ven. Mala se matra in vleče in vleče pa gre bolj slabo. Kmalu se utrudi in noče več. Zato se danes hranive na 2 uri. Ali je imela še katera take težave?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil iz Muller-ja
29.10.2007 18:23:57   
triša
Ja tudi mi smo imeli iste težave s Bebo 2 in 3. Zdaj pa imamo aptamil 1+ in je super, drugo sploh noče piti ( čeprav bi rada da bi prešli na kravje mleko).
Sem pa problem rešila da som luknjico fajn povečala imamo nukove cuclje.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil iz Muller-ja
29.10.2007 19:45:13   
kaya2007
Pri nas je ravno obratno (imamo comfort), smo ga imeli skos iz mullerja, potem pa smo enkrat kupili našega in je full bolj gost! Se mi pa zdi, da ima tamala raje našega, vsaj več ga poje ponavadi.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil iz Muller-ja
29.10.2007 20:41:18   
felicia
sem tudi imela aptamil iz mullerja in zdaj uporabljam samo tistega ki ga dobiš v šparu od kolinske, ker se mi je mullerjev težko topil in mešal in je bila luknjica skoraj vedno zamašena.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptamil iz Muller-ja
29.10.2007 22:19:38   
Ajvy
MI nismo imeli nobenih problemov z njim....v dve tretjini odmerene vrele vode, sem stresla priporočene merice, krožno mešala, dodala še zadnjo tretjino vode, ki je bila bolj hladna, vse skupaj orenk premučkala....in je bilo super...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aptamil iz Muller-ja
30.10.2007 9:08:15   
Bety100
Meni se Aptimil iz Mullerja tudi ni hotel zmešati. Ostanejo kristalčki, ki zamašijo cucelj. Sem pa pogruntala, če pustiš mleko, da malo odstoji se kristački raztopijo (to glih ponoči oz. ko se mudi ni glih fajn). No skratka aptimil iz Mullerja nikoli več, čeprav je res embalaža bolj praktična. Poskusi z cucljem s črtico (3), mi smo tako rešili težavo, pa še navadila se je na 3, tako, da se sedaj hitreje nahranimo, pa manj zraka poje zraven.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aptamil iz Muller-ja
30.10.2007 20:55:38   
MiRaNi
Joj, bety hvala - tudi jaz sem zdaj tako poskusila in gre bolje (no pred tem sem še luknjici malo povečala). Nikoli več Aptamil iz Mullerja.

(odgovor članu Bety100)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aptamil iz Muller-ja
11.11.2008 16:09:27   
maja_b
lp!Ja od Mullerja je veliko bolj kvaliteten Aptamil oz. vse druge stvari.Ker te škatle ki jih mi kupujemo pri nas v lekarnah so vse ponaredki in ker jih delajo za balkan je slabša kvalitete,tudi za plenice Pampers velja .Je pa tudi to sramota da je otroška hrana pri nas zelo draga ze Novalac je za skoraj 2 eura cenejši v lj- lekarnah kot v Celju.Za 800g škatlo Novalaca boste dali v Avstrijski lekarni 9.95 eur.Medtem, ko pa pri nas damo za 400g škatlo Novalaca 10.82 eur.


maja

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aptamil iz Muller-ja
11.11.2008 22:28:30   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: felicia

sem tudi imela aptamil iz mullerja in zdaj uporabljam samo tistega ki ga dobiš v šparu od kolinske, ker se mi je mullerjev težko topil in mešal in je bila luknjica skoraj vedno zamašena.


Jaz sem ga zdaj prvič kupila in ga verjetno iz teh razlogov ne bom več. Je razlika v ceni, ampak ni važno.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aptamil iz Muller-ja
12.11.2008 12:33:45   
ANIME
Tudi jaz imam od včeraj ta problem z Aptamil1 iz Mullerja.
Imam aventove cuclje št.1 (zdaj sta stara mesec in pol) in ravno premišljujem, da bi šla na dve luknjici ali da bi to povečala.
Problem pa je, da ju večinoma hranim po steklenički s svojim mlekom in se bojim, da bi se jima potem ta zaletaval, ker bi prehitro tekel..

Zanima me, s čim ste povečale luknjico in kdaj priporočate, da grem na cuclje z dvema luknjicama (na škatli je pisalo na sta dve luknjic za +1mesec, kar sta pa že).

Ima katera predlog kako naj to rešim?


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aptamil iz Muller-ja
12.11.2008 14:02:48   
kaya2007
zanimivo, mi že 18mes uporabljamo mullerjev aptamil in se nam ni še čisto nikoli mašil user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aptamil iz Muller-ja
12.11.2008 14:27:51   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi

Joj, bety hvala - tudi jaz sem zdaj tako poskusila in gre bolje (no pred tem sem še luknjici malo povečala). Nikoli več Aptamil iz Mullerja.


mi imamo AR,pa se mi zdi,da tisti iz Mullerja ne dela grudic,z lekarne pauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aptamil iz Muller-ja
19.12.2008 11:01:35   
boss82
uporabljamo že 2 meseca in ni nobenih težav!

?!?!?!?


lp

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aptamil iz Muller-ja
19.12.2008 13:39:21   
Anonimen
Za tiste, ki kupujete Aptamil iz Mullerja. Ste ga poskušale zmešati z hladnejšo vodo npr. tako, ki je že pitna za dojenčka? Meni ni delal problemov.

(odgovor članu boss82)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aptamil iz Muller-ja
19.12.2008 14:28:23   
AnciM
Meni se sicer cucelj ni mašil. So pa na flaši, ko je je izpraznil, ostali kristalčki. Sem pa vedno pripravljala mleko s tako toplo vodo,da je lahko takoj pil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aptamil iz Muller-ja
20.12.2008 16:03:51   
jada
Živjo

jaz imam doma aptamil tako iz Mulerja kot iz baby centra, pa če ga zmešaš s prevročo vodo se mašita tako en kot drug. Če pa otroku narediš z vodo ki je takoj za hranjenje pa se aptamil ne maši.

LP

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aptamil iz Muller-ja
29.12.2008 22:15:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
zanimivo, mi že 18mes uporabljamo mullerjev aptamil in se nam ni še čisto nikoli mašil user posted image


Tudi pri nas ni težav z Mullerjevim Aptamilom. Cucelj se nikoli ne zamaši, imamo pa Tommee Tippee cuclješt. 1.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aptamil iz Muller-ja
29.12.2008 23:01:38   
benika
Jaz sem Müllerjev Aptamil uporabljala slabi 2 leti in se mi ni flaška nikoli zamašila. Kot so že predhodnice napisale...zmešajte ga z vodo, primerne temperature za takojšnje uživanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aptamil iz Muller-ja
1.1.2009 18:01:28   
srecn
tudi mi imamo slabe izkušnje z aptamilom2 iz mullerja.
je bol gost, sploh ne moreš probat temparature flaške na zapestju,
ne glede a zmešaš z toplo ali mrzlo vodo,
in ne teče skozi cuc. user posted image   ni mogla več vlečt in je stežka pojedla do konca.
Midva sva že mislila, da so cuci na flaši za v smeti.
Tako sma vrgla skor celo škatlo hrane vstran.
Pa sma bila trmasta in sma kupila še eno celo v mullerju.
In spet isto. Gosto, ne teče, jok...

Vrnila sma skoraj polno škatlo v trgovino, kjer so nam vrnili denar
oziroma, smo kupili plenice.
Sedaj kupujemo v Tušu ali Babycentru.
Očitno je s to serijo neki narobe

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aptamil iz Muller-ja
1.1.2009 20:26:45   
milenci
Uporaba Aptimila1 iz lekarne se pri nas ni obnesla, user posted image dobil še večje krče kot jih že ima, nato smo kupili Aprimil Comfort, ki naj bi preprečeval krče, ampak pri nas so se pojavili še mnogo hujši, ter zaprtje.
Nato smo po nasvetu prijateljice kupili Aptimil1 iz Mullerja in smo z njim zadovoljni, user posted image  ga rada papca, ker žal maminega mleka ni dovolj.

Nimamo nobene težave z pripravo, je pa res da ga pripravim z prekuhano vodo ogreto na temperaturo za takojšnjo uporabo. Prav tako stekleničke ne stresam ampak lepo zmešam z žličko, tako da se mleko nič kaj ne peni. Uporabljam pa stekleničko Mam, ter cucelj št.1.

Lp, m

(odgovor članu srecn)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aptamil iz Muller-ja
2.1.2009 16:50:13   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
zanimivo, mi že 18mes uporabljamo mullerjev aptamil in se nam ni še čisto nikoli mašil user posted image


Tudi pri nas ni težav z Mullerjevim Aptamilom. Cucelj se nikoli ne zamaši, imamo pa Tommee Tippee cuclješt. 1.



mi smo tudi že skoraj od samega začetka na temu mleku in nikoli ni bilo težav z grudicami.
imamo pa flaško TT, cuclje pa najprej št.1, nato2 in sedaj smo na 3 

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aptamil iz Muller-ja
5.1.2009 16:32:34   
Zvita
Oj!
Jst pa uporabljam oba Aptamila - iz DM-ja in iz Muller-ja...pa ne opazim razlike. Tut mali čist normalno je oba.
In tut jst mam flaško in cuclje od TT pa so super...Mogoče pa ni krivo mleko ampak cuclji?user posted image Poskusite od TT, jst sm ful zadovolna, pa še tko so narejeni kot materina prsa user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aptamil iz Muller-ja
5.1.2009 16:55:43   
ema111
jaz vedno zmerim temperaturo vode z digitalnim termometrom za vročino merit. cucelj se mi nikoli ni zamašil. 

(odgovor članu Zvita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aptamil iz Muller-ja
19.1.2009 20:51:20   
srki
Se mi je dogajalo tudi če sem ga kupila v lekarni. Vzrok je verjetno v tem, da ni bil dovolj pretresen ali pa delan s prehladno vodo. Če se mi to naredi, enostavno še enkrat vse fajn pretresem ali pa cucelj sperem pod tekočo vodo, da odplakne tisto, kar smeta.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aptamil iz Muller-ja
19.1.2009 20:53:17   
srki
Kar se pa tiče preizkušanja temperature, jo pa preverim tako, da ga sama malo cuknem, pol pa cucelj splaknem, pa je. Tisto na zapestju meni nič ne pove oz. sploh ne čutim ničesaruser posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?