|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovke 2015
28.11.2014 21:52:03   
tanjita.
Ali je že čas za novo skupino? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgustovke 2015
28.11.2014 21:55:30   
Caia
Jep. ;)

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgustovke 2015
28.11.2014 22:02:33   
tanjita.
Se ze spodobi, da odprem novo skupino, glede na to, da sem si naracunala pdp 1.8. user posted image

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgustovke 2015
28.11.2014 22:10:29   
Caia
IIii, jaz sem si tudi naračunala 1.8. Sva kar zgodnji ;)

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgustovke 2015
30.11.2014 15:37:11   
tanjita.
Kot kaze, sva res se zgodnji, malo morava se pocakat, da se nama se katera pridruzi user posted image
Si ze narocena na pregled? Jaz ga imam naslednji teden v cetrtek.

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgustovke 2015
30.11.2014 19:42:02   
Caia
Jaz šele 5.1., ker bodo vmes na dopustu. Sem pa že veteranka. To bo moj tretji otrok ;)

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgustovke 2015
30.11.2014 22:05:00   
Anonimen
Hej punce še ena nosečka, ki ima rok okrog 6.8.2015 :-) V petek imam uz pa bomo vse točno vedeli :-D Naj katera seznamcek naredi, na fb je skupina,kjer si bomo delile lepe trenutke skupaj,če bo hotela se katera pridruziti naj mi piše na zs,ampak šele ko se bom razkrila po uz ;-) Naj nas bo čim več avgustovih dojenčkov <3user posted image user posted image

(odgovor članu Caia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgustovke 2015
30.11.2014 23:06:34   
JozicaH
.

< Sporočilo je popravil JozicaH -- 30.11.2014 23:09:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 9:36:15   
marelcaspelca
punce, tudi jaz se vam pridružujem. Pdp imam 10. 8. 2015.
Doma imam eno nagajivo pupo, staro 13 mesecev. Komaj čakam, da postane sestrica :)

(odgovor članu JozicaH)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 12:05:15   
PEŽU
Pozdravljene!

Tudi jaz sem avgustovka 2015 (7.8.2015). user posted image

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 13:12:19   
Anonimen
Tudi jaz sem z vami, pdp je 2.8. :) Prvi pregled 22.12., nuhalna 20.1. :) Se pa zelo bojim, saj sem imela v prvi nosečnosti spontani splav v 9. tednu oz. točno ko bi morala dbiti 2. menstruacijo če mi prva ne bi izostala ;(

(odgovor članu PEŽU)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 13:26:10   
PEŽU
Nič bat. Vse bo dobro. Samo pozitivna bodi.
Takrat jo je pač "mati narava" tako zagodla, zdaj pa si v novi zgodbi.
Tudi jaz sem imela med prvim in drugim otrokom ss v 7 tednu, obe ostali nosečnosti pa popolnoma brez težav.
Pozitivno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 13:44:59   
Anonimen
Velja :) PEŽU ful ti hvala za besede, mi veliko pomenijo. Se kar malo bojim veseliti se, ampak zdaj ko me je kar brez razmisleka naročila na nuhalno, sem končno dojela, da gre zares. Drugače me mučijo nespečnost, noro boleče prsi in stalno lulanje, sicer se pa čisto fajn počutim. Se pa prej utrudim, ta vikend sem imela eno delo in sem skoraj ves dan stala in sem komaj preživela. A ve poznate tiste tabletke prosti SS, mislite, da bi to morala jemati, glede na to, da sem enega že imela? Redno hodim tudi na telovadbo, sem že pred nosečnostjo in se mi zdi, da mi ne bo škodila, samo kake vaje vmes ne izvedem, če se mi zdi problematična ali pa prej neham - kaj ve menite? Kje boste pa rodile? Jaz v LJ predvidoma.

(odgovor članu PEŽU)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 13:52:35   
PEŽU
Joj, jaz pa nimam še nobenih posebnih znakov - razen pozitivnega testa in izostanka menstruacije. Včahih kar pozabim, da sem noseča. user posted image
Poskušam se naročiti na pregled, pa ima moja ginekologinja kar naprej zasedeno.
Vse skupaj - s porodom vred, pa bo potekalo v MB.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 14:58:12   
tanjita.
Tudi jaz sem že veteranka, saj bo to tudi moj (upam) tretji otrok. Doma imam enega skoraj 3,5-letnika in 1-letnika. Sem pa tudi imela slabo izkusnjo, saj bi morala biti ze tik pred ponovnim porodom, vendar sem v 4. mesecu izgubila otrocka, tako da se tokrat podajam v nov boj zelo previdna in prestrasena. Ampak imam dober obcutek in moram pustiti casu cas...

(odgovor članu PEŽU)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 20:52:25   
Anonimen
Tako je tanjita., za naju je edini možni scenarij tokrat tisti s srečnim koncem, saj sva že dovolj pretrpeli. Verjeti morava, da bo vse v najlepšem redu in nič drugače ne bo.

(odgovor članu tanjita.)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 21:01:48   
Shana86
Še ena srečka nosečka user posted image Imam razposajeno 9-mesečnico, ki bo 4.8. dobila pajdaša user posted image Imam pa tudi kar nek strah.. za prvega otroka sva morala precej dati skozi, tale je pa ratal že v drugem krogu in mi je kar nekaj čudno... Prvi pregled imam sicer šele 6.1., zato grem 22.12. samplačniško na uz.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 21:23:19   
polhek2
Hej hej, še ena srečka nosečka user posted image

se vam z veseljem pridružim. Naša 8 letnica bo dobila družbo nekje okoli 9.8.2015 user posted image

Še malo smo presenečeni, ker je ratalo v drugem poskusuuser posted image

Na forum sem prišla ko smo veselo čvekali v prvi nosečnosti, moj nick je malo preveč prepoznaven na forumu, zato sem za drugega polhka izbrala nov nick, da bom lahko bolj sproščeno klepetala user posted image

Vsem želim čim lepših 9 mesecev, pa seveda, da se nam čimveč čvekic pridruži user posted image

Shana - na bodočih sem bila Anonimna Suser posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 21:49:39   
Shana86
O polhek živjo, sem ravno pri decemberkah prebrala super novičko, zelo lepa otvoritev meseca, ćestitam user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgustovke 2015
1.12.2014 22:39:43   
PEŽU
Super. Pa nas je ze nekaj avgustovk.user posted image

Jaz imam ze dva najstnika pa je tale pikica ratala ze v drugi rundi.
Se vedno pa cakam na odziv ginekologinje in datum prvega pregleda.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgustovke 2015
2.12.2014 10:33:27   
polhek2
Moja gineko je odsotna do četrtka in takrat pokličem za prvi pregled, upam da ga dobim še v decembru, saj takoj po novem letu odidem na službeno pot v Litvo. Da bom bolj mirna.

Drugače se pa počutim res super, in komaj čakam da poveva hčerki in staršemuser posted image

(odgovor članu PEŽU)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgustovke 2015
2.12.2014 10:42:18   
PEŽU
Jaz tudi še nimam termina. Prav tako računam na december user posted image .

Drugače pa ja.....kdaj nameravate povedati?

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgustovke 2015
2.12.2014 11:05:39   
leonoral
Hoj punce,
Tudi jaz se vesela pridružimuser posted image Doma imam malo zverinico...moja najlepša princeska ima 2 leti in 4 mesece, sedaj pa bo dobila še podporo pri lumparijahuser posted image
PDP imam 04.08.2014...tako, da sem spet v skupini avgustovkuser posted image .

Čuvajte se in pozdravčekuser posted image

(odgovor članu PEŽU)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgustovke 2015
2.12.2014 13:14:21   
Shana86
Midva bova najožji druzini povedala po prvem pregledu, ostalim pa po nuhalni. No, BF že ve ... user posted image So me že malo zacele boleti (.)(.), včasih mk kar na hitro postane slabo in tisti zoprji okus imam v ustih. Pa utrujenost se že pojavlja, se je spomnim še od prvič. Če preveč skačem okrog in dvigujem (npr kuhala sem s punčko v naročju), me zoprno tišči v spodnjem delu trebuha. Joooooj tako komaj čakam do nuhalne, da si potem oddahnem...

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu leonoral)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgustovke 2015
2.12.2014 14:21:14   
jesse16
Živijo
evo še ena, ki se vam pridružujem. PDP imam 5.8.2015, prvi pregled komi 06.01.2015 user posted image . Me ni hotla v decembru vzeti, pravi da je še prehitro.

Vidim da nas je že kr veliko, je bil tale november kr ploden user posted image .
Kam grete na nauhalno?

lp

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Zabava v kostumih
lumpika35

Vprasajte svoje male nadebudnice 3-7 let kaj bi bila po njihovem najbolj nora rojstnodnevna zabava v kostumih?

princeska (64%)

trebusna plesalka (4%)

dobra/zlobna vila (0%)

indijanka (4%)

piratka/gusarka (13%)

drugo (13%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!