|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avstrija
13.10.2006 14:32:02   
razigrana
Ojla!

Mi lahko prosim svetujete kam v Avstrijo se pspača it pogledat za posteljico, previjalno, posteljnino,... in kakšne so kaj cene. Je mogoče kakšna taka trgovina v Celovcu?

Hvala in LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avstrija
13.10.2006 16:03:42   
kofetek2010
Toys, Kika, Lutz ...


poišči z iskalnikom na RR, zagotovo bo veliko informacij user posted image

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avstrija
15.10.2006 22:50:11   
bejbika27
Toys"R"Us je super trgovina v Gratzu poleg Ikeje. Previjalnop mizico, posteljico in omaro se dobi od cca 70.000 naprej. Pohistvo je zelo kvalitetno in lepo. Problem je samo, da je cakalna doba 8-10 tednov.

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avstrija
17.10.2006 10:19:20   
Sona
Posteljica z vsem skupaj (posteljnina, pa baldahin in te malenkosti) je najugodnejša v Toys'r'us. Sama sem kupila tam kar celo sobo (posteljica, omara in predalnik s previjalno desko). Plačala nekje okoli 80 jurjev za vse skupaj. Imajo največ sob, kar sem videla, jih pa ni bilo kaj dosti razstavljenih, tak da malo špilaš loto. Uradna dobava je bila nekje 8 tednov, prodajalec je rekel da ponavadi 3 tedne in res je zamudila kak dan dlje od 3  tednov in nič več. Enostavno za zmontirat in zadovoljstvo je naše! Sem se bala, da bo smrdelo po ne vem kakšnih lepilih, pa nič! user posted image  Se splača! Poglej preko neta, pa boš vidla eno ali dve sobi, na zalogi pa jih je dosti več. Posteljnino pa prvo nabavi odeje, kajti vsaka trgovina ima potem svoje mere.

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?