|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtomatika vozička...
8.3.2006 11:38:42   
Nixxon
Niti ne vem če sem v pravem delu foruma, vendar se tukaj največ govori o vozičkih, tako da bom kar tu vprašal.

Zanima me, če obstaja kakšna avtomatika/naprava/robotska roka/karkoli takega, na trgu, ki ti dvigne/pripelje otroški voziček iz prtljažnika avtomobila?

Torej ko odpreš prtljažnik se voziček avtomatsko dvigne iz prtljažnika in postavi zraven avta (ni nujno da ga tudi sestavi). Zanima me predvsem zato, ker so tej vozički kar težki, pa tudi težave s hrbtenico niso redka stvar. Delno me zanima iz firbca, delno pa tudi informativno, če bi kaj takega rabil.

Mislimd a bi zadeva izgledala podobno kot avto kakega invalida. Vem da bi zasedlo veliko prostora v prtljažniku pa vseeno.

Torej, obstaja kaj?

Hvala, LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtomatika vozička...
8.3.2006 14:44:08   
gordy
Za otroške vozičke ne bi vedela.. morda ti pa lahko pomagajo na tebi najbližjem društvu invalidov ali pa, morda še bolje, društvu paraplegikov...
Običajno tako "mehanizacijo"naredijo kaki privatniki, naslove boš pa morda najbolj enostavno na kakem podobnem društvu dobila...

LP

_____________________________

gordy

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtomatika vozička...
9.3.2006 10:25:03   
G in T
mogoče pride prav

http://www.hartan.net/strolli.htm

(odgovor članu gordy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtomatika vozička...
9.3.2006 11:16:15   
Nixxon
Najbrž bo res tam pravi naslov. Hvala, LP.

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtomatika vozička...
9.3.2006 14:49:20   
G in T

user posted image


< Sporočilo je popravil G in T -- 9.3.2006 14:50:00 >

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?