|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtomobil
16.5.2005 11:02:38   
nika6
Pozdravljene,

sama sem nova na tem forumu, berem pa vas že kar nekaj časa. Tudi pri nas namreč pričakujemo dvojčke (16. teden), doma pa že imamo enega nadebudneža (skoraj dve leti).

Eden izmed problemov, ki se nam poraja, je tudi ta, kako spraviti tri stolčke (2 lupinici in en sedež od 9 do 18 kg) v avto. Gledamo predvsem karavane oz. enoprostorce. Če ima katera podobne izkušnje (dvojčki, trije otroci) naj mi prosim napiše kateri avto je primeren.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avtomobil
16.5.2005 11:03:31   
Anonimen
Pazite, da bodo zadaj trije trotočkovni pasovi, pa po mojem ne bo težav.

(odgovor članu nika6)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avtomobil
16.5.2005 11:07:27   
pi
Tudi mi imamo enak problem. Sem v 17 tednu, domam pa imamo skoraj 3 letno punčko. Najprej smo hoteli imeti Pasata karavana, pa smo ugotovili da ne greo not trije sedeži, en sedež pa dve lupinici bi še nekako šlo, kasneje pa je to problem. Mene še najbolj moti ker daš težko otroka v avto, vsaj tistega ki je na sredini.
Mi bomo verjetno kupili sharana ali pa kaj podobnega.

(odgovor članu nika6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Avtomobil
16.5.2005 11:33:52   
NinaŠ
Hm, prijateljica ima Laguno karavan, pa je vse tri notri vozila - kako, pa ne vem.

(odgovor članu nika6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avtomobil
16.5.2005 12:35:12   
Anonimen
Multipla ima spredaj 3 sedeže, ni vrag, da jih ne bi imela še zadaj. Pa pri nas v senica tud gredo trije, vsaj po moje. Saj so vsi trije sedeži enako veliki.

(odgovor članu nika6)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Avtomobil
16.5.2005 12:59:19   
pi
V Berlingota tudi grejo trije sedeži.

(odgovor članu nika6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avtomobil
16.5.2005 13:02:35   
Tommy
... kaj pa kaj takšnega?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=359646

(odgovor članu nika6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Avtomobil
16.5.2005 13:03:30   
lacoste7
Mi imamo Xsara Piccasso in imamo notri dva avtosedeža 8-18 kg, pa še vmes je toliko prostora, da jaz komot sedim, po moje bi spravili not še enega

(odgovor članu nika6)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Avtomobil
16.5.2005 14:23:33   
tinadvojčica
Tudi mi imamo picassota in smo zelo zadovoljni z njegovo prostornostjo tako da jaz bi ga izbrala še enkrat!

(odgovor članu nika6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Avtomobil
17.5.2005 10:06:03   
natalina
Mi smo pa kupili citroen evasione (upam da je prav napisan) star 4-leta in zelooo praktičen, zadnja vrata ima drsna, tako, da z lahkoto pospravljaš notr "otročiče" prtljažnik pa je tud razkošje.

natalina:roza::roza:

(odgovor članu nika6)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Avtomobil
17.5.2005 15:06:30   
alpog
Pri nas so šli trije enaki otroški sedeži (mislim, da do 18 kg) na zadnji sedež golfa, kasneje pa v nubiro karavan. Bili so znamke Renolux. Za vsak slučaj smo zadevo natančno premerili.
:zajcek::muca::muca:

(odgovor članu nika6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?