|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež
16.9.2004 21:21:09   
Sonka
Ker trenutno ne deluje iskalnik me zanima kateri sedež je boljši kakšen Romerjev ali Kiddy. Ali je še kateri sedež od 9 kg do 36 kg? Napišite prosim prednosti in pomanjkljivosti (kar ste ugotovili).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avtosedež
16.9.2004 22:56:09   
Ro-La
Mi imamo Kiddy life plus in smo zelo zelo zadovoljni, prav tako naš škrat, ki v njem takoj zaspi.
Oba avtosedeža Romer King in Kiddy life plus sta ocenjena z najvišjo oceno.

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avtosedež
17.9.2004 9:08:03   
beti 1
Na testih varnosti so si približno enakovredni, cenovno pa je dolgoročno gledano Kiddy ugodnejši. V končni fazi je odločitev tvoja in malčkova. Našemu se dopade opora za trebuh, a ne mara dajat rokic skozi pasove, načakinja je pa začela kar jokat ko smo ji poskušal dat oporo čez trebuh.
Sedeže za skupine 1-3 imata zagotovo tudi Osann in Concord, ampak ni primerjave glede varnosti in udobja za otročka.
lp
beti

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Avtosedež
17.9.2004 9:19:52   
*maja
Zelo vredu je tudi avtosedež 9-18 kg Maxi Cosi Priori, ki je ravno sedaj v akciji v Infantinu (okoli 28900 SIT), mi smo zelo zadovoljni. Imamo pa tudi Brevijev Silverline Grand Prix 9-18 kg in je tudi kar v redu sploh glede udobnosti in pripenjanja.:bravo:

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avtosedež
17.9.2004 16:36:00   
mehurčica
Minusi za avtosedeže od 9-36kg po mojem mnenju:
-enkrat se bo sigurno morala kupit nova prevleka, ker se po cca.4 letih sigurno že uniči-strga
-in ne vem kateri otrok ima pri 12 letih 36kg(se kao lahko tako dolo uporablja)...jaz sem bila športnica(nisem bila debela) in sem pri 12 letih imela 50kg in 162cm

Glede opore preko trebuha pri Kiddyju-boste verjetno mogli kar sprobat v trgovini, če mu paše. Meni osebno ni všeč. Sploh zato, ker je moj David taki migec. Mu pa vseeno lupinica prav paše-tak lepo zaspančka notri.9nebesa

*Maja, a vi imate Maxi Cosi Priori SPS(ta ki je v akciji) ali Maxi Cosi Pirori XP??? Meni je ena prodajalka v BabyC. razlagala kako je kateri in je govorila da ni fajn plastika, pa če hočeš menjat pasove moreš vse slečt(to me sploh nebi motilo) in neki ročaji obstrani, da niso fajn...blablabla. Verjetno zato, da bi kupila dražjega, ne?:zmeden:

Pa-pa:miska:

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
17.9.2004 16:45:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avtosedež
17.9.2004 20:49:12   
*maja
Mi imamo tega, ki je zdaj v akciji in je prav super. Kolikor pa jaz vem je razlika v tem, da se tistega dražjega boljše da namontirat v avto nekako bolj fiksno, to pa je tudi edina razlika kolikor vem jaz....

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?