|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež
19.9.2004 9:53:06   
www.simona
Lep pozdrav vsem.

Sem mamica 6 mesecnega otroka. Glede na to, da se kar dosti voziva v avtomobilu, bi bila zelo vesela kaksnega nasveta, glede nakupa otroskega avtosedeza.
Kje kupiti, kaj kupiti (kombiniranega ali manjsega), kateri model priporocate....

hvala

simona 8)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avtosedež
19.9.2004 11:44:52   
Janja78
A slučajno še nimate nobenega?:zmeden:
Kako pa je prišel vaš:duda: iz porodnišnice in kako ste se vozili do sedaj?:(
Mi imamo hauck sedež.
lp :sloncek::sloncek:

(odgovor članu www.simona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avtosedež
19.9.2004 13:36:41   
malika
Če kupiš kombiniranega prihraniš.
Jaz osebno navijam za Kiddy life plus(od 9-36 kg). Kupiš ga lahko v Arielu in ima na adacu najvišje ocene poleg Romerja in Maxi cosi. Sicer pa sta ta dva avtosedeža tudi zelo vredu in kvalitetna, le da ni izvedbe kot pri Kiddy-ju 9-36.
Ta dva pa lahko kupiš in vidiš v Baby centru in ostalih trgovinah. cene pa so skoraj iste kot v Avstriji.

(odgovor članu www.simona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Avtosedež
19.9.2004 16:45:31   
Una
Janja78, najbrž je imela prej lupinico.

Mi tudi, pa sem hotela nov avtosedež kupit, je pa rekla prodajalka, da dokler ne sedi sam, naj uporabljam še lupinico. Pa četudi mu noge gledajo ven iz sedeža. Kaj pa vi mislite? Sem razmišljala, da če se kaj zgodi - če, bognedej, pride do nesreče, si lahko nogice zvije, ker mu štrlijo ven (izven sedeža). Drugače bi pa jst kupila Römerja, ampak so najdražji. Okoli 54000 sit v Baby Centru.

Lp, Una

(odgovor članu www.simona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avtosedež
19.9.2004 16:55:08   
Tiki
Pa še tukaj poglej :)

http://ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=17453&idk=89
http://ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=17494&idk=100

(odgovor članu www.simona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Avtosedež
19.9.2004 21:52:20   
Urša
Mi smo tud stari 6M in bomo počakali še kr nekaj časa... da bo samostojno zelo dobro sedela in imela ene 9 kil. Baje je za hrbteničko zelo fajn, če se tavelzga avtosedeža ne uporablja do enega leta. Zaenkrat še lepo pašemo v lupinico. ;)

(odgovor članu www.simona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avtosedež
19.9.2004 22:58:14   
Nogavička
Hoj,

naši prijatelji imajo Romerja in so ful zadovoljni. Res je najdražji ampak na testih se je odrezal najbolje. (objava v Dnevniku 17. 9. 2004)

L.p.

Tea


(odgovor članu www.simona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Avtosedež
20.9.2004 10:35:32   
www.simona
Imamo lupinico, ampak kot veste otrok raste, zato se o nakupu zanimamo že sedaj.
Pa veeno hvala za vaše razmišljanje. LP Simona.:bravo:

(odgovor članu www.simona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Avtosedež
20.9.2004 19:22:28   
viv_
Pozdravljena,

mi smo dali našo pupo pri 8 mesecih (ampak ima 10 kg) v "ta velik" sedež. Imamo Roemer King in ga lahko samo pohvalim. Zraven smo kupili še blazinico za glavo, se pa tudi lahko nagne v več položajev in če je v najbolj ležečem, potem je notri skoraj tako kot v lupinici!

Dober nakup in srečno vožnjo!

Živa 8) & Mirna :duda:

P.S.: Schmid je imel neke akcije za Roemerje. Poglej, mogoče jih ima še ...

(odgovor članu www.simona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?