|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež
19.7.2007 11:13:43   
buba1131
A obstaja kateri sedež ki je od rojstva in do 36 kg da ni treba kupovat 2 ali 3 različnih sedežev.
In še po možnosti da ni nevem kako širok, ker imam tri sedeže od lupinice do rednega sedeža vendar imamo problem spravit vse tri skupaj zadaj v avto ker so preširoki.

Imamo že dve deklici stari 3 in 7 ki imata svija sedeža zdaj pa čakamo novega člana in imamo probleme glede avta( zadnjih sedežev).

Joj kako sem zakompliciralauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.7.2007 11:34:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu buba1131)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež
19.7.2007 11:42:40   
buba1131
Se vsekakor odločamo za nakup novega vendar smo imeli že tri enoprostorce doma in komaj spravimo not stole.

Pa samo 15.000 eur rabimouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež
19.7.2007 11:52:17   
Naja31
Od rojstva pa do 36 kg mislim, da ne.
Obstaja pa od Recaro od 9kg do 36 kg. Moja prijateljica ga ima.

Čeprav sem jaz mnenja, da taki univerzalni ne morejo nuditi iste stopnje varnosti kot avtosedeži za posamezne starostne kategorije.


(odgovor članu buba1131)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež
19.7.2007 18:33:54   
malecka_mateja
seveda obstaja in to je concord ulitmaxuser posted image user posted image user posted image mi ga imamo in je super!
najprej se naredi v lupinico vendar ga ni možno prenašat ampak je fiksn!tako se lahko vozi do enega leta potempa ga normalnoobrneš v avto sedež ima pa še 4 pozicije od ležanja(skoraj)do sedenja!
glede širine pa kaj ti naj rečem mi imao zadaj avto sedež in še dva zraven sedita imao pa karava!ampak mislim da tri avto sedeže ne psraviš nikamor pa ni tako ozkih!po mojem!
ceneje ga pa dobiš v gradcu v XXL LUTZ sploh zdaj ko so razporadaje mi smo ga kupili za 150 evrov!
user posted image
user posted image  user posted image  user posted image

evo tako zgled!je pa res super jaz ga ne morem prehvalit!pa še ful oblazinjen je!res je super no!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež
19.7.2007 23:49:28   
mayci
Samo, da te malo popravim, malecka_mateja; Ultimax je samo do 18kg, ne do 36user posted image . Drugače se pa strinjam, da je super, ga imamo tudi mi in smo zelo zadovoljniuser posted image .

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež
20.7.2007 8:50:37   
malecka_mateja
Izjemna novost: Avtosedež Ultimax - večstranska zaščita. Namenjen je otrokom od rojstva do 4 let. Uporaben je v več položajih: V nasprotni smeri vožnje: za otroke od rojstva do približno 18. meseca ( do 13 kg, ECE skupina 0+). V smeri vožnje za otroke od 9 mesecev do 4 let (od 9 do 18 kg, ECE skupina I). Odlikuje ga sistem zaščite pred stranskim udarcem. Ima na šest višin nastavljivo oporo za glavo, centralno nastavljivi 5-točkovni varnostni pas, ki je enostaven za uporabo, vrtljivo zagozdo za natančno prilagoditev Ultimaxa na sedež avtomobila. Za udobno spanje ponuja enostavno nastavitev v le


evo to je podroben opis!torej do 18 kg oz do 4 leta ja to je čisto dovolj potem ga pa daš v janaha ki stane stare 3000 sit in je to to!nevem zakaj bi dalje potreboval sedež!
pa hvala majči za popr4avekuser posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?