|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež - mercatorjeva ponudba
4.5.2006 10:37:39   
monja79
POzdravljene!

Včeraj sem v Mercatorjevi reklamni brošuri (Naši malčki) videla ponudbo za avtosedež BREVI GRAND PRIX. Cena se mi zdi zelo ugodna 18 990,00 SITuser posted image . Zanima me, če ima katera že ta avtosedež doma, kašen je, kako se obnese, razmerje med ceno in kvaliteto.
Torej zanima me vaše mnenje o tem avtosedežu. Bi mi svetovale nakup tega avtosedeža?

Hvala za nasvete. LP, Monja 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež - mercatorjeva ponudba
4.5.2006 10:43:05   
anjaa
pozdravljena
tudi jaz sem zasledila ta avtosedež v reklamnem katalogu.
mi pa osebno ni všeč barva ( rdečesiva ), tako da ga ne bom kupila.

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež - mercatorjeva ponudba
4.5.2006 13:34:55   
Irena88
Barva mi je čist ok, sicer pa je na prvem mestu varnost. No ti avtosedeži so se na testih varnosti dobro obnesli.

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?