|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 14:45:33   
Čakajoča
Pozdravljene!

Mene zanima, ali ima katera sedež od Nanie? Kakšna je kvaliteta in ali ste zadovoljne z njim?

Hvala in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 14:54:09   
Doll
Najprej moraš vprašat kako je varen,ker sama osebno mislim da je najpomembnejše samo touser posted image

(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 14:58:36   
Čakajoča
Doll kar se varnosti tiče, verjemi,da  sem seveda preverila! Ima 8.8. točk od 10-ih. Tiste pomanjkljivosti pa so baje v pritrjevanju v avtu! In to me seveda zanima!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 15:08:09   
mama_milchy
čakajoča, za katero starost te to zanima? Najbrž si mislila tega: http://b2c.baby-center.si/Article.asp?ArticleID=179160 , ne?
Mi smo do predkratkim imeli od tega od nanie do 18kg (ga je prerastel); jaz sem bila z njim zadovoljna; ga pripneš z varnosntim pasom in z vsake strani ima še po dve sponki za ga fiksno pritrdit tako da ne pleše nikamor. Tudi sedaj smo enega jahača kupili od Nanie in je OK. Še same prodajalke v baby centru so rekle, da je dosti boljši kot je bil pred parimi leti; pač so ga poboljšali.


(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 15:42:32   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Najprej moraš vprašat kako je varen,ker sama osebno mislim da je najpomembnejše samo touser posted image



Se strinjam user posted image
Mi imamo Maxi Cosi user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 15:44:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Najprej moraš vprašat kako je varen,ker sama osebno mislim da je najpomembnejše samo touser posted image


prekleto res.

prejšnjo soboto sva imela s tamalim hudo prometno, avto totalka, malemu čisto nič. hvala bogu....in najbolj pomembna je varnost sedeža...niti pomisliti nočem, da bi v soboto imela kakega iz cenene ponudbe....glih toliko, da te kao policija ne skasira,ker ga nimaš......user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 15:59:09   
Doll
No,prosim za link,kjer piše da ima toliko točk!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 16:42:45   
Čakajoča
Doll izvoli link!

http://www.reevoo.com/reviews/mpn/nania/nania_driver_sp_brasilia_2007

Kaj misliš, da si izmišljujem stvari!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 16:44:35   
Doll
Nočem njihove teste,ker kakšna je pa 8,8 ocena pri nas user posted image
daj mi našo prosim.
In nikjer nisem napisala,da si izmišljuješ kaj se jeziš?
kakor jaz vem so nania avtosedeži ne ravno varni,zato me zanima ocena

(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 16:53:51   
Čakajoča
Pri nas nisem zasledila teh testov! Jih bom zahtevala v baby centru! VAlda, da mi je vasrnost najpomembnejša! Saj je to moj otrok!
O varnosti sem tudi vprašala sosedo, ki dela v Baby centru in je rekla, da je varnost OK, da pa ne izgleda tako mogočen, kot mogoče Maxi Cosi!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 16:56:20   
rija
kje pa lahko vidiš naše teste ali nemške za maxi cosi?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 17:12:12   
Doll
Vse pravijo da so testi ok,pa nimajo pojma,tako da se ne zanašaj na njihove besede.
te ne napadam ali karkoli drugega
saj je vseeno ali je maxi cosi ali pa neka žnj firma avtosedeža,znamka ni pomembna,samo varnost je.
Drugače pa mi je vseeno kakšen sedež boš kupila,jaz pač dam na teste

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 17:13:28   
rija
jaz pa še vedno ne vem,kje lahko te teste vidimuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 17:29:12   
Doll
Testi leta 2008

http://www.motorevija.si/datoteke/tabela-sed-jun-1.gif

In zopet nania slabi testi
Vsakič ma slabe teste

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 17:44:03   
Raho
Vam moram povedati, da ti testi niso ravno najbolj relevantni.

Bojda je zelo dosti odvisno od tega, kdo koliko komu kako...

Po besedah ljudi, ki so blizu skledice


(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 18:37:23   
mama_milchy
doll, meni se je ta sedež že dobro izkazal v takih nerodnih situacijah - nenadno bremzanje pri veliki hitrosti, sunkovit odmik kakšni ˝budali˝na cesti in moram povedat, da se ni nič premaknil al zamajal tako da ne vem, če bi lahko rekla, da so ne vem kako slabi. Ok, res da se ne more primerjat z maxi cosi ampak od nanie obstajajo še dosti slabši sedeži. tako da testi, ne vem; pač maxi cosi, romer sta močni blagovni znamki; nania pa čisto neka nova, nekomu čisto neznana;

in tako kot je rekla RAHO odvisno od koga, komu, koliko in kaj; žal danes le tako stvari funkcionirajo sicer pa je stvar posameznika kaj si bo kupil oziroma v tem primeru otroku.

čakajoča, povprašaj še koga za mnenje; morda je kdo v tvoji bližini ki tudi ima tak sedež; tako pa ti je rekla tvoja soseda, ni maxi cosi; ni pa tudi tako zanič kot nekateri govorijo;


(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 19:46:42   
Doll
oprosti,ampak bremzanje  in odmiki se ne morejo primerjati z nesrečami.naj se potem tepem po glavi,če imamo nesrečo in se otroku kaj zgodi.
Rajši dam več denarja in nudi mojemu otroku varnost in vsaj vem,da se ne bom tepla po glavi,če se kaj zgodi,da zakaj nisem kupila varen avtosedež ;)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avtosedež NANIA DRIVER SP
4.10.2008 19:51:32   
kajajaka
Jaz pa še vedno mislim, da se za 50€ ne da naredit dobrega (beri varnega) sedeža. Varnost se kaže tudi v kavilteti materiala (trdnosti in ob enem prožnosti plastike in kovinskih delov...).

Če nimaš denarja, kupi raje rabljenega Romerja ali Maxi cosi za ta denar. Ali pa prišparaj pri cenejši posteljici ali oblačilih... Ne pri varnosti!

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 4.10.2008 19:52:44 >

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?