|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
29.4.2006 21:47:41   
PUPA2
Pozdravljene!

Ker se bliža moj PDP me zanima kakšne imate kaj izkušnje z babicami v celjski porodnišnici? Ali katera pozna kakšno res dobro (poimensko)?

Lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
29.4.2006 22:05:53   
Anonimen
Pozdravljena!

Jz sem imela zelo slabe izkušnje s sestrami, kar se tiče pa babic pri po porodu sta bili pa O.K., ker sem rojevala od 7-14 se je zamenjala že smena, tako da druga babica to je bila Brigita je bila ZELO SUPER VSE ČESTITKE user posted image user posted image   user posted image user posted image .

Kar se pa tiče sester je pa tako, tako govori se da je porodnišnica prijazna dojenjuuser posted image sam pri meni in še od katere sem slišala pa ni tako, kar se tega tiče imam ful slabe izkušnje in ko bom šla naslednjič rojevat se jim že ne bom pustila z.user posted image

(odgovor članu PUPA2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
29.4.2006 23:01:15   
Jančika_
Moj porod je vodila babica Brigita. Z eno besedo - enkratnauser posted image . Izbirati pa itak ne moreš; če bi lahko, bi si jo rezervirala za drugi porod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
10.5.2006 11:44:07   
Barbela
Tudi moja babica je bila super, sicer ne vem imena. Tudi sestre so bile v redu. Meni so zelo pomagale z dojenjem. Po dve na1x sta bile pri meni in tiščale bradevico mali štruci v usta, ta pa je tiščal usta skupaj user posted image  Zelo so se trudile. Za zdravnike pediatre pa ne bom komentirala, ker so nas razčarali. Njihova napaka je površnost in nedoslednost (v mojem primeru) in moj otrok bi lahko bil brez noge.
Priporočam ti, da ne razmišljaš preveč o porodnišnici, ker nima smisla. Če imaš smolo, se ti lahko v vsaki porodnišnici pripeti kaj neprijetnega.
Čim krajši in prijeten porod ti želim.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
16.5.2006 19:12:13   
HuAnita
Jaz sem imela mislim da eno babico Angelino (vsaj mislim,da ji je tako ime), no v končni fazi pa so bile ob meni vse 4 dežurne babice in še zdravnica.
Čez babice nimam kaj reči. Še pred nekaj dnevi sem jo  (Angelinouser posted image )srečala na sprehodu z malo, pa se me je spomnilauser posted image

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
20.6.2006 22:40:19   
Anonimen
Ob meni je bila babica Barbara( mislim daji je tako ime),je mlada ima kratke lase blond pramene, sicer mi je delovala malo sitna ampak bila je super in sem ji zelo hvaležna da je mojemu sončeku pomagala na svet.

Če slučajno prebira tale forum sem ji zelo hvaležna, da je bila ob meni

(odgovor članu PUPA2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
21.6.2006 8:39:34   
marjanaR
Jaz sem imela eno starejšo, ne vem njenega imena, vem pa, da je malo jecala oz. imela govorno napako. Oštra ali super.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
21.6.2006 19:26:43   
tinkamiška
Jst se moram tudi zahvalit babici Barbari, pa pri meni ni bila nič sitnauser posted image
Meni je zelo pomagala in če ne bi tako vztrajala, bi se pri meni končal porod z CR. Dela z srcemuser posted image

Tudi z sestrami sem bila zadovoljna, so bile vse prijazne in odgovarjale na vsak moj zakajuser posted image

lp,
Tinka




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
26.6.2006 10:43:13   
ČEBELA
Mislim, da so skoraj VSE babice v Celjski porodnišnici ODLIČNE. Z menoj je bila babica BRIGITA R. Res je bila super in upam, da bom tudi pri drugem (ko bo user posted image ) porodu imela to srečo, da bo takrat v službi. Po izkušnjah prijateljic pa so zelo dobre in prijazne tudi Milena, Angela in Barbara.
Glede sester iz neonatalnega oddelka pa se ne bom opredeljevala user posted image . Zelo me je motilo, da sem morala ponoči vstajati in s pikico rajžati na tehtanje. KO sem zanosila, sem bila odločena, da bo moj otrok dojen. S tehtanjem in "napotki" pa sem prišla domov vsa zafrustrirana. Kljub vsemu sem vztrajala in res je bilo vredno.
Sicer pa... rojstvo otroka je najlepša stvar, ki se mi je zgodila. Čeprav sam porod ni ravno zabavna reč, bi šla še stokrat rodit - za vse nasmeške, ki jih sedaj prejemam user posted image .

CARPE DIEM!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
10.7.2006 20:38:00   
KOZLEK
No jaz bi pa seste iz neonatalnega oddelka samo pohvalila so ble res super Splohuser posted image user posted image  prvo noč po CR mi je celo noč pedenala kot da sem edina na oddelku,(sestra Tadeja), sestre za novorojenčke iz spodnjega štuka so pa tudi ok razen ene, k me je tolk za bradavice vlekla kot zmešana, ampak je bila sreči samo enkrat pri meni.user posted image user posted image

(odgovor članu ČEBELA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
25.7.2006 22:02:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KOZLEK

razen ene, k me je tolk za bradavice vlekla kot zmešana, ampak je bila sreči samo enkrat pri meni.user posted image user posted image


Ne razumem... user posted image Zakaj hudiča te je pa za bradavice vlekla??? user posted image Auch... user posted image

(odgovor članu KOZLEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
31.7.2006 20:35:21   
tinkamiška
Jst sem tudi na letela na to sestro. Sej zdej se mi zdi smešno, takrat sem bla pa ornk šokirana, sem jo skor usekalauser posted image Vlekla me je pa zato, da je ugotovila, če se mi mleko vredu delauser posted image K sreči je to nardila samo enkrat, ker je iz mojih joškic kr špricnlo in je bla zgleda zadovoljnauser posted image

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: BABICE- CELJSKA BOLNIŠNICA
25.8.2006 21:28:57   
nina166
jaz sem imela na porodu babico Mileno-je super babica in sem ji zelo hvaležna. tudi s sestrami sem zelo zadovoljna, bile so zelo prijazne in so mi veliko pomagale

lp

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?