|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BEBE CONFORT
20.12.2007 15:14:30   
amaya
Za vse ki vas zanima ta voziček, sem končno našla cene, ki mi jih je zapisala prodajalka v trgovini v Trstu Io bimbo.
VOZIČEK: 229 eur
KOŠARA: 205 eur
TORBA: 34 eur
PROTI DEŽJU: 25 eur
LUPINICA: ne vem, ker se takrat nisem zanimala zanjo. sem jo pa kasneje kupila v BC


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BEBE CONFORT
20.12.2007 16:35:27   
sinskaT
A je res voziček toliko ceneje? Sem gledala v Baby centru in je športni del cca.440€, v Italiji naj bi bil pa 229€? Zelo velika razlikauser posted image enkrat dražji pri nas user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BEBE CONFORT
20.12.2007 16:50:05   
amaya
ja to je res...to so cene, ki mi jih je dala prodajalka, ko sem se zanj zanimala. Pa še so ful fleksibilni glede naročila pa barv...sicer baje, da sedaj imajo kar prazno trgovino, po novem letu bodo nabavljali

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BEBE CONFORT
20.12.2007 22:02:49   
thaiss
V Italiji je dosti cenejši, mi smo ga tudi v Io Bimbotu kupli!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BEBE CONFORT
27.12.2007 13:13:17   
Lena T
Amaya, ali te lahko lepo prosim, da mi poveš naslednje:
1. ali je to letošnja cena ali bo veljala tudi po decembru?
2. ali je potrebno poprej govoriti z njimi in naročiti barvo, pa iti potlej kupiti; ali lahko greva kar v nabavo recimo v soboto in upava, da dobiva barvo-želiva črno.
3. si tako prijazna in mi podaš kontakte, naslov te trgovine.

Hvala lepa še enkrat za informacijo.

Lep pozdrav,
Lena

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BEBE CONFORT
27.12.2007 15:40:19   
simi73
Lena T, ravno danes je moj mož klical v io bimbota v trst in izvedel, da imajo trenutno na zalogi samo bež in črno barvo vozička high trek, vse ostale barve pa bodo dobili šele v februarju. Cena vozička (samo športni del) je 300 eu, če vzameš vse v kompletu (tudi košaro in jajčko) pa pride okrog 600 eu.
Telefonska številka trgovine v Trstu je pa 0039040362292, prodajalka je znala govoriti nekaj malega tudi angleško.

_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu Lena T)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?