|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BIO mehčalec?
15.7.2009 19:45:34   
ZARA
Kje naj kupim kakšen pameten bio mehčalec? Ga uporablja katera od vas - ženske okolju prijazne.

< Sporočilo je popravil Eko Vila RR -- 3.12.2009 9:18:56 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BIO mehčalec?
15.7.2009 19:49:14   
Anonimen
alkoholni kis

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BIO mehčalec?
15.7.2009 19:51:43   
ZARA
Nya, saj ga uporabljam v kombinaciji z eteričnimi olji, ampak se mi zdi, da so cunje trde.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 15.7.2009 19:55:10 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BIO mehčalec?
15.7.2009 19:53:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nya, saj ga uporabljam v kombinaciji s eteričnimi olji, ampak se mi zdi, da so cunje trde.


jaz dam ga tudi med prašek, pa večino cunj v sušilec, pa mi je kul - tudi tiste ki se sušijo na zraku, niso trde - uporabljam pa dreft baby

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BIO mehčalec?
15.7.2009 19:57:50   
ZARA
Če imaš sušilec je baje fajn. Jst pa sušilca nimam. Zato bi pa rada kakšen bio mehčalec, ker ima Zara AD.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BIO mehčalec?
15.7.2009 21:11:16   
hubi
Frosch (Mercator ali Mueller).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BIO mehčalec?
15.7.2009 21:27:14   
Ana009
kaj pa ecover? nisem prepricana, ce v njihovi liniji imajo kaj takega..

http://www.ecover.com/de/de/Products

dobi pa se jih pri nas verjetno v kaksni res bio trgovini... kalcek ali kaj podobnega?

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BIO mehčalec?
15.7.2009 21:50:52   
Anonimen
Jaz uporabljam Frosch in sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu Ana009)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BIO mehčalec?
15.7.2009 22:03:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ana009

kaj pa ecover? nisem prepricana, ce v njihovi liniji imajo kaj takega..

http://www.ecover.com/de/de/Products

dobi pa se jih pri nas verjetno v kaksni res bio trgovini... kalcek ali kaj podobnega?


Ecover je ravn tko v redu,a ga imam sama le za posodo.

(odgovor članu Ana009)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 7:47:29   
ZARA
A Frosch je zihr bio? Jst sem ga nekoč že imela in mi je bil fajn. Dobi se pa samo v DM-u, ane?

Kje pa se ta ECOVER kupi pri nas?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 8:08:47   
bumerang
http://www.zin.si/?id=5&shopItem=184

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 8:13:21   
Anonimen
o madona, mene kr srat prtisne, kok so drage vedno te bio pa eko zadeveuser posted image user posted image to je res ena super tržna niša zgleda - trkat na vest ljudi z biop in eko, pol jim pa drgao rpodat nekaj. k bi glih to moglo bit cenej in vsem dostopno, glede na to v kakem dreku smouser posted image

jst kar pri kisu ostajamuser posted image klinc jih gledauser posted image

me pa zanima, če bi se dalo doma narest mehčalec, tko kot gel za pranje perilauser posted image ziher obstaja kej, če ktera kej na netu najde, pa nej da link.user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 8:38:08   
bumerang
Tale zadnji ima naslednje sestavine: Voda, kationske površinske snovi iz olja oljne ogrščice (ne gensko spremenjene!), etanol



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 8:38:51   
ZARA
Ulla, kako pa narediš gel za pranje perila??

Bum, hvala za link! user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 9:05:36   
Anonimen
Ulla, kako pa narediš gel za pranje perila??


vzameš marsejsko milo, ga naribaš in raztopiš v 3l vroče vode, oz. malo prekuhaš, če je treba, dodaš eno veliko žlico sode bikarbone, par kapljic eteričnega olja in to je to. je fajn najprej pustit par dni, da se "uleži"user posted image , perilo se lepo opere, diši kot ti hočeš, pa še bolj mehko je, kot z navadnim praškom. pa blazno poceniuser posted image
ne vem pa, kok se za belo perilo kej obneseuser posted image morm probat, ko ta prašek, k ga mam ponucam, mogoč bi dodala še mal naribanga mila kar v boben, pa več sodeuser posted image hm...

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 9:50:26   
anckabancka
Ula80 - lahko uporabiš kakšno drugo milo - ali samo marsejsko? Dobiš to milo tudi kje drugje kot v spletni trgovini?

Koliko take raztopine pa daš v predalček?


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 9:58:30   
Anonimen
ja lohk, sploh une, k so tko za pranje perila (razne ave itd.), so po moje čist kul, sam tole marsejsko je naravno, tko da ustreza eko variantiuser posted image

doziraš pa tko kt običn gel, oz. pač glede na umazanost.

kupi s pa verjetno to milo v kaki od teh bio trgovin, ne vem, jst kar prek neta, pa je user posted image

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
16.7.2009 10:00:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 10:00:41   
ZARA
Ulla, hvala za infote. Koliko je pa potem poštnina? Mislim, koliko mil moraš nabavit, da se ti splača. A ti kar prek tega linka nabavljaš zadevo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 10:05:25   
Anonimen
zara TULE maš še o poštnini in tem. jst sem vzela 3 mila, pa še une razgradljive vrečke, plačala sem tanizko poštnino. sej sem gledla kaj bi še, da bi naneslo 20 € in bi blo brez poštnine, sam je pol razum zmagal, da zarad slabih 3€ se mi pa res ne splača jih 20 zagont, sploh če ne rabim nujno ničuser posted image

pa tud če sam eno milo  naročiš in plačaš poštnino, je še vseen dost cenej, kt če kupiš najcenejši gel v trgoviniuser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 11:52:51   
veselka
ecover imajo v Kalčku v Lj. jaz uporabljam že leta, pa se mi ne zdi, da zapravim kaj več, kvečjemu manj, ker mnogo manj praška ali mehčalca dodaš, ker je vse bolj koncentrirano. po ecover mehčalcu ne dišijo obleke bohvekej, ker je zelo nežen. no, če ne pridem do Kalčka, kupim tudi Frosch (mehčalec, praška skoraj nikoli, ker vsebuje optična belila). imajo pa v Kalčku tudi druge znamke bio pralnih izdelkov, pa poizkusiš, kaj ti ustreza. včasih kupim tudi prašek Almawin (naroči se po spletu Biosi.si, pa zdej imajo kolekcijo tudi v Mercator centru v LJ, kako je drugje pa ne vem). kupujem pa tudi vsa čistila za dom od ecover ali almawin.
raznih persilov, arielov, lenorjev, silanov,... ne kupujem.

drugače pa ecover ni bio/eko z vidika, da vsebuje ekološko pridelane sestavine... kar se dobi pri nas, je pač na osnovi rastlin in zato eko, kot okolju prijazno. in na prašku to jasno piše gor, na prvi strani plastenke (ecological non-bio). obstaja pa njihov prašek, ki je izdelan iz rastlin, ki so zrasle v "eko okolju". pri Froschu sem skeptična, ker kljub pač določenim naravnim sestavinam/učinkovinam, še vedno kup sranja notri ruknejo.

< Sporočilo je popravil veselka -- 16.7.2009 12:09:13 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 12:16:05   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Ulla, kako pa narediš gel za pranje perila??


vzameš marsejsko milo, ga naribaš in raztopiš v 3l vroče vode, oz. malo prekuhaš, če je treba, dodaš eno veliko žlico sode bikarbone, par kapljic eteričnega olja in to je to. je fajn najprej pustit par dni, da se "uleži"user posted image , perilo se lepo opere, diši kot ti hočeš, pa še bolj mehko je, kot z navadnim praškom. pa blazno poceniuser posted image
ne vem pa, kok se za belo perilo kej obneseuser posted image morm probat, ko ta prašek, k ga mam ponucam, mogoč bi dodala še mal naribanga mila kar v boben, pa več sodeuser posted image hm...



tole se pa sliši zanimivo user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 12:18:49   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Ula80 - lahko uporabiš kakšno drugo milo - ali samo marsejsko? Dobiš to milo tudi kje drugje kot v spletni trgovini?

Koliko take raztopine pa daš v predalček?



marsejsko milo imajo tudi v Kalčku. sama ga imam za ročno pranje, čeprav redko kej ročno operem user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 15:38:57   
bumerang
Sem malo brskala po forumih s to tematiko in so punce pisale, da kot mehčalec deluje citronska kislina. Nekatere baje stisnejo v predalček sok ene do dveh limon.
In ja, nekateri z občutljivo kožo uporabljajo tudi balzam za lase, npr. Laverin, ki ima BDIH certifikat.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: BIO mehčalec?
16.7.2009 15:46:00   
Anonimen
stisnejo v predalček sok ene do dveh limon.


ja, to je isto kot kis. sej trdo perilo je zarad trde vode, se pravi zarad apnenca oz. vodnega kamna. kis in limona pa topita vodni kamen, mehčata vodo in s tem tud perilo. plus da fajn raztopita še vse kar se v vlaknih tkanin nabere. na isti princip deluje tud balzam - tko da mehke lase se tud z limono da dosežtuser posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Od 1. marca višji otroški dodatek – za kol...
1. marca se usklajuje višina socialnih transferjev, ki se zvišuje za toliko kot so se v preteklem letu zvišali stroški o...
So tudi vašo telefonsko naročnino povišali?
VZMD je vložilo tožbo proti štirim velikim slovenskim operaterjem, ker so v zadnjih 5 letih enostransko višali pakete na...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?