|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BOLEČINE V KRIŽU IN ZATEKANJE
30.5.2005 20:42:13   
Rubin.
Sem v 30 tednu nosečnosti:bravo:, 10 dni pa me že mučijo bolečine v spodnjem delu hrbta. Včasih so prav neznansko hude, drugič pa kar znosne, ampak konstantne in ne ponehajo. Zraven tega pa mi še močno zatekajo gležnji. Ima katera podobne težave in kako jih premaguje. Jaz že pomalem obupujem, saj imam še 10 tednov do poroda.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   BOLEČINE V KRIŽU IN ZATEKANJE
30.5.2005 20:56:47   
Jessy
Še ena avgustovka, ki ima podobne težave!!!

Meni zaenkrat le gležnji zatekajo. Bolečin v križu zaenkrat še ni in upam, da jih tudi ne bo!

Za zatekanje si jaz pomagam le tako, da ko grem na kavč, dvignem noge visoko v zrak. Zadnje dneve to počnem po večkrat na dan! Po moje bi se lahko to blažilo tudi s kakšno hladno kopeljo z dodatkom soli, vendar pri meni še ni tako hude oblike, da bi posegala po tem, lahko pa še bom!

Je pa to zatekanje potrebno omeniti pri ginekologu. Pravijo, da si je treba v tem času, ko zatekamo, meriti pritisk, ker lahko ni čisto ok!

Toliko ti vem povedati jaz! bodo pa še ostale kaj dodale, ki imajo še več izkušenj!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   BOLEČINE V KRIŽU IN ZATEKANJE
30.5.2005 21:46:58   
Urška*
Ja, glede zatekanja, je najboljše da v tej vročini veliko počivaš, in imaš dvignjene noge.

tudi jaz sem proti koncu nosečnosti zeeelooo zatekala, in ko sem imela 3 dni pred rokom pregled pri G, me je takoj poslala v porodnišnico in nekaj čez polnoč sem že rodila. Tako da resnično ti priporočam da se pazi. Ja pa takrat tudi pritisk ni bil ok.

Pa brez skrbi, nočem te strašit.

Aja, meni je tudi pomagalo, če sem si dala hladne obhladke na noge, ali pa kakšna hladna kopel.

LP:)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   BOLEČINE V KRIŽU IN ZATEKANJE
31.5.2005 19:47:16   
Rubin.
Dekleti najlepša vama hvala za odgovor:zajcek:. Včeraj je bilo res hudo in ponoči tudi, danes pa je že bolje. Če bodo bolečine ostale zmerne bo za preživeti. Kaj se pa tiče otekanja me sicer ne moti, razen mogoče estetsko, kar pa je itak brez pomena, glavno je da se ima moja 9nebesa,o.k. Lepo nosečnost z čimmanj težavami vama želim.:muca:

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?