|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 12:36:18   
Anonimen
Maribor je presunila novica o smrti 3-mesečnega Jana, iz Pobrežja. Babica naj bi padla, in svojega vnuka poležala do smrti- otrok se je zadušil pod njeno težo. Danes je že osmrtnica v časopisu(Večer). Žalostno.

user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 12:43:07   
fragola
Grozno, uboga ženska, ker bo imela vnukovo smrt vedno na vesti!

Sožalje družini!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 13:20:03   
kofetek2010
Kolikor sem slišala včeraj na Radiu City bi naj pijana legla k otroku in ga zadušila. Babica je v priporu, pa tud celo družino bi naj CSD vzel pod drobnogled.



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 13:20:44   
snorlax
Tudi jaz sem tako prebrala.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 13:25:41   
lelaval
Kolikor sem slišala včeraj na Radiu City bi naj pijana legla k otroku in ga zadušila. Babica je v priporu, pa tud celo družino bi naj CSD vzel pod drobnogled.

Tako sem tudi jaz že včeraj slišala. Groza user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 13:39:19   
silvya
Vseeno kako se je zgodilo, noben kazenski ukrep ne bo vrnil otroka v življenje.

Sožalje družini.

user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 14:07:58   
malecka
O groza, user posted image sožalje družini.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 14:17:52   
pilar28
user posted image  joj kako grozno, mene bi pobralo 100%
usoda ali naključje, saj ne znaš ocenit

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 14:17:53   
Naja31
Moje sožalje.
Ni pa babica padla, ampak je bila pijana.
Meni se to zdi bistvena razlika.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 14:23:50   
*erika*
jst sm pa slisala da je spala zravn njega in se ubrnila in tako se je ulegla nanj
sozalje druziniuser posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 17:25:24   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Moje sožalje.
Ni pa babica padla, ampak je bila pijana.
Meni se to zdi bistvena razlika.


To je zelo velika razlika!!!!!!! Ubogi otrok!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 17:55:32   
BAMBINA_
Grozljivo!!
Naj počiva v miru user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
6.12.2007 17:57:54   
Petraa
Babica se je verjetno sprehajala po stanovanju z otrokom in je kao izgubila zavest in padla nanj. na tleh jih je našla mamica otroka.pisalo danes v časopisuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
7.12.2007 17:26:38   
Lianna
No otroku je sedaj sigurno lepše. Kaj vemo kolikokrat ga je mama pustila pri pijani babici in kaj se je takrat dogajalo.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
7.12.2007 23:40:33   
* Mateja *
Pjej, naj bo ena ali druga varjanta je grozno. Bogi otroček ki ni bil nič kriv. Pa tudi mamica da ga je pustila pri babici, če je mela težave s pjačo, če je to seveda res. Resnice itak nebomo zvedli.
Naj mali   user posted image    počiva v miru!!!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
7.12.2007 23:44:13   
Anonimen
Jah, ne bomo sodili, če res nevemo celotne zgodbe.. Kako pa veste, če je res padla nanj? Mogoče se je obrnila na njegovo stran? ...... Brezveze o tem razpravljati..

Moje sožalje družini, deček je bil prelep fantek.. Zagotovo mu je zgoraj med angeli lepše.. user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
8.12.2007 10:28:15   
KBM
Sožaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
12.12.2007 0:50:19   
otrokec
Draga Lianna in vsi, ki ste sedaj tako pametni. Se sprašujem čemu so še ti forumi resnično namenjeni? Pomoči soljudem v stiski in razumevanju ali obsojanju v nevednosti in očitno primitivnosti vsaj koliko lahko razberem iz tvojega sporočila. Je to res pomoč, da nekdo odpre neko temo iz TV-ja in o njej komentira kar prosto po Prešernu in obsoja? Kako lahko nekdo izjavi nekaj takega, ne da bi sploh vedel karkoli o tej zadevi. Si sploh katera predstavlja da lahko to prebere tudi mamica Jana.
Sama poznam Sandro iz šole. Je zelo prijazna in ljubeča mamica, ki ji je v življenju bilo težko, saj je kot otrok imela raka in se celo osnovno šolo zelo borila da je postala zdrava. Tudi v šoli ji je bilo kar težko saj zaradi zdravljenja izgubila vse lase. Zaradi nevzgojenih otrok je bila kar naprej tarča zafrkavanja. Po končani srednji šoli je hitro rodila prvega sina in bili so zelo srečna družina, ona pa zelo ljubeča starša z urejenimi družinskimi odnosi. Tisti dan ko je otroka pustila pri babici v dobri veri da bo popazila na njega, je sama bila pri zdravniku in nakupovala darila za otroke. Ko je stopila skozi vrata stanovanja pa se ji je svet spremenil za vedno. Bolečina ki jo bo nosila v sebi si je človek kot si ti L. sploh ne moreš predstavljati, verjetno bo sama obžalovala celo življenje in si očitala da je otroka pustila doma. Vedi pa da otoku je mogoče res lepše tam kot je, tudi nam bi bilo, ampak ne zato ker mu je tukaj šlo slabo in verjemi da sedaj od tam gleda svoja strša s ponosom, saj sta mu bila dobra starša, pa čeprav samo 3 mesece. Jaz sem prepričanna da se nam stvari pa še tako hude dogajajo z razlogom, čeprav jih ne razuemo. Vsi, ki pa se sprehajate po forumu iz dolgega časa in živite skozi življenja drugih da jih lahko obsojate in obrekujete, pa vam svetujem da raje pojdite gledati TV in mogoče bo spet kaj za vas.

Družini pa iskrene sožalje.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
12.12.2007 8:51:07   
madela
Otrokec,ko sem brala tvoj post me je kar stisnilo pri srcu user posted image  Ne morem razumeti zakaj se usoda z nekaterimi tako kruto poigrava.Največkrat so žrtve ravno tisti,ki se morajo zelo boriti za svoj košček sreče na tem planetu.
Zelo mi je hudo odkar sem prebrala,kaj se je zgodilo in z mislimi sem z mamico tega otroka. Sočustvujem z njo in je ne obsojam. Prej bi lahko rekla,da bi obsojala babico,ki je bila tisti čas odgovorna za tega malčka,ampak to sedaj več ne koristi. Malega Jana več nič ne bo obudilo v življenje in to boli.
Objemi prijateljico in bodi ob njej,pa četudi bosta tiho....

Če boš potrebovala koga s katerim bi lahko spregovorila o tej boleči izgubil se mi lahko oglasiš na ZS!


Iskreno sožalje družini,naj jih čuva nova zvezdica na nebu in pošlje miru v njihova srca! user posted image

(odgovor članu otrokec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
12.12.2007 9:07:09   
Nika v službi
Nisem brala ostalih postov, zgodbo poznam samo iz sredstev javnega obveščanja. Strašna zgodba in hudo kruta usoda. Iskreno sožalje vsem.

Edino, česar sama v tej zgodbi ne razumem povsem je to, kako je mamica lahko zaupala svoje dete babici, če je vedela, da ima težave z alkoholom?

V časopisih je namreč pisalo, da je imela babica težave s pijačo že prej in da to ni bil osamljen primer, da je bila pijana. Če je to res (tega sama ne morem vedeti), potem je zame to edina dilema.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
12.12.2007 10:58:46   
mojamura
user posted image

iskreno sožalje vsem, ki ste malega Jana imeli radi.user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
12.12.2007 12:28:28   
silvya
Pravilno si tole napisala. Ker nobeno obtoževanje ne koristi žalujočim, niti nobena kazen. Ni je hujše kazni, kot v rokah držati svojega mrtvega otroka. Nas je kar nekaj na tem forumu, ki smo to še to leto doživeli. Tisti, ki pa niso, pa jim iz srca želim, da tudi ne bodo. In naj bodo srečni, da je tako. 

(odgovor članu otrokec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
14.12.2007 12:04:59   
sandrca
Pravkar objavljeno na 24ur

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20071214_3112639.php


_____________________________

http://sandrcap.moj-album.com/

http://mojeigrarije.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Babica kriva za smrt 3-mesečnega Jana?
14.12.2007 16:39:58   
silvya
Torej sem imela prav. Tole sem napisala na tej temi na čvekanju.

Grozno. Sem slišala danes na radiu.

Lahko samo rečem, sožalje družini.

Drugega raje ne bom komentirala, ker ne poznam ozadja. Sem se spomnila na zgodbo izpred par let, mogoče dveh, ko naj bi na podoben način v MB porodnišnici ena mamica povzročila smrt dojenčka, pa se je izkazalo, da ni bil to vzrok smrti. Zakaj bi tresli sol na rane, ki že tako preveč bolijo?



(odgovor članu sandrca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?