|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
28.8.2012 9:55:01   
loremi
Pozdravljene,

je katera že preizkusila tale izdelek, baby foot nogavice, ki naj bi odstranil trdo kožo na stopalih:
http://www.babyfoot.si/
Če je, zadovoljna, je res kaj na tem? Malo me preseneča, da naj bi to delovalo, zato vprašam, če ima katera že izkušnje s tem.

Hvala

p.s.: ne delam reklame, da ne bo katera pomsilila na to, ampak res me zanima, če je kaj na tem ...

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
28.8.2012 10:50:26   
škrpijonka
Deluje ja, samo dobiš takoj spet trdo kožo, če postopka ne ponavljaš na 2 do 3 tedne.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
28.8.2012 11:00:59   
loremi
No to je pa potem isto kot če si jo sama doma potem nonstop stran drgnem :/. Pa je treba potem slučajno imet vsakič nove tele nogavičke al so za večkratno uporabo?

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
28.8.2012 14:11:48   
Patricija32
Ma glej, če ne skrbiš redno za stopala, se bo logično trda koža vrnila. Drugače pa ne poznam tega izdelka. Možno, da res kaj bolj učinkovito pomaga preprečevat trdo kožo, vendar vedi, da se moraš tudi ti malo angažirat. Ni vse avtomatsko.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
28.8.2012 15:12:12   
hedviga
Hmm sliš se zanimivo, ampak v tistem tednu oa noge zgledajo srhljivo user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
29.8.2012 13:11:52   
alenkica
imela sem hude probleme z razpokano kožo na petah. Edino kar mi je pomagalo, je bil limonin olupek, sem ga mela tudi pol ure gor in pete imam že 2 meseca kot nove. Najvažnejše pa je, da so se mi razpoke čisto zacelile. 
Naravno in poceni! :)

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
29.8.2012 13:21:10   
kat von d
Samo limonin olupek ali sredico tudi?

Jaz sem imela zelo fejst uničene pete in mi je pomagala krema iz DM Balea schrunden salbe, res pa je da sem si jo vsak dan, najmanj dvakrat na dan, mazala in s tisto pilo drgnila recimo vsake dva dni. Vendar, kljub močnemu izboljšanju nisem zadovoljna še. Sedaj nimam več razpokane kože, amapk samo po robu pete tako trdo "debelo" kožo, je pa gladka. Tega pa se ne znebim user posted image . No pa recimo na morju, ko sem bila veliko več bosa in se manj mazala, sem dobila, tako grobo kožo, ampak po par dneh mazanja je blo vredu.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
29.8.2012 14:52:32   
TomTaylor
Ma dobr, kožo na petah je treba ravno tako negovat kot kožo na obrazu. Jz ne razumem tega, da ko si pete spedikirate, da pričakujete da bo pa potem mir za pol leta al kako? Pa moram povedat, da mi res ni gršega kot videt zanemarjene pete v poletnih sandalih/japankah. Bljak.

Pete je treba 1x na teden najprej drgnit na suho (pa ne čisto do kože) ful pazit, da ne preveč, da se zdrava koža ne poškoduje. Nato pa po kopanju/tuširanju še čisto narahlo odstranit kar s suhim drgnjenjem ni šlo dol (taka koža se obarva belkasto). Ko si mažete obraz in roke (torej vsak dan zjutraj in zvečer) si namazane roke "obrišite" v pete. Pa bodo pete tako lepe in negovane še leta, ne samo teden ali dva.

Aja, tiste nogavice pa ne poznam.


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 29.8.2012 14:53:09 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kat von d)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
30.8.2012 14:36:48   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica
Edino kar mi je pomagalo, je bil limonin olupek, sem ga mela tudi pol ure gor in pete imam že 2 meseca kot nove.

Limonin olupek? z zunanjo stranjo na kožo obrneš ali notranj? Je za probat.

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Pete je treba 1x na teden najprej drgnit na suho (pa ne čisto do kože) ful pazit, da ne preveč, da se zdrava koža ne poškoduje. Nato pa po kopanju/tuširanju še čisto narahlo odstranit kar s suhim drgnjenjem ni šlo dol (taka koža se obarva belkasto).

Na suho najprej? Uh, jaz si jih pa vedno prej namakam kakih 15-20 minut in šele potem drgnem stran. Pa potem mažem s kremo vsakodnevno, ampak se ta hudič spet takoj začne delat user posted image . Sej vem, da je treba pogosto ponavljat, zato sem mislila če tiste nogavičke kaj dolgotrajšnejše pomagajo ...

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Ma dobr, kožo na petah je treba ravno tako negovat kot kožo na obrazu. Jz ne razumem tega, da ko si pete spedikirate, da pričakujete da bo pa potem mir za pol leta al kako? Pa moram povedat, da mi res ni gršega kot videt zanemarjene pete v poletnih sandalih/japankah. Bljak.

Ne, ne pričakujem da bo mir za pol leta, ampak za kak teden bi pa fajn bilo, da bi bil mir. Res je da ne izgledajo fino nespedenana stopala poleti, zato pa sprašujem in po tistem izdelku in spotoma o tej temi, trde pete, izkušnje in nasveti ..


_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
30.8.2012 15:03:30   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: loremi



IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Pete je treba 1x na teden najprej drgnit na suho (pa ne čisto do kože) ful pazit, da ne preveč, da se zdrava koža ne poškoduje. Nato pa po kopanju/tuširanju še čisto narahlo odstranit kar s suhim drgnjenjem ni šlo dol (taka koža se obarva belkasto).

Na suho najprej? Uh, jaz si jih pa vedno prej namakam kakih 15-20 minut in šele potem drgnem stran. Pa potem mažem s kremo vsakodnevno, ampak se ta hudič spet takoj začne delat user posted image . Sej vem, da je treba pogosto ponavljat, zato sem mislila če tiste nogavičke kaj dolgotrajšnejše pomagajo ...





Ja, to sem izvedela tukaj na RR in začela prakticirat, pa je res bolje!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
31.8.2012 19:16:24   
alenkica
limono ožemem, pa dam olupek na peto, tako da se peta čist uleže not in nato premikam nogo, da se limonin sok fajn vpije.
In ja pete je treba vedno na suho strgat, jaz samo pilo malo zmočim, da gre malo lažje dol. in kozmetičarka mi je rekla, da v smeri razpoke, torej gor dol, ne pa levo - desno. 


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
23.10.2013 20:39:28   
salsa55
Baby foot sem nekajkrat uporabil. Moje izkušnje so sledeče:
-Polietilenske vrečke s kemikalijami so samo za enkratno uporabo. V kolikor nisi pazljiv se ti lahko tudi prvič vrečka strga.
- Zelo debele kože niti ne odstrani, odstrani pa vso tanko odmrlo kožo, praviloma kar do gležnjev.
- V času luščenja (po ca. 1 tednu) noge zaradi izgleda res niso za bazen.
- Meni dodatna obdelava stopal ni potrebna kakšne 3 tedne, zato baby foot uporabljam le pred odhodom na daljšo pot.

Sicer pa za brušenje pet uporabljam 1x tedensko kar majhen akumulatorski rotacijski brusilnik s finim brusnim papirjem.
Testiral sem nekaj mazil, ki naj bi preprčila pokanje kože, vendar nisem opazil razlike. Pomembno je, da podplati ne izgubijo vso vlago, kar preprečimo z nanosom kreme ali mazila.
Če namažem podplate vsako jutro, nimam nobenih problemov. Vzrok za pretirano debeljenje odmrle kože je lahko tudi podoben kot pri psoriazi

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
15.6.2016 7:42:48   
Maja111
http://www.babyfoot.si/


Zgornja povezava ne deluje več - sama pa bi vseeno želela kupiti baby foot...kolegica mi je rekla, da je to včasih uporabljala in da je super - verjetno gre za tele nogavičke na sliki: http://www.moja-lekarna.com/images/PRODUCT/large/Baby-foot-mehka-stopala-skatla.jpg

Ali zna kdo potrditi - to naj bi se prodajalo pred 5 leti ipd. Maja!

(odgovor članu salsa55)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
15.6.2016 9:25:26   
ronja
NIsem preizkusila tega, niti na splošno nimam problemov s tem, razen poleti, ko ves čas hodim bosa. Takrat pomaga, če si kdaj namažem tudi pete - s katerokoli kremo, nima veze. Sicer pa hodim 1x na teden v bazen in tako imaš krasno mehka stopala, ne da bi ti bilo treba karkoli drgnit:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
15.6.2016 9:33:19   
Maja111
Aha - morebiti niti nisem povedala - to je za moža - moški imajo ponavad bol grobo kožo

user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
15.6.2016 9:33:36   
ronja
Pa moram povedat, da mi res ni gršega kot videt zanemarjene pete v poletnih sandalih/japankah. Bljak.

A če so bose, pa gre?user posted image Ker se mi res ne da s petami ukvarjat:D. Na srečo ne dobim strašno čudne trde kože, ampak vseeno - ko hodim bosa, je koža na podplatih trša, logično... Ampak da bi si drgnila pete... to ja boli! A to redno delate ali kako? Resno? Jaz se pa sprašujem, od kod vsi ti strojčki za brušenje pet v reklamah...

Ko si mažete obraz in roke (torej vsak dan zjutraj in zvečer)

2x na dan??? VSAK dan??? Jaz se namažem 1x na teden, po plavanju, bazen ti res izsuši kožo in paše...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
15.6.2016 10:25:59   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Maja111

http://www.babyfoot.si/


Zgornja povezava ne deluje več - sama pa bi vseeno želela kupiti baby foot...kolegica mi je rekla, da je to včasih uporabljala in da je super - verjetno gre za tele nogavičke na sliki: http://www.moja-lekarna.com/images/PRODUCT/large/Baby-foot-mehka-stopala-skatla.jpg

Ali zna kdo potrditi - to naj bi se prodajalo pred 5 leti ipd. Maja!



jaz imam od kar pomnim (oš) probleme s suho kožo po vsem telesu, posledično so totalno na udaru tudi moje pete....moj možek samo zavija z očmi, ko vidi vse moje maže na nočni omarici user posted image ampak pet nikoli nimam res lepo mehkih....
sem si kupila v tujini ta baby foot, ker mi je kolegica rekla, da je super...ampak je bil zame to stran vržen denar :(

še najbolj pomaga drgnjenje na suho....nikoli na mokro....in potem nanos schollerjeve schrunden salbe....

zdajle si delam še vsak večer masko za stopala od dm, pa kaže dobro...četudi vem, da bo po 3-4 dneh morja na moji peti zazijala polcentimetrska razpoka user posted image samo zapeče in moj celoletni trud gre rakom žvižgat...

(odgovor članu Maja111)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
15.6.2016 10:27:58   
Maja111
Eh - pomaga, pomaga - samo moj mož je to mel na mest recva 1 ure tko kot piše v navodilu za uporabo ene 4 do 5 ur gor - pa se je tko lupilo da bok pomagej...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
15.6.2016 11:18:16   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: Maja111

Eh - pomaga, pomaga - samo moj mož je to mel na mest recva 1 ure tko kot piše v navodilu za uporabo ene 4 do 5 ur gor - pa se je tko lupilo da bok pomagej...



ja, saj po tolikih urah ti te kemikalije morajo še meso do kosti razjest user posted image

(odgovor članu Maja111)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
15.6.2016 19:00:51   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

A če so bose, pa gre?user posted image Ker se mi res ne da s petami ukvarjat:D. Na srečo ne dobim strašno čudne trde kože, ampak vseeno - ko hodim bosa, je koža na podplatih trša, logično... Ampak da bi si drgnila pete... to ja boli! A to redno delate ali kako? Resno? Jaz se pa sprašujem, od kod vsi ti strojčki za brušenje pet v reklamah...



Drgnjenje trde kože na petah čisto nič ne boli......jaz pozimi to delam zelo redko, pozimi si le en ali dvakrat na teden namažem stopala......poleti pa si enkrat na teden zdrgnem kožo s tisto pilo, ki ima gor tisto maso kot šmirgl papir in ene tri ali štirikrat na teden namažem stopala.....sem dosti v japonkah in sandalih, zato mi je pač fajn, da so pete tudi gladke......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
19.6.2016 11:37:20   
Johannca
Če imate zelo kritične pete, pojdite prvič k pedikerju, potem pa vzdržujte, boste ceneje skozi prišle kot pa če se same mučite v nedogled in denarnico praznite na ta račun.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
19.6.2016 15:28:22   
liliana
Normalno, da greš pri kritičnih petah k pedikerju.....to pa, da si poleti en krat na teden zdrgneš s šmirgl papirjem pete (tudi mučenje ravno ni, nič bolj kot lakiranje nohtov) ni ravno kritičen problem, ki zahteva strokovno pomoč......user posted image

(odgovor članu Johannca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Baby foot - ostranit trdo kožo na stopalih
24.12.2020 14:16:10   
malakaja
Te nogavice so dejansko kemični piling za noge user posted image 1-2 tedna se koža lupi, ampak je pa potem par mesecev mir - vsaj pri meni je tako. Kupujem pa celoten set za nego stopal: https://vitalmarket.si/izdelek/nogavice-za-odstranjevanje-trde-koze/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?