|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby shower
27.10.2007 19:06:48   
Lianna
Ojla. Mene pa zanima kaj si mislite o Baby shower-ju? Meni se ne zdi neumna ideja, ker ubistvu še pred porodom dobiš darilca za otročka in potem vsaj veš kaj še potrebuješ. Pri nas je pa v navadi da po rojstvu prinesejo darila in potem imaš seveda kaj podvojenega. Ta ameriška ideja mi je kr fajn, samo pomoje bi se drugim zdelo to čudno. No vaše mnenje o tem je?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby shower
27.10.2007 19:17:41   
Taula
Nisem še nikoli bila na nobenem. Je pa cute ideja. Mogoče ga sama naredim.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby shower
27.10.2007 19:30:29   
sneguljčica
Za tistih par stvari, ki so jih meni prinesli, se mi nebi splačalo delati tega. Imam pa občutek, da bi (vsaj mojim "prijateljem") to bilo kvečjemu v breme, ker bi mislili, da potem mi morajo nekaj kupiti.

Če pa imaš take prijatelje, ki se veselijo tvojega otročka in ti dajo vedeti, da ti želijo nekaj kupiti, se mi zdi pa zelo lepo, da pripraviš tako zabavo - po porodu itak ne boš mogla...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby shower
27.10.2007 19:36:27   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

Za tistih par stvari, ki so jih meni prinesli, se mi nebi splačalo delati tega. Imam pa občutek, da bi (vsaj mojim "prijateljem") to bilo kvečjemu v breme, ker bi mislili, da potem mi morajo nekaj kupiti.

Če pa imaš take prijatelje, ki se veselijo tvojega otročka in ti dajo vedeti, da ti želijo nekaj kupiti, se mi zdi pa zelo lepo, da pripraviš tako zabavo - po porodu itak ne boš mogla...


Jaz ne pričakujemuser posted image   Ampak me vseeno zanimajo mnenja. Mogoče pa je katera že imela baby shower.

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby shower
27.10.2007 20:35:03   
Raho
Ne. Mi je pa zanimiva ideja, da se še zadnjič pred porodom dobiš s prijateljicami. Ker baby shower je namenjen temu, ne?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby shower
27.10.2007 20:39:25   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ne. Mi je pa zanimiva ideja, da se še zadnjič pred porodom dobiš s prijateljicami. Ker baby shower je namenjen temu, ne?


Ja, točno temu.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby shower
27.10.2007 20:40:45   
Strawberrie Cherrie
Poznam par kolegic, ki si to ena drugi delajo. Je ful luštkana zadeva, pa takrat dajo vsa darila in potem ob rojstvu ne. je pa pri njih v navadi, da ena druga pripravi za nosečko babyshower in ne nosečka za druge.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby shower
27.10.2007 20:46:23   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Poznam par kolegic, ki si to ena drugi delajo. Je ful luštkana zadeva, pa takrat dajo vsa darila in potem ob rojstvu ne. je pa pri njih v navadi, da ena druga pripravi za nosečko babyshower in ne nosečka za druge.


Ja sej to naj bi pripravila prijateljica. Ampak nekdo mora začet...mogoče kakšna nosečka kar sama, potem pa se to razširi.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby shower
27.10.2007 21:21:45   
Anonimen
lan jo je imela v Nemciji user posted image  

Meni je fajn ideja. A jo bos ti komu pripravila, al jo sebi rihtas (hec)? user posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby shower
27.10.2007 21:25:25   
Lianna
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

lan jo je imela v Nemciji user posted image  

Meni je fajn ideja. A jo bos ti komu pripravila, al jo sebi rihtas (hec)? user posted image


Trenutno nobena prijateljica ne pričakuje, sem pa razmišljala da bi to pripravila ko bo kakšna pričakovala. Zase je pa še dolgo ne bom rabila, bi bila pa vesela če bi mi kdo to pripravil, ko bom user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby shower
28.10.2007 6:27:07   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

bi bila pa vesela če bi mi kdo to pripravil, ko bom user posted image


To pa vsekakor...user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby shower
28.10.2007 7:09:00   
Anonimen
Meni je brezveze. Saj s prijateljicami se lahko tud na drug način dobiš, če hočeš.

(odgovor članu sneguljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby shower
28.10.2007 9:39:32   
*BeiiBii*
ni slaba idejauser posted image paše tko luškano je slišatuser posted image

_____________________________

WaaWiii JeSt BooM pa MoDeRnA Pa Si BoM NiCk SpReMeNiiLa V....x]...HeCaM Se=)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby shower
28.10.2007 9:51:57   
Magi*
zakaj pa ne? včasih smo imele babe pižama partije, zdaj bi pač temu rekli baby shower. edina razlika je v tem, da na slednji vsaj ena ne bi pila alkohola user posted image

sam moje prijateljice so se razteple po svetu in niti pižama partijev ni več user posted image  kvečjemu, če nardimo virtualni "get togehter" prek msnja - evo ideje. z darili se pa ne rabjo obremenjavat, mi lahko kar nakažejo denar user posted image  hvala bogu za internet.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu *BeiiBii*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby shower
28.10.2007 16:15:59   
tweetek
Meni se zdi super user posted image Je pa res, da to gre pri mlajših prijateljicah ozr tvoji generaciji, kaki sorodniki pa po moje ne bi dojel... Jaz bi tud to mela user posted image Bom namignila prijateljici, he he... 

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Baby shower
28.10.2007 17:23:40   
koala
Meni te ameriške finte nekako ne potegnejo, z prijateljicami se dobim kar tako na čevek.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Baby shower
28.10.2007 19:14:38   
Maja22
jaz sem nekaj časa živela v ameriki in mi je bila ideja zelo všeč. sem se odločila, da bom to prenesla tudi v našo družbo, seveda, če bodo tudi ostali prijatelji za to. in so bili navdušeni. baby shower smo sedaj pripravili že za 10 otrok (včasih za 2 ali 3 skupaj), niso bile pa to klasične baby shower, ker so bili prisotni tudi moški in otroci. ponavadi smo imeli kar piknik, je bilo pa to vedno presenečenje za nosečnico. kar pa se darila tiče, smo ponavadi vsi prijatelji skupaj zbrali denar in kupili eno večje darilo, npr. lupinico (pred tem pa smo se posvetovali z bodočim očkom, tako da smo kupili tisto, kar si starša v pričakovanju želita oz. potrebujeta).

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Baby shower
28.10.2007 19:52:51   
Ilije
Meni je pa ideja všeč in mogoče mi uspe kaj takšnega priredit za mojo prijateljico po novem letuuser posted image

(odgovor članu Maja22)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Baby shower
28.10.2007 20:55:50   
Naja30
Meni je tudi všeč.

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Baby shower
26.10.2008 15:41:53   
j5ra
Men je ideja zelo všeč, ker se mi zdi, da potem, ko dobiš otročička res ne moreš za več ljudi hkrati kaj naredit, vsaj par mescev...v smislu zabave, tako, da bom kar sama nekaj pripravila za našega otročička :)

Problem imam edino pri imenu, ker baby shower se čuje preveč ameriško, bo pa bolj na izi, tako da mogoče "Zabava ob pričakovanju otročička"?

Kakšna ideja?

Lp, 5ra


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Baby shower
27.10.2008 9:56:00   
ronja
meni se zdi simpatična ideja! Jaz sem vedno za partiuser posted image Saj ni fora v darilih (je pa fajn, da se ne ponavlja), ampak v tem, da se vsi skup veselijo novega člana. Sva razmišljala že pri Ronji, pa sem bila skoz bolana, zadnji mesec, ko sem bila ok, sva pa s polno paro pripravljala, zdaj pri Lejli pa spet ne smem nič... Mogoče se vseeno spravim.
Svojima hčerkicama jo bom z veseljem pripravila, če bosta za.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Baby shower
27.10.2008 12:23:32   
andrejka
Hej!
Jaz sem jo imelauser posted image
So me prijateljice presenetle in morm rečt, da je blo zakon.
Mal prigrizka, druženje, razni šosi, odpiranje daril za user posted image ...

Mi je ostalo v lepem spominu in morm rečt, da mi je po porodu pasalo, da so me (nas) vsi pustili na miru, ker dejansko nisem mogla sedet cele 4 tedne.

Upam, da bo tako tudi tokrat...user posted image

LP, A


_____________________________

17.11.06 se nama je rodila čudovita deklica Zoja
24.5.09 pa se nam je pridružil čudovit deček Gaber

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Baby shower
27.10.2008 15:21:02   
katja_p
Js tega niti ne poznam. Imamo pa s kolegicami že leta navado, da se dobimo enkrat decembra in si izmenjamo voščolnice in manjša darilca.

Mogoč bom pa naredila to kateri, ko bo user posted image

(odgovor članu andrejka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Baby shower
16.3.2009 8:37:41   
babyshower
pozdravljene

Tudi jaz sem imela baby shower zabavo, nato sem jih začela sama prirejtati za kolegice. V tujini je zadeva zelo popularna v sloveniji pa smo dobili prvo slovensko stran z baby shower vsebino. Če katero zanima pa si lahko ogleda link na rr katalogu.

http://www.ringaraja.net/katalog/baby-shower-spletna-trgovina



(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Baby shower
16.3.2009 8:51:45   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ne. Mi je pa zanimiva ideja, da se še zadnjič pred porodom dobiš s prijateljicami. Ker baby shower je namenjen temu, ne?

Ne. Mi je pa zanimiva ideja, da se še zadnjič pred porodom dobiš s prijateljicami. Ker baby shower je namenjen temu, ne?


am, samo en mali popravek: BABY SHOWER ni namenjen, da se še zadnjič vidiš s prijateljicami..mali namig je beseda BABY!!

Baby shower je pač ena vrsta obdaritve otroka, ki ga par ali mati pričakuje. In da bi se poveselili z njo in ji zaželeli vse najboljše ob trenutku, ki prihaja, ji prijatelji prinesejo kaj v dar..res pa je, da darila niso izključno za otroka, lahko so tudi za mamo..

pa brez zamere..

lep dan vsem!

_____________________________

rea27


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?