|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bambino mio
17.4.2008 15:14:13   
Anonimen
Mi katera pove kje si lahko ogledam in kupim pleničke pleničke bambino mio. Jih katera uporablja in kako se obnesejo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bambino mio
17.4.2008 16:35:15   
vianne
Pozdravljena ne vem če si že kaj brala vendar je na spodnjem linku bilo veliko govora o pralnih pleničkah, nekaj tudi o bambino mio. Sem pa na omenjenem linku tudi postavila vprašanje o teh pleničkah pa nisem dobila nobenega konkretnega odgovora.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1986542&mpage=1&key=



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bambino mio
17.4.2008 17:54:46   
Netopirčy81
Mi jih uporabljamo user posted image . Imajo jih v arielu. Imaš različne velikosti hlačk (po kg) in pleničke. Zadostuje, če kupiš 2 kompleta (v vsakem je 12 pleničk+3 hlačke ene velikosti). Nam so super in sploh ni res, da imaš s pralnimi pleničkami ful dela.Perem 2x na teden, suhe so v enem dnevu. So mi boljše in ugodnejše  od racmank in štorklje. Najboljš da greš še sama počekirat.user posted image

< Sporočilo je popravil Netopirčy81 -- 17.4.2008 17:55:26 >


_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bambino mio
17.4.2008 18:23:53   
Anonimen
vianne, hvala za link, sem se nabrala zdajuser posted image user posted image  - kar nekaj koristnih infomacij sem zvedelauser posted image

Netopirčy81. Hvala za informacijo. A samo v Arielu se jih dobi? Kaj a niso neki govorili da naj bi se Ariel zaprl? A je še odprt?

Jaz se nagibam k nakupu bambino mio plenic za podnevi, za sprehode in ponoči pa razmišljam o nakupu bambusovih plenic pri racmanu, ker naj bi bile precej vpojne.

Jih tudi katera uporablja?

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bambino mio
17.4.2008 20:22:11   
Netopirčy81
Kakor je meni znano, samo v Arielu. Jest sm glih prejšni teden v Kranju kupila nove hlačke (večje). Sem prodajalko vprašala, če bojo kljub prevzemu Baby centra še imeli Bambino mio in je rekla, da zaenkrat še.
Drgač pa mi2 zmeri uporabljava te pleničke, tudi zvečer - saj zdržijouser posted image , no ja, včasih se zgodi, da velik lula ponoč, če greva pa v bolnico pa dava od DM-ja za 1xno uporabo.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bambino mio
18.4.2008 9:15:54   
polma
v Ljubljani so Bambinomio v Arielu zaradi zaprtja trgovine 30% cenejše!!!

Jaz sem se tudi odločla zanje in jih imam 2 paketa- majhne in srednje. Tako sem dobila 2 različni velikosti plenic, po 3 prekrivne hlačke in za vsak slučaj sem vzela 2krat newborn hlačke. Da se navadim na ta sistem kar s temi tamalimi.
No, zdaj mam plenic za do 9 kil. 
upam, da jih bojo še prodajal kje drugje, prodajalka mi ni znala povedat, če jih bo BC imel. škoda.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bambino mio
18.4.2008 14:45:53   
soraia
A to je popust v arielu v btc-ju?

Koliko stane en komplet in pa ali iamjo tudi druge stvari znižane?

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bambino mio
18.4.2008 15:25:48   
polma
Tekstil celo do 70%. To je ariel v bTC. plenice so pa 57 e namest 83 eurov, tko nekak.

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bambino mio
18.4.2008 17:21:15   
soraia
hvala, a veš mogoče, do kdaj imajo te popuste oz. do kdaj bo ariel še odprt?

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bambino mio
19.4.2008 1:02:22   
tweetek
uuuu, ja mene tud to zanima.... A bo naslednji teden še?

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bambino mio
8.5.2008 15:58:44   
zabica22
A še imajo ta popust v Arielu v Lj - oz- če še imajo te plenice na razpolago - a ve katera?

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vozicek
Tehtnica25

Kateri vozicek vam je bolj vsec, oz. katerega imate?

Vozicek s tremi kolesi (48%)

Vozicek s štirimi kolesi (52%)


Število vseh glasov: 492

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!