|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Banjica ali čebriček?
4.9.2006 8:46:42   
Anonimen
Kaj uporabljate za kopanje vašega user posted image , banjico ali čebriček?
Kaj so plusi in minusu obojega?
Ali je čebriček primeren za novorojenčka?

Hvala in LP!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Banjica ali čebriček?
4.9.2006 8:49:31   
Mina1
Pri prvem smo imeli banjico, pri drugem pa oboje.

No, naj povem, da je drugi neizmerno užival v banjici in ne v čebričku. Čebriček je bil odtlej le še košara za perilo.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Banjica ali čebriček?
4.9.2006 8:50:40   
Anonimen
Jaz sem imela banjico in je bilo čisto v redu. Pač umiješ otroka in to je to.user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Banjica ali čebriček?
4.9.2006 9:56:10   
kaja11
Mi smo imeli oboje, sam je mali bolj užival v čebričku. Banjico smo uporabili samo 2x. Iz čebrička je šel direktno v veliko banjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Banjica ali čebriček?
4.9.2006 9:57:57   
kaja11
To sem pozabila.... v čebričku ga je že patronažna kopala. Je bila ena mlada in je ful podpirala te novosti. Potem sva ga samo enkrat za foro dala v banjico in je čisto znorel.... moj mali je bil en tak mali kolerikuser posted image

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Banjica ali čebriček?
4.9.2006 10:00:06   
viv_
Mi smo imeli oboje. Čebriček mi je prišel prav, če sem jo kopala sama. Ker imamo kopalnico mini mini, sem jo kopala v spalnici in je bilo lažje nosit okrog čebriček z vodo, kot pa banjico... Meni je bilo super!

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Banjica ali čebriček?
4.9.2006 11:01:14   
Strawberrie Cherrie
Punce, a veste kje bi se dalo kupiti kakšen barvast čebriček - recimo v modri ali zeleni barvi???

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Banjica ali čebriček?
4.9.2006 11:55:24   
coolbabe
Mi imamo oboje in je oboje prektično odvisno za kaj rabiš.

Čebriček je idealen za kopanje samo z vodo, ker milo oz šampon malo težje splakneš z glavice. Je kopanje zelo preprosto in lahko kopam sama, pa še veliko vode mi ni treba nosit. Tamala je podprta in blazno uživa ker lahko bolj kontrolira svoje telo (sedi pokonci, kar drugače seveda še ne more) sedaj je stara dobra 2 meseca uporabljamo ga pa od prvega meseca dalje in tudi voda se počasneje ohlaja tako da jo imamo lahko dalj časa notri, seveda pa glavico zmočimo šele proti koncu. Še za očija je lažje ker ima v banjici občutek da mu bo iz rok ušla tukaj pa nima kam.

Banjica  je pa super za čofotanje. Ana zelo uživa če se lahko z nogicama odriva od stene banjice in se voda preliva čez njo. Lažje je splaknit dol milo in kot rečeno več prostora je za miganje - torej odvisno kaj ima otroček raje. Je pa res da se banjice sama še nisem lotila ker se mi zdi da je lažje če jo v njej kopava oba ker je potrebno več vode.

Če povzamem, mi uporabljamo čebriček za čez teden ker je praktično in banjico za vikend ko se nam da vse prištimavat. user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Banjica ali čebriček?
4.9.2006 12:31:27   
Anonimen
london_paris:
http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/3912/Cebricek_Shantala_NA_ZALOGI_/-/sdata/YTo1OntzOjQ6InBhZ2UiO3M6Njoic2VhcmNoIjtzOjM6ImNtZCI7czo2OiJzZWFyY2giO3M6MTA6ImNhdGVnb3JpZXMiO2E6MTp7aTowO3M6MDoiIjt9czo1OiJxdWVyeSI7czoxMDoixI1lYnJpxI1layI7czoxOiJvIjtpOjA7fQ==

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Banjica ali čebriček?
4.9.2006 14:21:36   
anjaa
imamo roza čebriček od bebeyou, kupili smo ga v baby centru in je stal malo manj kot 4.000. imajo v različnih barvah. modra, zelena, roza, bela. imamo tudi termometek za vodo in različke dodatke. vse od iste firme. banjice nimamo, niti je ne pogrešamo. naša patrolažna je bila starejša, pa tudi rekla je da je čebriček bolj primeren. sicer je res da se dojenčka težje umije z vseh strani, porabiš pa manj vode. dojenček se počuti kot v maternici

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
4.9.2006 17:52:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anjaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Banjica ali čebriček?
5.9.2006 16:14:40   
Strawberrie Cherrie
TinyP : Hvala user posted image
Tale rumena je tko dežkovska, da mi je skorajda malo škoda, da nimam punčke - samo tudi PLAVA je LUŠTKANA user posted image user posted image user posted image - pa sploh niso drage!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Banjica ali čebriček?
5.9.2006 19:41:11   
ursi
Mi smo kupili banjico in sicer največjo, kar so jih imeli. In smo zelo zadovoljni. Sedaj ima naš korenjak 6 mesecev in ful uživa v njej, ko že lepo tudi sam sedi. Ima dost prostora v njej, da je lahko pol cela kopalnica mokra.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Banjica ali čebriček?
5.9.2006 20:13:46   
Samoyedka
Naš piki je star zdaj dobre tri tedne in vsak večer bolj uživa v kopanju v čebričku. Res je fajn, ti ne more kam zdrsnit, pa paše mu tudi, sploh če ga kaj šraufka. Mi imamo tudi majhno kopalnico, pa placa za spravljanje banjice tudi ni, tako da je čebriček tudi glede tega dobra stvar, pa za prenašat je lažje. No, jaz ga zaenkrat ne bi menjala za banjico, ampak bomo pa še videli, ko bo naš piki postal malo večja bunka user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Banjica ali čebriček?
5.9.2006 20:16:45   
Jančika_
Pri prvem je bil čebriček še huda eksotika, tako da smo sprva imeli banjico - bogi revež je od prvega dne totalno trpel v njej. Sicer ni jokal, je imel pa tak nesrečen izraz na obrazu, da ga je bilo hudo pogledatuser posted image . Plus da sem bila takrat zvečer večinoma sama in sem preklinjala banjico sto na uro vsakič, ko sem jo polno vode vlačila naokoliuser posted image .

Zato smo pri dveh mesecih nabavili Shantalo, ki je večja od Tummyja - jaz sem brez problemov zadevo nosila naokoli, pikec je pa končno začel uživati v kopanju. Do enega leta se sploh ni hotel kopati kje drugje. Z malo spretnosti tudi umivanje glave in pregibov ni noben problem.

Zdaj čebriček spet uporabljamo pri 2-mesečniku, pa ne vem, če si ne bom kje sposodila banjice (našo sem podarila). Ker tale mišek je totalno nakurjen in tako čofota, kot taprvi še pri pol leta niuser posted image . Mogoče bi mu občasno prijalo malo razmetavati z vodo okoli. Ampak za vsakodnevno uporabo bomo ostali pri čebričku, ker je vsaj zame veliko bolj praktičen.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Banjica ali čebriček?
5.9.2006 21:52:08   
frrrr
midva sva nabavla banjico... ne vem zakaj mi čebrički niso všeč... pač niso mi... mogoče pri tadrugem čebriček, če prvemu otročku banjica ne bo fajn user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Banjica ali čebriček?
5.9.2006 21:57:56   
pravljica
mi imamo oboje...čebriček je bil za vsakodnevno "uživanje", banjica pa za pravo "umivanje", ki se je moralo vedno po hitrem postopku zaključit v čebričku user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Banjica ali čebriček?
5.9.2006 23:16:38   
ninocka
Mi mamo pa banjico, ki ima "vlit" nastavek za otrocka. Men je ful fajn, ker ko je bil se cist micen, se je tko lepo not zagozdu in me ni blo strah kopanja, pri 6 mesecih je pa lahko sedel na drugi strani. banjico uporabljamo vsak dan, se zdej, in ful uziva v njej. Smo ga dali pa v fliperja in veliko banjo, je bil pa ful nesrecen, zato smo sli nazaj na banjico.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Banjica ali čebriček?
6.9.2006 10:13:04   
Grascakinja
Mi smo probali čebriček, ampak moj mož ima 190 cm in preko 100 kil pa ogromne roke, tako da ni prišel v poštev. Komaj bi si tam roke umil.... sploh pa si nisem predstavljala tam glavice umivat...

Najprej smo prakticirali navadno banjico, pa se je kar zgubila v njej. In potem mi je tašča predlagala srednjo pot (ne se smejat, prosim) - kupili smo lep svetlo moder navaden okrogel ŠKAFEC ZA PERILO, kjer je lahko lepo sedela in uživala, porabili smo manj vode in jo lahko tudi lepo normalno umili.
Ko ga je prerasla pa smo šli nazaj v banjico. Skratka, navaden škaf je zakon pa še 3x cenejši!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Banjica ali čebriček?
8.9.2006 21:58:38   
eya
Mi imamo že od začetka banjico...se mi zdi, da v njej lčažje umiješ otroka, pa več placa ima za čofotanje. Naš user posted image  se nič ne pritožuje.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Banjica ali čebriček?
9.9.2006 11:29:47   
arielca
Mi2 sva tudi razmišljala o tem, kaj bi kupila, pa sva se odločila za user posted image . Pri nas se zelo obnese, ker naša gospodična neizmerno rada čofota in se igra v vodi, tako da si ne predsavljam njenih podvigov v čebričku. Mogoče bi na začetku še nekako šlo, zdaj pa se mi zdi, da je banjica user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Banjica ali čebriček?
9.9.2006 22:39:34   
polona2
Čebriček Shantala, uporabljali smo jo do 15-ega meseca, brez joka...

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Banjica ali čebriček?
12.9.2006 20:46:43   
rija
Jaz sem malega od začetka do 6 meseca kopala v čebričku in je užival 100 na uro! Potem pa smo šli na tuš in enkrat tedensko banjico, ker se je v čebričku postavljal na noge in se ni hotel vsestiuser posted image
prednosti: porabiš manj vode, je dalj časa topla,....user posted image  ko je bil starejši pa je sam sedel v čebričku, da sem lahko medtem vse stvari pripravila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Banjica ali čebriček?
12.9.2006 20:50:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Punce, a veste kje bi se dalo kupiti kakšen barvast čebriček - recimo v modri ali zeleni barvi???


ti jaz prodam zelenega...bebe you

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?