|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Banjice
18.6.2005 21:24:27   
Tiamo
Hy,

predlagale ste mi že banjico z ravnim dnom, hvala. ;)

Zdaj imam pa še eno vprašanje, ali naj kupim uno z čepkom za odtekanje vode ali brez? A ima katera to s čepkom, se mi zdi praktična, samo nevem kako ta čepek res drži.

Hvala vam :rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Banjice
18.6.2005 21:36:55   
Anonimen
Zaj sem jo imela s čepkom, samo ga nisem nič uporabljala. Sem imela banjico postavljeno najprej na stojalu v kopalnici, pozneje pa v banji.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Banjice
18.6.2005 21:42:54   
Tiamo
pa je čepek držal? Kje si jo kupila?

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Banjice
18.6.2005 22:01:38   
Anonimen
Ja, čepek je držal. Kupila sem jo Toys'r'us. Pa sem jih tudi drugje že videla. So take malo manjše, moja je bila bela z modrim češpkom. Po moje ne more biti s tem čepkom nobenega prolema.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Banjice
18.6.2005 22:28:03   
Gina
Tisto banjico, ki ima čepek, sem jaz prva dva meseca ali tri res uporabljala. Dala sem banjico na mizo v kuhinji. Vodo sem natočila s pipo, ki ima gori tudi tuš, ki se ga ven potegne do banjice, ko sem jo pa ven zlila, sem pa banjico samo malo dvignila nad lijak in spustila čepek. Žal je taka banjica najkasneje v treh mesecih premajhna. Po treh mesecih sem uporabljala navaden škaf za perilo in ga še danes. Še ta večja dva se tam skopata včasih.:)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Banjice
18.6.2005 22:45:10   
Anonimen
Jaz sem Tiborja v njej še pri kakšnih osmih mesecih kopala. Vem, da je že čisto sedel v njej. Saj potem itak v glavnem sedi, ko ga umivaš.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Banjice
18.6.2005 22:45:45   
Anonimen
Ne, še več je mogel biti star, dokler ni šel v taveliko banjo.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Banjice
18.6.2005 22:50:55   
Gina
Aja, meni se je zdelo, da mu potem, ko je sedel, itak samo rito in nogice notri namakam. Vse ostalo je gledalo ven in mi je šlo na živce. Sem mu morala bolj globoko banjico kupit, mi ni dalo miru. Že Danu, seveda. Potem smo pa itak imeli obe banjici (beri banjico + škaf) za vse:duda::duda::duda:.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Banjice
18.6.2005 22:55:52   
Anonimen
A imajo tvoji potem vode do vratu, če sedijo? Tibor itak zdaj v banji v glavnem stoji, kadar kravl ne plava po banji. Mene nič ne moti. Ga itak s tušem potem umijem.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Banjice
18.6.2005 23:06:13   
Gina
Ne, do pazduhe ponavadi. Za malega govorim. Problem je, ker nimamo velike banje, tuša se pa boji. Če ga pa z lončkom polivam, ga pa nič ne moti.
Ja, naši bi tudi kravl plavali.:)-..pa moramo res banjo montirat, da bodo uživali.9nebesa

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Banjice
19.6.2005 9:55:02   
Tiamo
hvala za odgovore...:)-

Ene punce so pisale v drugem formu, da pa čepek ne drži :zmeden::zmeden::zmeden:

Nevem kaj naj naredim :zmeden2:

Čepek se mi zdi primeren, da lahko vodo spustiš postopoma, samo če ne drži??

Mislite,da je odvisno od proizvajlca banjic? JAz sem gledala banjico za 2.999 SIT, a je to veliko ali malo?

Lp Tia74

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Banjice
19.6.2005 13:01:56   
Gina
Pojma nimam, meni je čepek držal, samo jaz sem zdaj vse reči, ki so jih prerasli, dala naprej, tako da ti niti proizvajalca ne morem pogledat.:zmeden:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Banjice
19.6.2005 15:01:05   
Anonimen
Soseda je imela banjico s stojalom in čepkom, pa je tamalo kopala do 2. leta na stojalu, potem pa zarad varnosti v kopalnici na tleh. Pa je čepek čist ok držal, nikoli puščal:zmeden: Pa je tamala pr tavelkih ;)

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Banjice
19.6.2005 16:21:54   
Anonimen
Ma kupi tisto, ki je cenejš, itak jo rabiš samo par mesecev :zmeden:

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Banjice
20.6.2005 6:06:24   
k1
mi imamo tako s čepkom in sedalom. čepek drži, sedalo pa mi gre na živce, ker ne more toliko "kravlat" po banjici, baje pa je vredu, ko potem že sedi. ne vem, bom šele videla.


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Banjice
21.6.2005 23:15:16   
babylove
naš čepek tudi drži, banjica je pa res hitro premajhna. naš že pri 3 mesecih ni mogel več prav čofotati v njej in če se je z nogicami odrinil, je z glavico v drugi konec butnil. Že od 4. meseca čofota v veliki banji.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?