|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barbariga - izkušnje
5.6.2007 9:18:07   
sončnica24
Kakšne so vaše izkušnje s počitnicami v Barbarigi, je že bila katera tam, kakšna je voda pa mesto samo.

Grem letos tja na morje pa me zanimajo vaše izkušnje. Grem pa v drugi polovici julija za 10 dni.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barbariga - izkušnje
5.6.2007 10:01:08   
a.jda
Betonsko naselje, zanič plaža, meni je bilo še vsepovsod lepše kot tam.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barbariga - izkušnje
5.6.2007 10:16:25   
poška
men je bilo pa kar lepo. počitniško naselje, na plaži so kamenčki. če imate kolesa je super, ker je tudi do plaže urejena pot. Vse asfaltirano... voda je čista

_____________________________

ko ko ko ko daaaak

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barbariga - izkušnje
5.6.2007 11:18:18   
Tia27
ni bolj groznega kraja-betonska đungla za izbeglice, same neke "kučetine" pa sam beton,plaža groza in edina slaščičarna LUCKY, ma men je mim.Smo bili enkrat pri prijateljih, men je najlepše v moji Dalmaciji,lp

(odgovor članu poška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barbariga - izkušnje
5.6.2007 13:31:14   
cabica
Meni je bil všeč, ker je dokaj mirno....Je pa blizu Pula, Fežana, tako da lahko malo menjaš plaže...so pa tam večinoma družžine, tako da nekega norenja in žuranja tam  ni za pričakovati...

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega!

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barbariga - izkušnje
6.6.2007 20:58:37   
pajčolanka
sem bila veliko tam na morju pa še bi šla. ne vem všeč mi je. ena trgovinica par zelenjavarjev dva peka, par kafičev, enih par bolj skromnih recimo temu restavracij, dve trafiki...plaža je kar želiš, od kamenčkov do skal. od ježkov do ne ježkov. čisto v sami barbarigi je ponavadi kar gužva, meni je fuuul fajn na pomolu v stari barbarigi-tudi malo kamenčkov, ali pa še malo naprej do ene zapuščene hiše, so malo večji kamenčki ampak lepo zaobljeni in je tud fajn. sam do pomola in zapuščene hiše se morš pelat z avtom-je lih tok daleč, aja še ena plaža je vmes lahko greš peški sam je meni smotana ker so na oballi večji zaobljeni kamni-kar je sicer fajn samo v morju pa prav smotane skale. je pa tam en fajn lokalček in garderobe na plaži-ki jih drugje ni, ter igrišče za odbojko na mivki. fajn je met kolo s seboj lahko kar nekaj prevoziš. do fažane maš blizu, tudi do pule ni grozno daleč, enako do rovinja. sam kraj je bolj miren kar je nama zelo všeč. je pa to apartmajsko naselje, v njem pa veliko slovencev. upam da ne boste imeli predaleč do plaže, ker eni apartmaji so kar oddaljeni. voda je prijetna, sence pa mate najmanj na pomolu, drugje je kar vredu s senco.  

(odgovor članu cabica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barbariga - izkušnje
8.6.2007 10:38:06   
helena80
Betonsko naselje sredi divjine. Meni je bedno.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barbariga - izkušnje
15.6.2007 23:05:49   
KODA
Prebereš si lahko tudi tule,moje mnenje.http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=857677

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu helena80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barbariga - izkušnje
16.6.2007 21:18:28   
darjatimci
Tudi sama bi Barbarigo opisala kot večino predhodnic,betonska džungla.Mi smo bili tam za lanske prvomajske praznike. In poletnega dopusta tam sigurno ne bi preživeli,Barbariga je pač samo naselje,zato se moraš do bližnjega mesta zapeljati.Mi smo imeli še to smolo ker je bil obvoz in smo se vozili,okoli r... v .Smo pa različni mogoče bo pa vam všeč.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barbariga - izkušnje
17.6.2007 22:54:09   
skokica01
Barbariga ni fajn. Res je sam beton (ko udari vročina je za znoret!!!). Nimaš se kam it sprehajat, ker to ni mesto, vsi kafiči so v bistvu ene navadne barake predelane v kafiče, imajo samo eno bedno štacuno, restavracije so zelo boge. Plaža je pa kar ok v Stari Barbarigi, še naprej od pomola o katerem je ena že pisala.
Zaključek - jaz tja ne bi šla več.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barbariga - izkušnje
21.6.2007 15:21:29   
Nasy
Enkrat in nikoli večuser posted image kopat smo se hodili povsod naokoli, v Puntiželo, Fažano,...ko smo bili mi, je bilo vse umazano, smeti povsod.. in to v glavni turistični sezoniuser posted image

Upam, da se je kaj spremenilo in se boste imeli fajn!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barbariga - izkušnje
18.7.2007 23:56:31   
upajoča
Bila sem par let -3 nazaj ,pa kaj češ pričakovat v takih naseljih pač prespiš pa se odpraviš na staro Barbarigo kopat ,tam je en krasen zalivček malo od bifeja na desno ,tam imaš prod in lep morje,lahko pa greš na levo kar je pa tudi v redu.Šla sva pa se tudi kopat na Brijone za cel dan ,na STENJAK pelje ladjic zjutraj iz Fažane pa si cel dan lahko na tem otočku tu pa super uživaš,obvezno pa vzemi hladilno torbo s pijačo s seboj,ker ne vem če so kaj usposobili kak bife ,takrat je bil en majhen,midva sva imela vse s seboj in je bilo super.Pride te iskat ladjica popoldan okoli pete ure,v glavnem to je bil super izlet,ki se splača. uživaj upajoča

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barbariga - izkušnje
23.7.2007 19:35:40   
Anonimen
se strinjam s predhodnicami....betonsko naselje, zanič plaža, za sprehajat tako kot nekje med blokami, ....skratka jest nisem imela nobenega filinga da sem sploh na morju...žal....nikoli več !

(odgovor članu upajoča)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barbariga - izkušnje
2.8.2007 11:56:31   
zaspanko
Barbariga


Vsake oči imajo svojega malarja in kar je nekomu všeč je drugemu zanič. Verjetno so najbolj pametni tisti, ki iz vsake priložnosti potegnejo pluse. Le da taki žal niso vsi. Na kratko o Barbarigi pa:

Plusi

- Najbližji del Istre z dokaj čisto vodo ( po mojem mnenju bistveno bolj čisto od severne Istre).

- Plaža zelo različna -  od skalnate, urejene kamnite in neurejene kamnite. Najbolj leni se vržejo na plažo pod recepcijo ali na urejen del plaže, kjer največja gužva, malo bolj športni tipi in odprtega duha, pa na neuradni FKK ali dalje ( manjša gužva, lepša, sicer divja plaža, borov gozdiček),

- Veliko dojenčkov in otrok do šestega leta. S tem priložnost za starše, ki ne vidijo same sebe, za druženje med malčki.

- Mirno in z normalnih folkom v juniju, do sredine julija in predvsem septembra ter celo oktobra če vreme ok.

- Kar nekaj gostinske ponudbe, v sami Barbarigi žal v rokah albancev, ti pa niso nikoli sloveli kot vrhunski kuharji. Nekaj bolje v gostilnah na obrobju Barbarige.

- Mirna in spokojna oaza za mlade mamice, babice in dedke z vnučki in vnukinjami v juniju, začetku julija in septembru.

- Za raziskovalne tipe kar zanimiva in kulturno ter zgodovinski bogata okolica ( Sv. Foška, Bale, Vodnjan, Rovinj in Pula tako ali tako), vse več kvalitetnih poletnih prireditev (predvsem Vodnjan). Glej www.vodnjan.hr - VODNJANSKO LJETO - ESTATE DIGNANESE 2007

- Lepe kolesarske poti po divjini iz Barbarige, mimo Betige v smeri Bal in celo naprej do Rovinja ali pa v smeri Fažane - delno po cesti delno ob obali, pa tudi po okolici same Barbarige.

- Ni problemov z zateženimi domorodci, ker jih ni. Če so problemi, so večinoma s slovenci.

- Zadnja leta so bistveno bolj anagažirani pri čiščenju plaže in odvozu smeti, čeprav stanje še ni idealno.

Pa še kaj bi se našlo..



Minusi:

- Za nekatere zanič plaža, ker ni vsa zabetonirana,

- Gužva v zadnjem delu julija in avgusta. Velik naval sindikalistov, med katerimi se žal najdejo tudi razgrajaški modeli in pacienti, ki so sposobni dojenčku ukrasti brisačo iz vozička ipd.

- Veliko naselje z veliko koncentracijo ljudi v višku sezone.

- Do plaže je 5-15 minut hoje.

- Draga ponudba zelenjave in sadja z 100% višjimi cenami kot doma.

- Zanič sladoled ( stil albanskih slaščičarn), Žabar žal še ni odprl podružnice.

- Nič ponudbe in res dolgčas za najstnike, ki se potem kratočasijo s pijačevanjem, žuranjem po naselju in krajo značk na avtomobilih na višku sezone.

- Če si ne popestriš dneva s kakim izletom na drugo plažo, oglede ali večerne prireditve izven Barbarige, postane dnevni ritem dolgočasen po dobrem tednu. Verjetno je tako povsod.

- Ni zdravniške oskrbe, ki bi jo tako veliko naselje moralo imeti.

- Včasih pogoste inšpekcije ( pregledujejo ali si prijavljen).


Pa še kaj bi se našlo..

Predvsem pa velja, da otroci uživajo. Če mamici in očku to pomembno, se spregleda marsikatera slabost.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barbariga - izkušnje
2.8.2007 18:56:36   
kepa*
Kaj pa vem.. mi smo se ravno vrnili od tam. Smo bili že večkrat kot kak dodaten teden dopusta. Meni se ne zdi tako zanič. Res pa je, da se kopamo izkjučno v stari Barbarigi, kjer ni take gneče, nobenih smeti, mir, čista voda, senca v borovem gozdičku ...
Zvečer smo ponavdi vedno šli kam, v Poreč, Pulo in medulin, kjer pač imajo zabaviščne zadeve ... No, nam se ni problem peljat kam ven.

V sami Barbarigi me moti edino to, da je na kupe Slovencev, ki znajo biti nekateri prav sitni.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Barbariga - izkušnje
20.8.2007 9:43:40   
sončnica24
Pa sem "preživela" Barbarigo, prav bi dala vsakemu so plusi in so minusi, glavno je bilo da smo imeli lepo vreme in dobro družbo pa super apartma z lepo teraso. Ravno neki super plus ali najboljše počitnice niso mi pa je bilo vseeno bolj všeč kot v Maredi.

Mislim, da je veliko rešila dobra družba in lepo vreme, ker če bi bilo grdo potem se res nimaš nikamor za dat.

Drugače pa sem jaz še vedno mnenja da so počitnice takšne kot si jih narediš in meni za takšno ceno kot so bile te, so bile super.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Barbariga - izkušnje
20.8.2007 23:00:44   
Balonchy
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?