|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barva las
12.2.2007 20:38:21   
Meggi
 No, pa ste le dočakale nov fensi forum. Men je še mal bolj tuj- ker mi za te šminkarije primanjkuje časa in denarja-upam da bo kmal boljš.

Me pa zanima o bravih las. Kaj pravite, kaj govori barva las o človeku. Nisem še nikjer zasledila, pa če se morda kateri kaj sanja, da bi lahk kaj to pomenilo me res zanima. Seveda bolj velja za tiste, ki si jo same določamo.

      

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barva las
12.2.2007 20:42:25   
Anonimen
hm, ne vem, ker sem naravna blondinka.
Ampak bi pa rekla, da so rdečelaske strastne user posted image  črnolaske zamorjene user posted image  bjonde pa seksi user posted image  rjavolaske pa dolgočasne user posted image

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barva las
12.2.2007 20:44:06   
Anonimen
Jaz sem tudi naravna blondinka.

Kaj to pove o meni? Da sem "blond"user posted image -včasihuser posted image


Sem bila pa že oranžna, rjava, rdeča, vijolična, flurestenčno roza!(techno freak doooolgo nazajuser posted image )-ampk sem bla tud takrat "blond"user posted image


< Sporočilo je popravil karin24 -- 12.2.2007 20:45:03 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barva las
12.2.2007 20:45:54   
Anonimen
Jaz pa sem bila blondinka 15 let zdaj dva tedna pa sem saj nevem kaj.Niso ne rdeči ne rjavi ne oranžniuser posted image user posted image user posted image Tako da sem potem vsakega malouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barva las
12.2.2007 20:47:55   
total
Jaz tut naravna blodinka.se pravi sexsi....user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barva las
12.2.2007 20:51:29   
atinav
Vau jaz sm pa naravno strastnauser posted image

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barva las
12.2.2007 20:53:42   
Moyca_
jaz sem večinoma umetna blondinkauser posted image user posted image user posted image
trenutno čakam na reklamacijo pri frizerki ker sem bolj rdečerjavauser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barva las
12.2.2007 22:13:31   
Miška76
To pa vprašej kkšnega psihologa , ti bo znal najbolj obrazložiti user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barva las
12.2.2007 23:09:29   
Meggi
neki bo zgleda na tem- ker mene so kr napadl- res pa sn skor Pomaranča. Razkrite kaj si mislite, da vidite,...


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barva las
12.2.2007 23:19:04   
smeško
a ni tle nobene rjavolaskeuser posted image ?jst sem, sam se imam namen pobarvat v blago vijolčno, bomo vidli kako bo izpadlo.
rjavolaske smo včasih dolgočasne do neke mere, drgač pa še preveč zgovorne, vsaj jst.user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barva las
13.2.2007 0:47:05   
lelaval
rjavolaske smo včasih dolgočasne do neke mere, drgač pa še preveč zgovorne, vsaj jst.

Se moraš pobarvat na blond, pa boš seksi zgovorna blondinka. user posted image
Sicer pa na rjavo podlago najlepše pridejo rdeči oz. vijoličasti odtenki. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barva las
13.2.2007 7:19:22   
dory
no jst sem po naravi kostanjevo rjava :)...drugac pa pozimi relativno prehajam na naravno barvo, poleti pa obvezno srebrna blond :

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barva las
13.2.2007 7:38:36   
Anonimen
a je katera probala tisto barvo k se kup v trgovini-k se kao prameni naredijo-da si jih lahko sam doma narediš..

Ker sem se po 8 letih blond barve pobarvala na lešnikovo-ampak je ful prjelo, tko da sem čist rjava.. user posted image zdej bi mela pa tam pa tam kak blond pramen vmes, pa se mi ne lup k frizerju..

če mate izkušnje-povejte..

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barva las
13.2.2007 9:38:31   
Strawberrie Cherrie
Sem naravna blondinka...
Malo sem se naveličala blond barve, pa sem šla h kozmetičarki, ki mi je uredila obrvi in jih pobravala temno, prav tako trpalnice. sedaj imam mahagonij barvo las (like my doguser posted image ), pri naslednjem barvanju grem pa verjetno še malo bolj na temno - v petek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barva las
13.2.2007 9:43:03   
amalija
Glede na to,d a se barvam, sem torej enkrat seksi, drugič zgovorna, tretjič strastna user posted image user posted image user posted image

Danes sem še dolgočasna, jutri bom pa že strastna(se  imam namen  pobarvatuser posted image )

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Barva las
13.2.2007 10:20:56   
Anonimen
Uhh... Jaz pa spreminjam barvo las nonstop. Največkrat sem sicer blond, ampak potem se kmalu naveličam in sem rdeča... Trenutno pa sem kostanjevo rjava. Me je nekaj neka mirna faza zagrabila.

V glavnem spreminjam barvo tudi gelde na dolžino las. Če imam ful kratke lase sem obvezno blond, če imam paža sem obvezno rdeča, no sedaj sem kostanjeva (sam pridih rdečega), ko sem imela dolge alse pa sem bila črna.

(odgovor članu amalija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?