|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barva oči
19.6.2006 12:49:59   
Nattka
Vem, da ima večina dojenčkov modre-sive oči. Zanima me, kdaj se potem začne kazati prava barva oči?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barva oči
19.6.2006 12:56:33   
tulip
Različno, enim prej, drugim kasneje. Do enega leta naj bi se barva oči pokazala taka, ko t bo vedno!

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barva oči
19.6.2006 14:04:25   
fricka
Moja ima 13 mesecev, pa se ji še vedno spreminja. Baje lahko traja do drugega leta.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barva oči
19.6.2006 14:45:30   
Katrin
Mi smo stari 15 mesecev, očke imamo pa že od rojstva nebesno modre.

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barva oči
19.6.2006 16:06:00   
dory
Tudi mi od rojstva modre, po tretjem mesecu sinje modreuser posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barva oči
19.6.2006 22:14:59   
bobek05
hmmm, to mene tudi zanima... Jaz sem se rodila s (temno) modrimi, zdaj pa imam zeleno-sive po očetu, moj mož ima svetlo modre po mami, najino sonce pa že od rojstva izrazito temno modre s svetlim krogcem odznotraj (moja mama ima podobno barvo oči)...

zdaj je star 1 leto in se mu od rojstva niso kaj dosti spremenile - prej je imel samo temno modre, kakšne 3 m po rojstvu pa ta svetel krogec (in takrat sem že mislila, da bo dobil atijovo barvo očk), ampak se ni potem nič več spremenilo..

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?