|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barva sten
31.5.2006 18:58:02   
kepica
Spet rabim nasvet in vem, da ga bom tukaj dobila, zato se spet obračam na vas, ker ste vedno polni idej.

Prenavljamo stanovanje in kmalu bo na vrsti beljenje sten. Pohištvo bo v barvi češnje, po tleh so ploščice v opečnato rjavi barvi. V prostoru je tudi kamin obložen z opečnatimi ploščicami. Pri barvi sten se odločamo med belo in kremno ampak pri obeh so plusi in minusi. Bela je mogoče preveč kontrastna z rdečo češnjo, kremna bi pa verjetno potemnila prostor, čeprav je prostor zelo svetel. Bela naredi prostor bolj hladen, kremna bolj topel... Katero barvo bi vi izbrali? Jaz se nikakor ne morem odločit. Ima mogoče kdo stanovanje v podobnih kombinacijah? Ima mogoče kdo kakšne slike? Karkoli mi bo pri odločitvi v veliko pomoč. Prosim za vaše nasvete.


Hvala


Lep pozdrav
kepica

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barva sten
31.5.2006 19:24:12   
total
Stene daš lahko tudi nežno marelične.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barva sten
31.5.2006 19:30:18   
kofetek2010
mi imamo vsak prostor v drugi barvi (opečnato rdečo, vanilija rumeno, svetlo modro, svetlo zeleno, roza & roza rdečo, živo rumeno) user posted image   barve so Dulux in so po 4 letih kot nove, edino stropove, ki so beli bi bilo potrebno prebelit, pa se mi ne da user posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barva sten
31.5.2006 19:30:57   
cukerček
če mi zbirala med belo in krem bi zbrala krem.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barva sten
31.5.2006 20:45:41   
Tina&Dean
Kepica jaz bi stene pobarvala v barvi vanilije.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barva sten
31.5.2006 23:47:44   
lelaval
Meni bela barva deluje preveč standardno. Bi se raje odločila za krem barvo.
Midva imava stanovanje pisano (a zame še vedno ne dovolj user posted image ). Ena otroška soba ima oranžne stene, druga rumene (limona), hodnik je rumeno - vijoličen (barve MB nogometašev user posted image ), kuhinja modro - zelena (stene zelene, strop moder), dnevna zeleno-oranžna (vsaka druga stena enake barve). Mi je ful všeč to, da je vsaka stena v prostoru druge barve. user posted image  Moram še temno rdečo nekam 'stisnit', pa še ne vem kam. user posted image  

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barva sten
1.6.2006 8:47:54   
asso
http://www.btc-city.com/babycenter/clanek12.pdf

http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=116&article_id=155116060117155738111&cid=406&pgn=1

Jaz upam, da bo odprlo...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barva sten
1.6.2006 9:44:21   
copka
po moje bi obe barvi lepo pasali (pac kot si jaz predstavljam situacijo pri vas).

Midva imava po tleh opecnato oranzno, kuhinja je vanilija in nekaj podobno cesnji, in sva dala zelo zelo nezno rumeno. Ful dobro zgleda!user posted image  

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barva sten
1.6.2006 9:49:48   
kepica
Super ste!  Hvala za vaše predloge. Pomagali ste mi pri odločitvi. Stene bomo pobarvali na krem oziroma vanilijo. Odtenka še ne vem točno, moram iti v trgovino, da vidim, kaj mi bodo ponudili. Bela je res preveč navadna. Prav imate!

Hvala, da ste mi pomagali pri odločitvi. user posted image  Upam, da si boste lahko končni izdelek kmalu ogledali v mojem albumu.

Lep pozdrav
kepica

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barva sten
1.6.2006 9:54:56   
copka
samo na nekaj pazi, ko bos izbirala v trgovini. Barve na tistih kartonckih so rahlo drugacne potem na steni. Naj vama najprej malo zmesajo in posusijo, da vidita kaknsa barva bo v resnici.

Midva sva to nezno rumeno sla dvakrat zmesat, ker je bila prvic premocna za moj okus. 

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barva sten
1.6.2006 11:11:44   
Janeja
Midva imava v dnevni sobi rdeče pohištvo in rdeč tepih, stene in kavč pa v vanilijevo rumeni barvi. Men je super kombinacija.

V trgovini pa moraš pri izbiri vedet edino to, da je barva na mali površini (kartončki) videti svetlejša kot potem, ko jo naneseš na veliko površino (steno). Tako izgleda vedno temnejša!



(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?