|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barvanje tkanin
22.2.2007 22:54:44   
bambolina
Je že katera barvala kakšno svojo cunjo ali pa katerokoli blago? Jaz bi rada pobarvala pregrinjalo za sedežno pa ne vem kje se kupi taka barva in če se to lahko pobarva kar v pralnem stroju (vem da mi je enkrat ena sodelavka rekla, da si je tko pobarvala kavbojke) Kakšne ideje, nasveti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barvanje tkanin
22.2.2007 23:21:58   
ona
jaz dostikrat prebarvam kakšne kavbojke in ponavadi kupim v dm-u barve za tekstil,kjer ti cel postopek piše.daš vse lepo v stroj in daš zraven 1 kg soli,gor položiš mokro cunjo in daš na 60 prat!Ko konča stroj,daš še enkrat skozi na 60,ampak z pralnim praškom.Meni ponavadi vse uspe do sedaj,samo ne vem kako veliko pregrinjalo imaš,če ti bo šlo v stroj,ker potem bo ena doza barve premalo.Jaz z eno škatlico,ki jo kupim ponavadi prebarvam ene hlače in mogoče še eno majčko zraven!Moraš pa vedet,da se najbolje da prebarvat bombažne stvari,kar je sintetike pa še nisem provala.In pazi,npr.če imaš rdečo stvar in jo boš barvala v črno,ti bodo šivi ostali rdeči,ker se sukanec ne prebarva!najprej pejdi lepo v nabavo barve,potem se mi pa kaj javi,ti bom pomagala,če bo trebauser posted image Zdej se mi ne da več pisat,ker imam oči že na zobotrebcihuser posted image
lp

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barvanje tkanin
23.2.2007 14:23:35   
bambolina
Hvala za odgovor (he, he,....si bila pa res pozna)...
Pregrinjalo je sive barve in ne vem na kakšno naj ga pobarvam? Verjetno raje na temnejšo barvo? Mogoče črno? A misliš, da se bo potem barva poznala na oblačilih ko bom sedela na taki sedežni?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barvanje tkanin
23.2.2007 19:28:30   
ona
jaz bi ga na bordo prebarvala,ker je tudi trpežna barva,odvisno pa kakšno imaš dnevno!
črna se mi zdi vseeno pretemna za sedežno!Pa tudi,če prebarvaš v črno,se ti ne bo nikjer poznala črna barva če se gor usedešuser posted image
Če jaz nimam črnih gat po barvanih črnih hlačah,pol ni panike,so kar obstojne te barve!
Aja,pa kupi ene take,ki so v neki temno modri škatli,ponavadi jih imajo zraven pralnih praškov in ena taka škatla je stala bivših 1000 sit nekjeuser posted image
Bom pogledala,kako se kliče barva!
Pa ti gre celo pregrinjalo v stroj?

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barvanje tkanin
23.2.2007 19:52:56   
paris
Najboljše barve so Coloreria ali Eswacolor. 

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barvanje tkanin
23.2.2007 20:34:03   
bambolina
Hvala vama!
Zdej sm se odločila, da bom kr pustila tko k je pa bomo sedežno verjetno letos kar zamenjali za novo :-)
Mi bo pa sigurno vajin nasvet še kdaj prav prišel....

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?