|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bebival
15.11.2005 20:08:41   
rozi81
Punce ali katera ve kje bi lahko dobila to kremo in sicer hladilno mazilo, ki je za obraz in roke in pa mazilo za ritko. V Ljubljanskih lekarnah ga ni za dobit nikjer. Je pa odlična zadeva.

Hvala

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bebival
15.11.2005 20:11:00   
Marogica
Dobiš ga lahko samo v MB-lekarnah. Bebival pa se ne uporablja za obraz, temveč za ritko, pa kakšne ranice ali vnetja.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bebival
15.11.2005 20:15:41   
rozi81
Od Bebivala sem dobila za darilo dve kremi, čaj in puder. Na eni kremi je pisalo da je za obraz in rokice (hladilna krema) mam še doma škatlico.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bebival
15.11.2005 20:30:52   
mia-2
Ostajata dve vrsti hladolnega mazila Bebival.Eno je belo to je za obraz in rokice.Eno pa je rjavkasto za ritko.Imajo jih pa samo določene lekarne, mal poglej.Jest sm tud mislila, da jih majo sam v MB koncu pa sem jih našla v savinjski dolini natančneje na Polzeli. Potem mi je pa rekla da jih imajo tud drugje na sam v MB.LP

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bebival
15.11.2005 22:56:27   
Marogica
To pa nisem vedela, ker mi samo rjavo uporabljamo, ki je za ritko. Sem se zopet nekaj novega naučila.
Je pa res za priporočat, ker je super kremica, pa stara kot svet. Že moja mama jo je pri meni uporabljala, pa sem stara (skoraj) 40 let. Res za priporočat.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bebival
16.11.2005 8:06:58   
sky
Pokliči malo "privat" lekarne na ljubljanskem koncu. Je pa res super zadeva.

_____________________________

BK.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bebival
16.11.2005 9:25:01   
Anonimen
Bebival je izdelek galenskega laboratorija MB lekarn. ZAto se v drugih regijah dobi samo v privatnih lekarnah. Sem prepričana, da vam bodo v vsaki privatni lekarni naročili iz MB galenca, če jih prosite.

http://www.mb-lekarne.si/index.php3?p=epp_bebival

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bebival
16.11.2005 21:42:34   
alfa
V Ljubljani ga imajo v lekarni v Murgle centru. Nazadnje preverjeno konec oktobra.
LP

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bebival
16.11.2005 21:43:49   
alfa
Lahko po tel. pokličeš: 429 3560!

Še 1 lp!

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bebival
17.11.2005 22:45:05   
pravljica
rozi imaš prav, bebival ni samo za ritko...je tudi mazilo, krema, čaj in posip za otroke
če ne boš dobila drugje in ti ni škoda poštnine, ti lahko jaz pošljem, kar bi imela
ampak, če ti po svojih izkušnjah povem, sem zadovoljna tudi z drugimi kremami...sem že uporabila vse sorte (sva veliko kozmetike dobila za darila in tudi vzorčke vse porabim) pa še ni bilo problemov

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bebival
17.11.2005 22:52:08   
Andra
Rozi81, če si rodila v letošnjem letu, ti pripada ena hladilna kremica gratis,  na podlagi otrokovega rojstnega lista, vendar samo v MB lekarnah.
Izdelki so pa res super!!!! Jaz uporabljam samo to in nič drugega.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?