|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Beta HCG 12. dan 1194
2.9.2009 13:10:13   
Vitaebella
Pozdravljene, prosim za pomoč.

Danes sem bila na drugem beta HCG testu (danes je 12. dan po ET) in mi je po 48 urah narastel iz 471 na 1194. Sploh ne vem, če je to dobro, ker moje G ni, je na dopustu. Se katera spozna na to? Se lahko iz tega vidi ali sta se prijela oba zarodka ali samo 1?

Hvala vam za odgovore,

Vita.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Beta HCG 12. dan 1194
2.9.2009 13:19:28   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Vitaebella

Pozdravljene, prosim za pomoč.

Danes sem bila na drugem beta HCG testu (danes je 12. dan po ET) in mi je po 48 urah narastel iz 471 na 1194. Sploh ne vem, če je to dobro, ker moje G ni, je na dopustu. Se katera spozna na to? Se lahko iz tega vidi ali sta se prijela oba zarodka ali samo 1?

Hvala vam za odgovore,

Vita.






Vitaebella, user posted image user posted image user posted image , čestitke. Z gotovostjo ti lahko povem le to, da eden se je sigurno lepo ugnezdil.......če sta pa dva, boš pa z gotovostjo zvedela čez kakšen teden na prvem UZ-ju.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Beta HCG 12. dan 1194
2.9.2009 13:19:29   
Anonimen
Takšen rezultat sem jaz imela pri dvojčkih, vendar se je pri meni slabo končalo.Tebi pa vse dobro.user posted image user posted image

(odgovor članu Vitaebella)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Beta HCG 12. dan 1194
2.9.2009 13:35:38   
Hope2
PUnca nosečnost je potrjena in temu primerno veseljeuser posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image . Zdaj pa se nehaj obremenjevat ali sta  2 ali 1, ker iz teh številk nikoli ne boš dobila pravega odgovora, na pravi odgovor boš čakala še kak teden ali 2. Podobne številke sem imela jaz, imam enega fantka in kot vidiš ena tu gor je pa imela dvojčke. Raje uživaj v nosečnosti in se ne obremenjuj, ker boš tako do konca nosečnosti imela še preveč obremenitev, če bo šlo tako naprejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Beta HCG 12. dan 1194
2.9.2009 13:39:44   
Rakica_80
Vitaebella, iskrene čestitkeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Beta HCG 12. dan 1194
2.9.2009 13:43:00   
aqua77
Čestitke in zdravo nosečnost!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Beta HCG 12. dan 1194
2.9.2009 13:45:06   
sonček33
Super novička. Uživaj v nosečnosti.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Beta HCG 12. dan 1194
2.9.2009 14:03:45   
Vitaebella
Hvala punce! user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Beta HCG 12. dan 1194
2.9.2009 14:56:26   
tassi1
uživaj in srečno do konca! user posted image user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Beta HCG 12. dan 1194
3.9.2009 8:36:46   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image čestitke novi nosečki

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Beta HCG 12. dan 1194
3.9.2009 8:39:49   
emaa
Uživaj, jaz sem imela ßhcg na 30. dan ciklusa 182, pa sta bila dva, tako da to res še ne pove veliko, eden pa je sigurno. Čestitke. 

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?