|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bi šle k dežurnem?
4.1.2009 16:42:19   
naja17
Sem že 3x začela pisat sem, pa sem zbrisala, k nisem hotla morit, ampak mam enga zategnenca doma.... Uglavnem... Že ene tri tedne kašljam, vmes ko star foter, (ne)spala sem v dnevni, ker ponoč je blo obup, spila na hektolitre čajev, domačih zvarkov, mazila za prsni koš, sirup za izkašlavanje itd. Ni bilo bolje in sem šla po enem tednu k zdravnici, ki mi je dala en sirup, kao ful močen, pa ni bilo ne vem kaj bolje... No, kak dan pred novim letom se je sicer kašelj mal umiril, ampak za nov let, me je pa začela prepona na deni strani bolet, predvidevam, da zarad napenjanja... No in zdej me to boli že ves čas, pač težko se smejem, diham, določene poze mi ne sedejo...

In zej me moj napizdi, k nočem k dežurnmu (se pač vredu počutim, poleg naštetega pač), da se ne zavedam, kaj mi je lahko in kake so preiskave in bla bla...

Kaj menite?

P.S. Če je tole čvek, me tja prestavte...THX...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bi šle k dežurnem?
4.1.2009 16:45:46   
Volga
Jurti bi šla, če res boli.  danes k dežurnemu ne. 

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bi šle k dežurnem?
4.1.2009 16:52:23   
Gina
Ja, jaz sem tak primerek, da ne grem k zdravniku in ne grem. Ampak a veš, ko takole nisem šla in nisem šla, sem fasala enkrat lani pljučnico, drugič letos bronhitis in ta hip imam spet sum na pljučnico... Tako da, če danes kašljaš več kot 1x na uro, pojdi k dohtarju še danes, če ne pa najkasneje jutri. Tvoj ima prav, z zdravjem se ni za hecat.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bi šle k dežurnem?
4.1.2009 18:33:37   
Marogica
Pojdi k dežurnemu. Kašelj, ki se vleče 3 tedne, ni ravno znak dobrega zdravjauser posted image  Ne, resno...jaz imam ponavadi takšna obdobja, ko imam takšen kašelj, seveda grem sedaj, ko me je že pamet srečala, kar hitro k zdravniku. Lani se mi je iz takšnega kašlja kljub vsemu razvila pljučnica.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bi šle k dežurnem?
4.1.2009 18:38:29   
mamči
Ja, tvoje stanje ja za k zdravniku. Da malo prečekira kri, posluša pljuča, srce, te pošlje na spirometrijo, RTG pljuč...
Iz tega se lahko razvije bronhitis, pljučnica, mogoče alergija...

Najkasneje jutri kar pot pod noge !

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bi šle k dežurnem?
4.1.2009 18:42:36   
Mišni
Če že 3 tedne kašljaš in prav danes ni kakšnega poslabšanja, potem bi jaz šla jutri.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bi šle k dežurnem?
4.1.2009 18:53:26   
bumerang
Če je to stvar treh tednov, potem en popoldan in noč ne bo spremenil ničesar. Ne, jaz ne bi šla k dežurnemu, so po moje tam za drugačne primere. Bi pa šla jutri k osebnemu.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bi šle k dežurnem?
4.1.2009 21:44:05   
melanija
Jaz sem imela podoben primer dve leti nazaj.

Tudi jaz sem kašljala kot nora, nič ni pomagalo, potem pa me je tako kot tebe začelo boleti, sem tudi jaz mislila da je prepona, težko sem se smejala, določeni gibi - huda bolečina,.. Na koncu so mi ugotovili, da sem si zaradi kašlja oz. napenjanja, ki pri tem nastane počila rebro, od tod tudi bolečina, ki je potem trajala kaka 2 mes da je minilo. Kašelj pa se mi je umiril potem, ko mi je dr. dala antibiotik, prej ni bilo boljše.

Bi pa na tvojem mestu počakala do jutri, če upaš zdržat, če ni preveč hudo.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bi šle k dežurnem?
4.1.2009 22:27:52   
Anonimen
Punce za kašel pomaga gorski mah se dobi čaj v lekarni.
deluje sm sprobala na mojem dragem je ful kašlal.

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bi šle k dežurnem?
5.1.2009 19:10:02   
Gina
Kaj pravi zdravnik?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bi šle k dežurnem?
9.1.2009 7:56:10   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Kaj pravi zdravnik?


Hja... Je rekla dr., da pač s kašljom nima kaj, ker so mi že tko dali ful močen sirup, za prepono pa, da me bo bolelo še vsaj 14 dni in da je ona (zdravnica) doživela, da je imela eno tako suhico, k si je zarad kašlanja rebra polomila user posted image  "Kao" maste srečo user posted image
Uglavnem, dobla sem tablete prot bolečinam in kremo in to je to... Ma sej jest sem kul, desc je paničen user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bi šle k dežurnem?
9.1.2009 7:56:38   
naja17
Aja, Gina, hvala na vprašanju user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?