|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bicom terapija
1.2.2005 8:06:35   
sonček Niko
Prosila bi vse z tovrstnimi izkušnjami, da mi povejo, koliko terapij je potrebnih, da odpraviš alergijo na hrano pri otroku. Alergičen je na pšenico, ajdo, jajce, marelice, maline, jabolka, oranže...
Nam je namreč v Mariboru terapevtka rekla, da je za vsak alergen potrebnih od 6-10 terapij!!!!
Zdaj pa to pomnožite z številom alergenov in 5000 sit za vsako terapijo! Več kot pol milijona, ljudje božji! Nekje sem prebrala, da za ozdravitev zadostuje od 4-10 terapij?!
K kateremu terapevtu svetujete, da naj grem, saj k Mb terapevtki zagotovo več ne grem! (po možnosti v bližnji oddaljenosti od Mb?)
Lep dan in zdrave otročke!:bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bicom terapija
1.2.2005 9:08:05   
ajda11
Lp

Jaz hodim s petmesečno hčero na terapije v Mariboru v ambulanto dr. Siličeve in terapije izvaja en prijeten fant po imenu Aleksander. Razložil mi je res čisto vse kar me je zanimalo in me sproti še zanima. Rečeno pa mi je bila takole;
Ajda je alergična na mleko, koruzo, oves, ječmen in prisotna je obremenitev s candida gljivicami.
To so tri glavne skupine, ker koruza, oves in ječmen spadajo med žitarice in delajo terapijo na vseh treh skupaj. Kot prvo smo se odločili za mleko in sočasno izvajajo zraven še candido. Potrebnih bo 4-5 terapij, potem se bo preverilo in če bo negativno se čez en teden preveri ponovno in če je negativno še takrat mi je bilo rečeno, da bova smele čez 14 dni postopno uvajat v prehrano mleko. Včeraj sva imele že drugo terapijo, tako da bom proti koncu februarja že vedela, ali zadeva deluje. Do takrat bo to 35.000 sit
(pet terapij + začetno testiranje).
Iz tvojega pisanja sklepam, da tudi pri tvojem otroku gre za tri skupine alergenov-jajca, žitarice in sadje, tako da, če sem jaz prav razumela kar so mi rekli, znesek ne bi smel biti pol milijona. Pa tudi sestra Marta mi je na testiranju rekla, da je SKUPAJ
potrebnih 10-15 terapij, kar je še vedno le okrog sto tisoč. Za marsikoga-tudi zame je že to veliko, a v primerjavi s tem, da otrok ni obsojen na krute diete je denar na zadnjem mestu.

Suzana

Pa še to. Če ne želiš v Maribor je ambulanta tudi na Ptuju. Mislim, da sem ravno jaz spraševala na tem forumu, kje najbliže je na Štajerskem.

(odgovor članu sonček Niko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bicom terapija
1.2.2005 9:18:43   
ajda11
LP

Evo našla;

Brigita Niegelhell - PTUJ, tel.040/465-351


(odgovor članu sonček Niko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bicom terapija
1.2.2005 16:59:26   
sonček Niko
Stokrat hvala! Ja, 10 terapij ali pa za vsak alergen posebaj 10 terapij pa je velika razlika. Tudi mi smo šli k tej Mb terapevtki dr. Siličevi in smo bili zelo razočarani nad neznanjem in nestrokovnostjo, da ne omenjam neprijaznosti prav te dr. Siličeve! Ne hvala! Sploh ni vedela povedati kaj več o tej bicom metodi in ta ista oseba bi naj bila strokovnjak na tem področju?
Hvala za ptujsko telefonsko št.! Bom poskusila še tam!
Lep pozdrav!:rozica:

(odgovor članu sonček Niko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?