|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bio magnetna resonanca
27.7.2009 15:03:57   
miapia
Zanimajo me vaše izkušnje, če se je kdo poslužil te oblike zdravljenja, zaradi kakšnih težav itd.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bio magnetna resonanca
27.7.2009 20:09:34   
Ajda A
Midva sva hčerko peljala zaradi AD in moram priznati da je to edina stvar ki ji je pomagala.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bio magnetna resonanca
2.8.2009 12:03:18   
pelin
Predvidevam, da misliš s kratico AD na atopični dermatitis...Če imam prav, bi ti bila zelooo hvaležna, če bi mi o tej terapiji lahko malo več povedala.Večkrat sem že nekaj slišala na to temo, vendar še vedno prav ne vem, kaj se tam dogaja.Doma imamo sedem let starega fanta, ki je dobil to diagnozo že kmalu po rojstvu . Prva leta je bilo grozno in sploh ne vem koliko krem smo (po nasvetu pediatrov in dermatologov preizkusili ) Na alergijskih testih je bil do sedaj na vseh negativen in mi smo se iz leta v leto tolažili  s tem, ko so nam govorili, da bo vse skupaj z leti izzvenelo.Pa ni!!Že res , da je na trenutke skoraj dobro, vendar v naslednjem trenutku izbruhnejo izpuščaji po celem telesu. Že leta nam predpisujejo elocom, elidel in podobne zadeve in vsi smo res že vsega siti in obupani.user posted image Fant je namreč čezdalje večji in njegovi izpuščaji, ki seveda krepko srbijo, ga začenjajo motiti tudi zaradi estetskega vidika.Že pred časom sem se za resonanco že skoraj odločila, vendar se je stanje rahlo umirilo.Sedaj pa so težave spet močno prisotne in bi se  rada o tej zadevi bolj informirala...

(odgovor članu Ajda A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bio magnetna resonanca
2.8.2009 20:43:41   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Predvidevam, da misliš s kratico AD na atopični dermatitis...Če imam prav, bi ti bila zelooo hvaležna, če bi mi o tej terapiji lahko malo več povedala.Večkrat sem že nekaj slišala na to temo, vendar še vedno prav ne vem, kaj se tam dogaja.Doma imamo sedem let starega fanta, ki je dobil to diagnozo že kmalu po rojstvu . Prva leta je bilo grozno in sploh ne vem koliko krem smo (po nasvetu pediatrov in dermatologov preizkusili ) Na alergijskih testih je bil do sedaj na vseh negativen in mi smo se iz leta v leto tolažili  s tem, ko so nam govorili, da bo vse skupaj z leti izzvenelo.Pa ni!!Že res , da je na trenutke skoraj dobro, vendar v naslednjem trenutku izbruhnejo izpuščaji po celem telesu. Že leta nam predpisujejo elocom, elidel in podobne zadeve in vsi smo res že vsega siti in obupani.user posted image Fant je namreč čezdalje večji in njegovi izpuščaji, ki seveda krepko srbijo, ga začenjajo motiti tudi zaradi estetskega vidika.Že pred časom sem se za resonanco že skoraj odločila, vendar se je stanje rahlo umirilo.Sedaj pa so težave spet močno prisotne in bi se  rada o tej zadevi bolj informirala...

Sem ti poslala ZS.

Pozdravček

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?