|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bioenergija in zanositev
13.1.2010 7:48:47   
principes
Živjo!

Jaz sem pa bolj nova na forumu in odpiram novo temo, ker je nisem zasledila nikjer!!!
Mogoče se bo komu zdelo čudno vprašanje, ampak a je katera že poskusila s pomočjo bioenergetikov?? Slišim za par primerov, ki so po slabih napovedih zelo uspešni.

Moj mož ima ponovno kontrolo - spermiogram... (pa že taprvi ni bil vzpodbuden). Za user posted image se trudiva že leto in pol. Sama tudi že razmišljam da bi šla na neko slikanje, kjer se pokaže prehodnost jajcevodov, ampak se odločava, da najprej poskusiva obiskat bioenergetika Zdravka Domančiča - ta je baje ful uspešen na vseh področjih bioenergije. Vem da deluje v Kranjski Gori, ne dobim pa kontakta. user posted image

Ali ima morda kdo od vas kakršnekoli izkušnje na tem področju, in morda tudi Domančičev kontakt??

Hvala vnaprej in lp




< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 13.1.2010 11:18:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
13.1.2010 7:56:54   
Dudica1
Jaz imam zelo pozitivne izkušne z bioenergetiki...sicer je z nama obema vse ok...Ko sem prvič zanosila sem imela splav v 2 mesecu nosečnosti potem smo počakali 3 mesece potem pa zelo dolgo ni bilo tistega + tako da sva obupala in poskusila s pomočjo bioenergetika...dvakrat sem bila pri njej in že naslednji mesec ni bilo menstruacije in bil je + user posted image .
Jaz bi ti priporočala to metodo saj izgubit itak nimaš kaj razen nekaj €,ki jih meni ni blo škoda dat če imam zdaj zaradi tega enega sončka...drugi je pa bil takoj brez pomoči.
Mogoče se bo smešno slišalo ampak meni je po odnosu pomoje šla vsa semenska tekočina ven,že po prvem obisku pa nič več...tako da očitno je res nekaj bilo na tem.

(odgovor članu principes)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
13.1.2010 8:16:20   
Hope2
Najbrž ni stvari, ki je ne bi poskusila v svoji 6 letni dobi poskušanjauser posted image . Tudi k bioenergetiku sem šla. Priporočali sta mi moji kolegici, ki sta obe zanosili v IVF, v času obiskovanja bioenergietika. Šla sem 2x ali 3x, pa sem sprva bila razočarana. Začel mi je govorit, da imam zežave s ščitnico, pa s črevesjem, pa s kolenom, pa s hrbtom, pa z glavo. Ok, hrbet, koleno in glava so res problematični, ampak pri katerem človeku nisouser posted image . Je pa non stop ful povdarjal ščitnico in črevesje, pa mi začel solit pamet kako naj to porihtam, kaj pijem, naj grem na teste..... Pa se mi je zameril, sja s črevesjem nisem imela nikoli težav, ščitnico pa sem testirala in je vse ok. Pa so se začele težave čez par mesecev, me je G poslal testirat ščitniška protitelesa (prej jih nisem nikoli) in so bila ful povišanauser posted image , pa ni minilo nitimesec, ko me je zagrabilo in sem mogla na operacijo črevesja, kjer so mi odstranili endometriozno bulo (več let rasla in skoraj zaprla črevo) in del črevesja. . Ni mi dal nosečnosti, je pa imel prav oz nekaj je res na temuuser posted image

Imaš tudi domančičeve učence, ki so baje tudi zelo uspešni, saj k njemu stežka prideš.


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.1.2010 11:28:49 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
13.1.2010 8:47:26   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Imaš tudi domančičeve učence, ki so baje tudi zelo uspešni, saj k njemu stežka prideš.



Domančič se menda ukvarja samo še s šolanjem bioterapevtov.

Sem bila pri Domančičevem učencu, ko je bila tam gospa, ki ne more zanosit. je povedala, da ji je zdravnica rekla, da ima končno lepe folikle, tako da bo lahko šla na umetno oploditev.

< Sporočilo je popravil mika -- 13.1.2010 8:48:14 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
13.1.2010 8:48:10   
principes
ampak na teh spletnih straneh ne pridem nikjer do kontakta za Domančiča? Kdorkoli, samo tel.št. potrebujem!!!!

ful 100-krat hvala vnaprej!!!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
13.1.2010 8:51:47   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: principes

ampak na teh spletnih straneh ne pridem nikjer do kontakta za Domančiča? Kdorkoli, samo tel.št. potrebujem!!!!

ful 100-krat hvala vnaprej!!!



to tud jaz ne najdemuser posted image  Lahk ti pa dam telefonsko od Matije iz MB, ti pa lahko on svetuje za katerega terapevta v tvoji bližini, ker vidim da si iz Dolenjske.

Drugače je pa on eden njegovih najboljših učencev (po Domančičevih besedah)in dela skupaj s partnerico že 12 let.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.1.2010 11:30:15 >

(odgovor članu principes)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
13.1.2010 9:17:16   
ribica.
ko je imel moj otrok ful probleme , smo ga vozili k bioenergetiku v Podčetrtek. Če se prav spomnim so tudi oni učenci od Domančiča.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
13.1.2010 9:22:26   
principes
mika tenx- že kličem user posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
13.1.2010 9:33:13   
mucamaca2
Domančič je po novem v Bohinju v tanovem hotelu-mislim, da se imenuje Park. V Kr. Gori ne zdravijo že več kot 1 leto.

(odgovor članu principes)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
13.1.2010 9:33:36   
principes
EVO, DOBILA.....
KOMEJ ČAKAM IN VERJAMEM DA SE BO KAJ SPREMENILO PREDVSEM PA user posted image   :)


LP



< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.1.2010 11:31:09 >

(odgovor članu principes)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
13.1.2010 10:46:20   
gupika
Mogoče je vseeno bolje, da opraviš nekaj preiskav. Kaj če je tvoja težava mehanskega izvora, ti noben bioenergetik ne more pomagati. Tako je bilopri meni. Imela sem oz. jih še imam,neprehodne jajcevode. Tukaj ti pa bioenergija ne more nič pomagati.

lp

(odgovor članu principes)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
24.1.2010 12:14:39   
aleksandra81
Pozdravljene punce,

tudi jaz razmišljam, da bi se napotila k bioenergetiku. Principes boš lahko sporočila, če si šla pa kako je zgledalo in če je kaj drugače po tem?

Hvala pa veliko sreče vsem skupaj :)

(odgovor članu principes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KAJ PA BIOENERGIJA IN ZANOSITEV??
25.1.2010 8:35:48   
sunprincess
Moj je imel tudi slab spermiogram in v ambulanti za neplodnost so rekli,da ni druge kot umetna. Mmidva pa sva šla oba še na pregled na bioresonanco in zdaj hodiva na terapije. Sva ful optimistična, o rezultatih pa zaenkrat še ne morem poročat, ker je za nama komaj 14 dni terapij. Se pa moraš pripravit na to,da je to kar precejšen finančni zalogaj.

(odgovor članu aleksandra81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bioenergija in zanositev
10.2.2010 17:56:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: principes

Živjo!


Mogoče se bo komu zdelo čudno vprašanje, ampak a je katera že poskusila s pomočjo bioenergetikov?? Slišim za par primerov, ki so po slabih napovedih zelo uspešni.



Hvala vnaprej in lp





sem poizkusila in uspelo je v prvo. Zdaj imava skoraj 2 meseca staro punčko user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz bi vama priporočala obisk dobrega bioenergetika nama je pomagalo.

(odgovor članu principes)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bioenergija in zanositev
13.2.2010 10:44:33   
Anonimen
pozdravljene,tudi jaz imam probleme z zanositvijo.midva z partnerjem hodiva že 1leto in pol v mb,opravila sem že dve inseminaciji in nič iz tega.oba sva že čisto obupala,saj je vse skupaj minilo že skoraj 4 leta odkar sva začela elat na otroku.vsi mi pravijo naj ne razmišljava preveč o tem in se enostavno prepustiva.ampak ko si enkrat tako zelo želiš otroka ni več minute v dnevu,da ni bi razmišljal o tem.ribica mene pa zanima kje in kdo je ta bionergetik iz podčetrtka,sem namreč iz celja in mi podčetrtek ni tako daleč,razmišljava tudi v tej smeri


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bioenergija in zanositev
19.3.2010 22:52:27   
Laura Sathya
Poznam nekaj primerov parov, ki so bili pri bioterapevtu in so potem zanosili. Priporočam obisk obeh skupaj. Poznam bioterapevta Jožeta Rat Škrabar in ga glede na izkušnje tudi priporočam. Deluje na obali in še nekje v okolici Ljubljane. Njegova telefonska 040 303 910 in spletna stran: www.mana-8.si

Pa srečno pri zanositvi vsem tega željnim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bioenergija in zanositev
8.5.2010 9:41:23   
trmica
ali pozna katera zdravilca Veseljka (mislim, da se piše Rimele) iz Ptuja? meni ga je ena priporočila, ko jima je po 2 obiskih ratalo user posted image , sta pa že bila napotena na ICSI.


(odgovor članu Laura Sathya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bioenergija in zanositev
6.6.2010 9:25:42   
trmica

IZVIRNO SPOROČILO: trmica

ali pozna katera zdravilca Veseljka (mislim, da se piše Rimele) iz Ptuja? meni ga je ena priporočila, ko jima je po 2 obiskih ratalo user posted image , sta pa že bila napotena na ICSI.




kaj ga res nobena ne pozna???user posted image

(odgovor članu trmica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bioenergija in zanositev
19.6.2010 8:29:05   
Anonimen
Ali je katera že zanosila po tretmajih pri bioenergetiku?

(odgovor članu trmica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bioenergija in zanositev
6.7.2010 12:38:51   
varja
Midva z možem sva se odločila za kombinacijo uradne medicine in bioenergije in je uspelo. Najprej sva se tri leta in pol trudila za dojenčka, po letu dni sva šla k Rešu, ki je mene dal na razne preiskave in klomifen. Enkrat mi je uspelo zanosit, a sem žal splavila, ko je od takrat potem minilo več kot leto, sva se z možem odločila za IVF. Med samim postopkom smo bili v navezi tudi z bioenergetikom (osebni obiski, nato pa med dajanjem injekcij vsak večer po telefonu) in je uspelo v prvem postopku. Zdaj imava krasnega 14-mesečnega sinčka. Jaz verjamem, da je pomagala tudi bioenergija, zato vam jo priporočam. Srečno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bioenergija in zanositev
19.7.2010 15:05:01   
napalmica
Tudi midva imava težave (z njegove strani), čakava na ivf, pa sva rekla, da bi v vmesnem času poskusila še z bioenergetikom. Hodil je mož, 3x je bil, zdaj naj bi bilo seme ok, zanosila naj bi pa tja do novembra, mu je rekel... no in meni že prvi mesec 3 dni zamuja M user posted image veselit se še ne morem, dva testa sta bila do sedaj negativna, ampak če ni nekaj na tem, naj me user posted image ... bomo videli, vsekakor poročam. In defenitivno priporočam obisk bioenergetika, saj je tako kot ste že rekle, zgubit nimaš nič, razen tistih par evrčkov. Midva imava pa do novembra tudi še nekaj časa, če ta mesec ne bi bilo nič user posted image

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bioenergija in zanositev
20.7.2010 13:01:34   
vasabo
Pozdravljene!

Za vse tiste, ki bi si želele zanositi, pa ne gre in ne gre, naj vam povem par spodbudnih besed. 5 let sva se s partnerjem trudila da bi zanoslila, v tem času sem imela 1000 in eno operacijo, nenehno sem krvavela, potem se mi je pa po mašenju materničnih žil menstruacija popolnoma ustavila. Takrat sem se odločila da obiščem bioterapevta, ker izgubiti nisem imela kaj. Odšla sem v Podčetrtek h g.Brumcu, ki se ukvarja s pranaterapijo in po treh obiskih, ki trajajo trikrat po 4 dni sem brez menstruacije, brez vsega zanosila. Tako da če je meni uspelo, verjemite da bo tudi vam.

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bioenergija in zanositev
20.7.2010 13:46:06   
Nika v službi
Tudi Lorger je baje priznan: http://www.bioterapija-lorger.com/



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu vasabo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bioenergija in zanositev
21.7.2010 19:29:42   
lunainzvezde
IZVIRNO SPOROČILO: vasabo

Pozdravljene!

Za vse tiste, ki bi si želele zanositi, pa ne gre in ne gre, naj vam povem par spodbudnih besed. 5 let sva se s partnerjem trudila da bi zanoslila, v tem času sem imela 1000 in eno operacijo, nenehno sem krvavela, potem se mi je pa po mašenju materničnih žil menstruacija popolnoma ustavila. Takrat sem se odločila da obiščem bioterapevta, ker izgubiti nisem imela kaj. Odšla sem v Podčetrtek h g.Brumcu, ki se ukvarja s pranaterapijo in po treh obiskih, ki trajajo trikrat po 4 dni sem brez menstruacije, brez vsega zanosila. Tako da če je meni uspelo, verjemite da bo tudi vam.


bi lahko prosila za kontakt, Vasabo ? user posted image  koliko pa je približno cena za en obisk? Na to terapijo si šla le ti? Ali partner tudi? Lahko še kaj več poveš v tem?

Hvala za informacijeuser posted image

(odgovor članu vasabo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bioenergija in zanositev
22.7.2010 10:49:21   
vasabo
Tkole je to, to so štirje obiski v enem tednu eden za drugim stane pa 30 EUR, potem po končani terapiji to je zadnji dan, pa daš v kuverto kaj denarja, kolikor sama meniš da je vredno al pa ne daš nič več, po želji. To je Tomislav Brumec 040 901 169. Jaz sem hodila sama, lahko pa gre partner zraven in te noter počaka. Ker to je noter več ljudi in potem ko si na vrsti, ko se njemu zdi, da si se umirila, te pokliče. Potem ti gre pa samo z rokam po prizadetih delih telesa in ti kot eno energijo dodaja in odvzema al neki takega. Men je blo to hecno, ker v take stvari ne verjamem, ampak ko je on dal roke na moj trebuh, je postalo tko vroče, da je blo groza, da sm mislila, da ma kej v rokah in me s tem greje.

Tko da jaz vem da če bom imela kakršnekoli težave, bom šla raje k njemu kakor k zdravniku. Ker brat je imel hud seneni nahod, odkar pa hodi k njemu nima nobenih problemov.

Zanj mi je povedala kolegica, ko je imela 4 leta strao hčerko tko bogo, saj je imela nenehno vnetje ušes, pa je bila naročena na operacijo, po treh terapijah pri Brumcu je prišla na dan operacije pa so jo vprašali če se norce z njih dela, da sej je punca zdrava.

No pa ena zanimiva stvar se mi je zgodila. Januarja so mi rekli da imam za oreh velik miom, pa da ga bo treba operirati, če bom hotla zanost. To je bilo lani. Pol sm šla pa maja dvakrat na terapijo, junija pa mioma ni bilo več in tko nisem rabla na operacijo. Mislim ne vem kaj bi si človek mislil, ampak nekaj je na tem.

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?