|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Biograd, Zadar ali Vodice?
30.5.2011 7:33:02   
rina22
Pozdravljeni user posted image

Namen imam it na morje v eno izmed omenjenih mest (Biograd, Zadar ali Vodice). Ker še v nobenem kraju nisem bla, me zanima, kake so vaše izkušnje glede teh mest? Zanima me predvsem, katero od teh se vam zdi najbolj primerno za otroke? Torej, da je plaža fajn (da je senca na plaži, da je lepo urejena,..).

Pa tudi glede ostalega - če so kaka igrala kje ipd. Na agenciji so bili bolj skopi s temi odgovori, privat pa, če vprašaš, pa ti tudi lahko marsikaj povejo, kar sploh ne drži. Zato prosim vas, če kdo ve in bo tak dober, da deli z mano svoje izkušnje user posted image

Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Biograd, Zadar ali Vodice?
30.5.2011 9:30:55   
Freya88
Ce vprasas mene... sm se vedno za Pakostane:)
Odvisno je tudi, koliko je otrok star in koliko ste se pripravljeni odpovedati;) So pa v blizini Biograda na moru... zraven je jezero itd.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Biograd, Zadar ali Vodice?
30.5.2011 9:39:26   
pomar*ANČA*
zadar: meni je kot mesto super, ampak plaže so polne, nisem še našla hotela ki bi bil ob morju in bi bil primeren za otroke- da je senčka, nizka voda in po možnosti mivka. raje gremo v bibinje (5km stran) ali sukošan, kjer ni take gužve, plaža lepa, ponudba dobra in se vsak večer zapeljemo v zadar da občutimo utrip mesta.

vodice: plaža zelo primerna za otroke,gostinska ponudba odlična-na plaži so lokali, sladoled, igrala... ampak je gužva. smo hodili tudi po dobre pol ure ob plaži ker nismo našli mesta za eno brisačo.

biograd: v mestu še nisem letovala, ampak je meni zelo lepo mesto. me pa precej spominja na zadar.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Biograd, Zadar ali Vodice?
30.5.2011 10:35:26   
Češnca
Mi smo bili v Biogradu in Vodicah in smo se imeli povsod super, ampak v Vodicah je na plaži res gneča, težko najdeš prostor zase. V Biogradu s tem nismo imeli težav, ampak z otroki bi šla raje drugam. Kaj pa bližnji Pašman? Mi šli parkrat tja, ko smo bili v Biogradu.

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Biograd, Zadar ali Vodice?
30.5.2011 17:23:57   
majčica1508
Biograd je super......senčke veliko
Zadar.....smo bili Zaton,pa je tudi ok,
Vodice.....gremo pa letos....31.7 in pademo v največo gužvo...auč....

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Biograd, Zadar ali Vodice?
31.5.2011 8:01:33   
rina22
Hvala vsem za odgovore user posted image

Tudi Pašman sem gledala, ampak glede na to, da greva letos prvič z otrokom na morje, se nekak izogibam otokom - saj drugače jih mam rada, ampak letos raje ne user posted image

Ponudbe je ogromno.. Upam, da bom vedla izbrat tako, da bo super okolica in plaža... user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Biograd, Zadar ali Vodice?
1.6.2011 8:30:54   
dps1
vodice - lepo mesto, ampak ful gužva. pa ponavadi je voda bolj mrzla, če imaš veliko sreče, se morje ogreje.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Biograd, Zadar ali Vodice?
6.6.2011 21:33:17   
Topsi
Jaz pa poznam samo Vodice. Tja hodimo že od mojega otroštva, preko 20 let. Meni je super. Res je gužva, pa prej ko ne hladna voda, ampak mene ne moti. Mi pa letos gremo 24.07.

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Biograd, Zadar ali Vodice?
6.6.2011 21:35:24   
Topsi
Aja, stanujemo pa blizu hotela Punta, tako da imamo vse pri roki...

(odgovor članu Topsi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Biograd, Zadar ali Vodice?
7.6.2011 21:49:48   
Krištofinja
Mi hodimo na otok Pašman v vas Kraj, ki je 2 km od Tkona.Tam je zalivček z mivko, voda je nizka, primerna za majhne otroke. S trajektom se pelješ cerka 15 min. Imava dva majhna otroka in je bilo idealno. Podrobnejše inf. (tel. št. ) vam lahko posredujem prek zs.

(odgovor članu Topsi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Biograd, Zadar ali Vodice?
17.6.2011 18:15:34   
mala06
Midva hodiva v Biograd in sicer kampirat. Tam je lep zalivček s peščeno plaž a na žalost na soncu. Ostala plaža pa so kamenčki in v celoti v senci. Nama je super in opažava, da je zelo veliko družin. Letos greva s prijatli, ki imajo 15 mesečno punčko in me sploh ne skrbi. Imajo pa tudi dosti igral, ki so v večernih urah polni otrok. Ta igrala so ob potki, ki vodi iz kampa v mesto. Nama je super in komaj čakam konc julija user posted image

(odgovor članu Krištofinja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Biograd, Zadar ali Vodice?
17.6.2011 18:31:53   
Deja
mi2 sva, ko sva še bila solo - vedno kampirala v Biogradu.
sedaj ko pa smo trije, pa smo se preselili na otok Pašman v kraj Pašman in smo super zadovoljni. Plaža je najprej betonirana, potem pa stopiš eno stopničko in pesek..... pa lahko greš več kot 100m v "globino", pa je še zmer voda do ramen oz še niže.

ne vem zakaj te je strah otoka sedaj ko imaš otroka. mi smo šli - ko je bil mali star 5m pa ni bilo nobenega problema.


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?