|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blagajnik na smučišču/turistična agencija
15.12.2008 10:51:24   
Sonrisa
Ne vem, če ne bi bolje spadalo med finančne težave. user posted image

Zanima me, če kdo dela (ali je delal) kot blagajnik pri prodaji smučarskih kart. Bi samo primerjala malce plače.
Ne vem, ali se samo meni zdi premalo, da bom z vsemi dodatki, nedeljskimi in prazničnimi dnevi dobila samo 500 €?

Saj vem, da sem neumna, ker nisem prej vprašala, koliko bo, ampak sem bila tako vesela, da sem končno dobila službo.

Sem čisto zamorjena.user posted image

Aja, pa še to - za enako plačo naj bi delala tudi v turistični agenciji, če bi bilo vreme slabo. Kolikšne pa so kaj tam plače?

Še vedno zelo zamorjena. user posted image

< Sporočilo je popravil Sonrisa -- 15.12.2008 11:03:18 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blagajnik na smučišču/turistična agencija
15.12.2008 12:08:36   
CatJa
Seveda taka plača ni primerna za preživetje, pa še vse vikende in praznike žrtvovat za to. Je pa še vedno bolje kot 0,00.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blagajnik na smučišču/turistična agencija
15.12.2008 13:14:55   
Sonrisa
CatJa, tega se zavedam, ja, ampak me je vseeno potrlo. Mi ni problema delat, samo včasih se vprašam, čemu. user posted image  Še porodniško, ki mi jo je CSD plačeval, sem imela večjo. Saj bo tudi ta žalost minila. user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blagajnik na smučišču/turistična agencija
15.12.2008 19:42:25   
KEKA
Hojla,

Če si se odločila za delo v turizmu, moraš kot prvo vedeti, da plače resnično niso kaj prida, sploh ne na začetku. Saj je logično, prvo moraš sploh kaj prodati, da lahko dobiš plačilo. Če boš čez nekaj časa postala dobra prodajalka, se pa boš lahko pogajala za "normalno plačo".  Drugača pa boljše, da greš že takoj v drugo branžo.

Pozdravček

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blagajnik na smučišču/turistična agencija
15.12.2008 22:52:55   
Sonrisa
Saj v turizmu sem že delala, pa plača ni bila nikoli tako nizka (neto brez dodatkov še ne 400€).

Mah, se že bolje počutim. Je šla kriza mimo. user posted image

(odgovor članu KEKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blagajnik na smučišču/turistična agencija
16.12.2008 22:54:39   
ely*
Jaz sem bila na razgovoru za prodajalko turističnih aranžmajev - 600 evrov z malico in prevozom, zdaj pa čevlje prodajam pa več dobim.

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?