|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blokada IPja ali kaj podobnega
11.8.2007 20:42:44   
Anonimen
Imam predlog oz. vprašanje za RR team, ne vem če je to izvedljivo, če pa je, bi bilo pa super.

In sicer, da bi uporabniku, ki se je dal izbrisati iz RR nekako blokirali IP, da si ne bi mogel takoj zatem nov nick odpret. Oz. če bi si ga kdaj v prihodnosti želel, da bi naslovil prošnjo na RR team. Se kaj takega sploh da?

Ker je zdaj moderno se dat izbrisat in potem se prijavit na novo, pa spet izbrisat, ko ti nekdo kriv prst pokaže, pa spet na novo prijavit in potem odpret temo in anonimno pisat, da maš nov nick, pa da ga že ne bodo ugotovil, pa tralala... user posted image

Hvala za odgovor.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
11.8.2007 20:48:01   
Anonimen
Super ideja. Samo naj velja za tiste, ki so žaljivi in nesebični.
Glede odhoda in prihoda. Nou koment.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
11.8.2007 20:53:53   
Tiamo
Nevem, če je to izvedljivo..ker se lahko prijavlja iz drugega računalnika ali si naštima dinamični IP ...pa kak programček, ki skriva IP itd...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
11.8.2007 20:58:36   
Anonimen
Zakaj bi pa bilo to krasno? Ali smo zaradi nickov na RR-ju? Vsi plačujemo uporabo interneta in vsak ima pravico do vpisa in izpisa kadarkoli.
Bi pa sama, če bi imela kakšen vpliv za vedno IZBRISALA tiste, ki žalijo in ponižujejo druge.Ostali pa naj menjujejo avatarje in nicke po mili volji, saj sem tukaj gor zaradi sebe, ne pa zaradi drugih.Za svoje razvedrilo in užitek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
11.8.2007 21:26:58   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zakaj bi pa bilo to krasno? Ali smo zaradi nickov na RR-ju? Vsi plačujemo uporabo interneta in vsak ima pravico do vpisa in izpisa kadarkoli.
Bi pa sama, če bi imela kakšen vpliv za vedno IZBRISALA tiste, ki žalijo in ponižujejo druge.Ostali pa naj menjujejo avatarje in nicke po mili volji, saj sem tukaj gor zaradi sebe, ne pa zaradi drugih.Za svoje razvedrilo in užitek.


Se popolnoma strinjam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
11.8.2007 21:33:08   
lemavrica
Načeloma se iz forumov briše oz bana samo tiste ki se neprimerno obnašajo in kršijo pravila.
Vsi tudi nimajo statičnega IP-ja.
Je pa nenehno poslavljanje in potem pojavljanje pod nekim drugim nickom zoprno oz. moteče ker težko slediš vsem tem odhodom in prihodom.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
11.8.2007 21:39:42   
Anonimen
Meni je to odhajanje in prihajanje pod drugim nickom vedno bolj patetično. Žal. na začetku je še bilo zanimivo, ker si rabil nekaj časa, da si pogruntal kdo je kdo, če se ti je seveda dalo. Sedaj pa je že BVZ.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
11.8.2007 22:19:42   
Njuškalo
No, Hijenca...user posted image Jaz sem se dala izbrisat in nisem sploh mislila priti nazaj...kdo je že bil, ki me je skoz nagovarjal, daj pridi ,daj pridi..pa mi zrihtal tudi tegale Mumblyja za avatar?Torej, če bi bilo tako, kot predlagaš , se sploh ne bi mogla nazaj prijavit.user posted image A me torej hočeš al ne?user posted image
No, načeloma je meni tudi kar nekaj, če nekdo zganja teater kao..odhajam, jokajte!Ampak smo pa v demokraciji in naj imajo teater, če ga rabijo.Če ne bi bilo občinstva, jim itak ne bi uspelo.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
11.8.2007 23:58:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

No, Hijenca...user posted image Jaz sem se dala izbrisat in nisem sploh mislila priti nazaj...kdo je že bil, ki me je skoz nagovarjal, daj pridi ,daj pridi..pa mi zrihtal tudi tegale Mumblyja za avatar?Torej, če bi bilo tako, kot predlagaš , se sploh ne bi mogla nazaj prijavit.user posted image A me torej hočeš al ne?user posted image
No, načeloma je meni tudi kar nekaj, če nekdo zganja teater kao..odhajam, jokajte!Ampak smo pa v demokraciji in naj imajo teater, če ga rabijo.Če ne bi bilo občinstva, jim itak ne bi uspelo.


Eh ti, ti si druga zgodba. user posted image user posted image  Govorim o tistih, ki to storijo večkrat, ko jim nekdo samo kriv prst pokaže, pa o tistih, ki žalijo in se kregajo ipd.
Enim je pač to hobi, da se dajo zbrisat in se še isti trenutek nazaj včlanijo. Patetično. user posted image  V takih primerih bi se moglo nekaj naredit, ali pa jih vsaj opozorit, ne vem.
Sicer imam v mislih točno določeno osebo in vem da bo prišla nazaj, če ni že. user posted image  

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
12.8.2007 11:06:25   
Njuškalo
user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
12.8.2007 11:08:41   
Anonimen
Zakaj bi pa bilo to krasno? Ali smo zaradi nickov na RR-ju? Vsi plačujemo uporabo interneta in vsak ima pravico do vpisa in izpisa kadarkoli.


user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
12.8.2007 11:13:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Zakaj bi pa bilo to krasno? Ali smo zaradi nickov na RR-ju? Vsi plačujemo uporabo interneta in vsak ima pravico do vpisa in izpisa kadarkoli.


user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
12.8.2007 19:29:19   
crci06
saj vpis in izpis in vpis in izpis in...

ni nezakonito

ampak  - otročje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
13.8.2007 7:43:33   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zakaj bi pa bilo to krasno? Ali smo zaradi nickov na RR-ju? Vsi plačujemo uporabo interneta in vsak ima pravico do vpisa in izpisa kadarkoli.
Bi pa sama, če bi imela kakšen vpliv za vedno IZBRISALA tiste, ki žalijo in ponižujejo druge.Ostali pa naj menjujejo avatarje in nicke po mili volji, saj sem tukaj gor zaradi sebe, ne pa zaradi drugih.Za svoje razvedrilo in užitek.


Točno tako!
 
Moram napisati še svoje mnenje, ker me je fejst šokiralo, ko sem pred kakšnim tednom šla po dolgem času malo brat na RR forume in sem videla samo pljuvanje, žaljenje, poniževanje, obtoževanje, privoščljivost,... Kot bi brala MON - pa tako drugačno je bilo vzdušje na RR pred časom, tako zelo smo/ste bile uporabnice ponosne, da smo/ste na višjem kulturnem nivoju kot večina tam...
 
Ma nimam besed... Tokrat res ne, samo res sem razočarana nad vsem skupaj user posted image
 
Bo treba kam drugam, na kakšen nov, manj obiskan forum. Ker očitno ob vedno večjem številu uporabnikov udari na plano nekaj stereotipnih slovenskih lastnosti (beri zgoraj). Očitno se internetni pogum enači z nesramnostjo... In zlobo. Ki narašča premosoraznerno s številom registriranih nickov. Ali alter egov, če hočete.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
13.8.2007 17:48:55   
Jerneja_
Benanje uporabnika je ena odmožnih rešitev, ki se uporabljajo v skrajnih situacijah (popolna blokada uporabnika se je že uporabila!)
Vsak uporabnik ima pravico do menjave uporabniškega imena, če to želi. Kako smiselno je takšno početje pa ve vsak uporabnik zasebe, tako, kot je tudi odgvororen za vsebino objav, ki jih v javnosti objavlja.

LP

Jerneja RR

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
13.8.2007 18:00:02   
Anonimen
Ja super, če se je to že zgodilo. user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Blokada IPja ali kaj podobnega
13.8.2007 20:06:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Benanje uporabnika je ena odmožnih rešitev, ki se uporabljajo v skrajnih situacijah (popolna blokada uporabnika se je že uporabila!)


Super, upam da mislite v primeru tistega "drkota" s fetišem na gips, ki se je večkrat pojavil na RR in na sosednjem forumu. user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?