|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleča sramna kost po porodu
10.10.2008 11:59:18   
JAPE
Veliko je bilo že govora o boleči sramni kosti v nosečnosti. Mene pa zanima kako je s tem po porodu.

Sem drugič noseča in me sramna kost zelo boli, me pa v prvi nosečnosti ni bolela. Po porodu pa 2 dni sploh nisem mogla vstat iz postelje od te bolečine. Bolečino sem čutila še nekje pol leta po porodu. Sedaj v drugo me je sramna kost začela boleti že v začetku nosečnosti.

Me pa zanimajo vaše izkušnje po porodu, tiste, ki vas je sramna kost bolela že v nosečnosti. Vas je bolela tudi potem? Kdaj se je bolečina končala?
Kako ste bolečino takrat omilile? Ste veliko hodile ali malo? Kaj je boljše?
Kako ste doživljale popadke ( namreč s to bolečino še ležat na boku ne moreš)? Ali mislite, da bi z ultivo ali EA omilila te bolečine? Ali ti dve metodi omilita le bolečine popadkov?

Dobrodošle vse izkušnje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleča sramna kost po porodu
10.10.2008 12:38:42   
juniorka
Joj, sicer ne vem, kako je z boleco s.kostjo, se mi pa smilis. Kaj pa ginekolog pravi?

EA- sem pa imela in me sivanje ni bolelo- ko me je pol ure skup sestavljala, za kost pa res ne bi vedla- jaz bi na tvojem mestu poskusila poklicat kaksnega anesteziologa!
Nisem kaj dosti v pomoc, sori!

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleča sramna kost po porodu
10.10.2008 12:50:51   
Anonimen
Jaz se po prvem porodu tudi ne spomnim, da bi me bolela sramna kost, po drugem pa je bila ta bolečina prisotna. Enkrat bolj, drugič manj izrazita. Nekje po 4-5 mesecih pa je ni bilo več. Pri meni ni bilo ne vem kako hudo.

(odgovor članu juniorka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?