|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečina v prsi, ki pa ni mastitis
24.4.2007 10:35:38   
3T
Zanima me, če je katera kdaj občutila posebno bolečino v prsi, podobno ostremu zbadanju, ki se pojavlja v presledkih. Zagotovo ni mastitis saj nimam zamašenih žlez oziroma sem imela tudi te težave, zato lahko trdim da ni te vrste bolečina.

Še vedno izključno le dojim mojo 5-mesečnico.

Hvala za vsak namig, ker bolečina res ni prijetna, še posebej ne ponoči, ko zaradi nje ne morem spati.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
24.4.2007 14:05:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečina v prsi, ki pa ni mastitis
24.4.2007 14:56:46   
3T
Kako zelo te razumem, jaz to čutim, kot nekakšno bolečinsko "elektriko" v globini prse,
sem pa danes klicala mojo ginekologinjo, ki pravi, da je to menda "normalno", saj so dojene dojke zelo obremenjene in da je mogoče, če sem prav razumela, da je prišlo do t.i. vnetja mlečnih vodov, da pomagajo topli-suhi obkladki ter za lajšanje bolečine Lekadol. Jaz sem ga danes ponoči vzela, ker je bilo tako hudo, pa nisem ena tistih bolj občutljivih in ne vzamem tablete kar tako, mi mora ob glavobolu res manjkati najmanj pol glave.
Tako da upam, da bo čimhitreje minilo, držim pesti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
24.4.2007 21:33:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečina v prsi, ki pa ni mastitis
7.5.2007 6:39:06   
frufru
Pri nas se to dogaja zadnjih 14 dni, bradavičke so pa boleče na otip. Je možno, da zaradi Lovrovih zobkov, ki jih dobiva?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
7.5.2007 9:19:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečina v prsi, ki pa ni mastitis
11.5.2007 13:54:57   
TiaSara
Tole je že malo pase ampak vseeno - taka zbadajoča bolečina je lahko zaradi gljivičnega vnetja. Poznam. To vnetje lahko poteka brez vseh spremljajočih znakov, pozdravi se pa z Daktarin oralnim gelom (isto, kot dobijo mladički za soor). Jaz sem imela in v parih dneh pozdravila s tem gelom - prej so mi pa vsi dohtarji zagotavljali, da je normalno, da boli user posted image . Hvala bogu za LLL!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečina v prsi, ki pa ni mastitis
13.5.2007 21:17:19   
3T
user posted image user posted image user posted image  Meni je odleglo, rešili so me obkladki, ter predvsem naslednje, bolečo prso sem malo bolj čuvala in sem jo redkeje dajala v "uporabo", skratka sem forsirala dojenje na drugi prsi, da si je boleča malo opomogla, zdaj dojim BP na obe.
Aja, pa ukinili smo navado, da je ziza duda, ki je pred tem bila.

Še to, moja user posted image  še nima zob.

lp


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečina v prsi, ki pa ni mastitis
14.5.2007 12:20:26   
pp001
Živjo!

Meni se dogaja ista zadeva kot vam, pa me zanima TiaSara kje si potem izvedela, da gre za glivično vnetje, ker verjetno nisi kar uporabila Daktarina brez posvetovanja z zdravnikom.

3T- kako si si pa delala obkladke? A samo na bradavice ali kar na celo dojko, in kako dolgo je trajalo vse skupaj?

LP


(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečina v prsi, ki pa ni mastitis
14.5.2007 13:43:40   
Pikicapokica6
Mene tako zbada in boli, preden dobim user posted image  zdaj, ko še dojim. Poleg tega se mi tudi vozlički nardijo.

(odgovor članu pp001)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolečina v prsi, ki pa ni mastitis
14.5.2007 14:09:49   
TiaSara
pp001 - poklicala sem svetovalko za dojenje iz La Legue Leache (upam, da sem prav napisala).

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolečina v prsi, ki pa ni mastitis
15.5.2007 11:54:50   
3T
Dajala sem si topel obkladek na celo dojko, s termoforjem je to mogoče ( veš tisti, ki so oblečeni v pliš ). Trajalo pa je kakšen mesec, včasih je bolelo bolj, včasim manj, ko pa je full bolelo, je pa bilo res hudo in to ponavadi ponoči, ko mi je user posted image  zaspala na zizi in je le ta bila duda. Bradavice so v tem času res občutljive, in to da je skozi na vlažnem ji nič kaj dobro ne dene.

Držim pesti, da bi vam čimhitreje odleglo, ker to res boli ko user posted image  

(odgovor članu pp001)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?