|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 12:02:55   
Annny
Pozdravljene, no, mislim, da te teme še nisem zasledila. Tiste, ki ste že rodile, kako ste kaj prenašale bolečine ob krčenju maternice v prvih dneh po porodu?So vam dali v porodnišnici protibolečinske tablete ali ničeasar ali ste si kako pomagale same? Jaz sem nekaj let nazaj, pri prvem porodu, imela s sabo neke tablete iz jegliča, ki so bile sicer proti menstrualnim bolečinam (ne spomnim se znamke itd.) in moram reči, da so mi zelo pomagale.. Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 12:06:41   
Anonimen
Mene po prvem porodu ni nič bolelo, sem pa slišala, da vsak naslednji porod pa  boli krčenje maternice.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 12:08:13   
TONČI.
Ja po prvem porodu ne boli. Po drugem porodu sem pa mislila, da me bo d bolečin razgnal. Dobivala sem saridon tablete.  V tretje je pa menda še huje.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 12:09:25   
Annny
Mene je bolelo..še najbolj baje boli, če dojiš, saj prav dojenje pospeši krčenje maternice na prejšnjo velikost..Sem pa vesela, ko slišim, da vseh ne boli - srečnice!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 12:10:49   
Blacky30
Annny, a si nosečka?user posted image

Jaz moram priznati, da tudi prvič slišim za tole. Sicer me je po prvem porodu malo šraufalo, ampak nisem pa vedela, da zna biti tako hudo, da potrebuješ tablete.user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 12:11:35   
Anonimen
Blacky, zgleda da naju to še čaka

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 12:15:29   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Mene je bolelo..še najbolj baje boli, če dojiš, saj prav dojenje pospeši krčenje maternice na prejšnjo velikost..Sem pa vesela, ko slišim, da vseh ne boli - srečnice!



Ja, boli med dojenjem, mene je sicer samo prva dva, tri dni. Sem pa v bolnici jemala lekadol, zdaj po osmih dneh ni več nobenih bolečin sploh user posted image

In čestitke za novo nosečnost!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 12:21:35   
Blacky30
Ja, ninny, kaže, da naju res to še vse čaka. user posted image

Annny, čestitke!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem te že našla na drugi temi o vozičkih, ko si povedala veselo novičko. Res škoda, da te ni več na RR, smo včasih fajn čvekale.user posted image  No, zdaj pa sva spet obe user posted image . Lepo, ne?

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 13:00:50   
Blejka26
mene niti po prvem in niti sedaj po drugem porodu ne boli,pa polno dojim..no samo ene dvakrat me je sedaj po drugem porodu zabolelo tako da sem se mogla takoj uležt za dve minutke pol je bilo pa cool..drugače me pa ne boli..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 14:01:53   
ma&he
Mene je že v bonici bolelo, tako da sem jemala tablete, potem sem pa doma en dan malo pretiravala in sem bla ful na nogah, pa me je zvečer zvilo, da sem mislila da bom morala it v bolnico, ampak sem imela še eno tableto iz bolnice doma pa sem jo vzela, drug dan mi jih je pa patronažna prinesla in sicer Zaldiar.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 14:16:43   
žarnica
Nam so v porodnišnici dajali Lekadol. SO sestre menda 3x na dan prinesle po 2 tableti.

Mene je res zdaj drugič bolj bolelo,sam ni bilo hudo.KOt eni menstrualni krči.

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 14:20:22   
FORZA
Prvič in drugič nič, po tretjem porodu sem pa mela krče.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 14:45:20   
jajula
mene je samo par dni po porodu bolelo med dojenjem, taka bolečina k prvi dan menstruacije. v P so pa sestre nosile lekadole ali saridone, sam sm mislila da bl zarad bolečin od šivov kt pa zarad krčenja maternice (men med menstruacijo lekadol namreč nikol ni pomagal)

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 16:39:19   
Lunca1
Annny najprej čestitke. tudi jaz sem te tukaj že pogrešila.

No zdaj pa k vprašanju. mene po prvem porodu ni nič bolelo, po drugem pa me je. v bolnici pa smo na željo dobile naklofen.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 18:09:16   
anckabancka
Mene pri prvem porodu ni skoraj nič bolelo, pri drugem pa je bilo kar hudo. V porodnišnici me je med dojenjem tako zvilo, da sem morala tamalega odstavit in malo hodit okrog. Ko sem pojamrala, pa je zdravnica rekla, da ni čudno, da tako boli ker se mi maternica tako fino krči. Pa res mi je nosečniški trebušček hitro izginil.user posted image
Aja, dobivala pa sem lekadol proti bolečinam.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 18:18:37   
Naja30
Pri meni je bilo tudi po obeh porodih kar boleče. Še posebej po prvem, ko sem polno dojila. Kakšen mesec je trajalo, potem pa je nehal bolet. Vzela nisem pa nič proti bolečinam. Tako hudo pa spet ni bilo user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 18:34:41   
snorlax
Mene ni bolelo, ne prvič, ne drugič.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 20:06:38   
Jančika_
Po prvem porodu sem čutila, ni pa bilo ekstra boleče. Po abraziji pri 10 tednih je krčenje bolelo bolj kot po prvem porodu. Po drugem porodu je pa BOLELOuser posted image . Sicer samo med dojenjem in samo nekaj dni, a prvih par rund je bolelo kot pravi popadki. Baje je vsakič naslednjič huje, tako da juhuhuuser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 20:51:48   
Jančika_
Aja, protibolečinske tablete. V porodnišnici so mi dajali Naklofen; pomgal je pri presredku, pri krčenju pa bolj ne kot ja. Dejansko sem prvih nekaj dojenj krčenje predihavala kot popadke.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 21:37:01   
Annny
Lunca1 in Blacky30, hvala lepa za čestitke.Sploh zate, Blacky, sem zelo vesela, da se ti je uresničila velika željauser posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
11.5.2008 23:49:11   
lelaval
Po 1. porodu ni bilo tako hudo, zato pa so bile bolečine po 2. in po 3. porodu vsakokrat hujše - hujše, kot popadki.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
12.5.2008 7:22:13   
Suzy.
Po prvem porodu sploh ni bilo panike. Je sicer malce bolelo, predvsem med dojenjem. Po drugem porodu je bila pa prve dni kriza. Sem najprej hrabro zavrnila protibolečinske tablete, pa sem si hitro premislila in jih nafehtala od sester.

Je pa prvič bolelo dlje in manj, drugič pa le prve dni in ZEELOOO.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
12.5.2008 7:26:29   
Maxica
Prvič se spomnim, da so krči bili, ampak nič hujšega. Drugič pa, ojoj, hudo. Res. Kot bi še enkrat šla skozi vse popadke. In najhuje je bilo vedno pri dojenju, ja. Ampak mislim, da sem preživela brez kakšnih protibolečinskih tablet, sicer pa to traja le tam dva, tri dni.
Annny, čestitke.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
12.5.2008 14:53:05   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Lunca1 in Blacky30, hvala lepa za čestitke.Sploh zate, Blacky, sem zelo vesela, da se ti je uresničila velika željauser posted image


Hvala.user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bolečine ob krčenju maternice po porodu
15.5.2008 21:45:42   
Lejči
Annny, najprej čestitke user posted image ! Kar pa zadeva bolečine pri krčenju maternice, pri prvem porodu teh nisem imela, po drugem porodu je pa bolj bolelo kot popadki in sem jih predihavala,kot ti je že zgoraj napisala Jančika user posted image , ampak na srečo je  bilo v par dneh ok. tako da nič bat user posted image  

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?