|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine pri spolnih odnosih
3.1.2007 18:13:48   
ElaM
A je še katero zelo bolelo pri spolnih odnosih po porodu? Pa, če je kdaj približno je nehalo? Pri meni je že 6 mesecev odkar sem rodila, pa me še vedno boli za pop..., čutim vse šive.user posted image  Res ni fajn, pri 30-ih, non stop nedolžnost izgubljat.user posted image

_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
3.1.2007 18:35:42   
tulip
Mene je, ne vem sicer več kako dolgo, ampak preden se je zadeva ulaufala, je bilo kar kriza...Pa potem kar naenkret mine.
Pomaga pa le nežnost, občutek, prilagajanje, zaupanje in seveda dobra mera potrpljenja....user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
3.1.2007 19:09:37   
Katrin
Ja, te popolnoma razumem. Mene je bolelo še dobrih 6 mesecev po porodu, nato pa se je stanje umirilo user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
3.1.2007 20:23:22   
total
Mene ni nič.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
3.1.2007 20:41:30   
Udb
Mene še vedno (po 14 mesecih) user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
3.1.2007 21:07:01   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Mene še vedno (po 14 mesecih) user posted image


tudi mene je skoraj tako dolgo, pa je tudi to minilo. na srečo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
3.1.2007 22:20:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
4.1.2007 11:40:57   
coolbabe
Jaz sem omenila ginekologinji, da se mi zdi da imam kakšen šiv viška, pa je rekla, da se bo vse lepo raztegnilo in prav je imela. Na začetku je bilo treba vse malo bolj vlažit, zdej  po 6 mesecih je stanje normalno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
4.1.2007 14:32:40   
Pilar
Mene je po prvem porodu bolelo zelo malo, skoraj nič, po drugem pa čisto nič. Res pa je,da nisem bila nič šivana. Tako, da pri nas je bila hitro akcija.

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
4.1.2007 22:36:35   
piscancek
tudi mene še po 4,5 mesecih še vedno boli tam,kjer sem bila šivana. sem že razmišljala o reklamacijiuser posted image - no,zdej pa vidim,da se bo tud to slej ko prej uštimalo. upam,da res kmalu,ker za vsako nedolžnost zgubljat res ni fajn.

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
4.1.2007 22:43:24   
Pikabu
Jaz priporočam multi gym kremo, ali nekaj podobnega. Po prvem porodu je tudi mene bolelo in sva se s tem namazala, pa je bilo v redu, zdaj v drugo sem jo pa kupila, ampak nič ne boli, tako da je sploh ne uporabljava.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
5.1.2007 9:11:19   
Strawberrie Cherrie
Uf madona...komaj čakam da bo teh 6tednov mimo, zdaj pa berem, da zna boletiuser posted image user posted image Me je kar malo stisnilo pri srčkuuser posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
5.1.2007 9:40:02   
žiža
mene je po prvem porodu tud kr fajn bolelo pa tud precej časa. Zdej po ta drugem pa nisem bila nič šivana in me tud boli ne. Imam pa drug problem, tam spodaj je vse tako trdo nobene elastičnosti, tako da mi je včasih ful neprijetnouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
5.1.2007 10:01:12   
Blejka26
tud mene še vedno boli na čase,pa je že eno leto od tega.odvisno koliko sem sproščena,pa kolk je moj nežen.na začetku sem imela hujše probleme.enostavno nisem upala imeti sp.odnosov,ker nisem bila sproščena in sem se vedno samo osredotočila na spodnji del in mislila na to bolečino in to je bila napaka.Mela sem notranje šive,zato se mi je vedno zdelo,kot da imam notri eno zaporo,da so me preveč zašili.Nato pa sem se pogovarjala z kolegico in je rekla,da je ginekologinja njeni kolegici,ki je imela isti problem,kar na živo raztrgala z enimi kleščami.Jaz sem mislila da bom bruhala-tega jaz ne bi prenesla.In tko sem se ga en dan mal napila in se tako sprostila.Seveda je bolelo,toda vsaj uspelo mi je odpreti tisto zaporo.Res sem bila srečna,da mi ni bilo treba k ginekologinji.
Seveda pa me sedaj še vedno malo boli,ne vem pa kdaj bo to izginilo.Moja tašča pravi,da jo še sedaj včasih malo zaskeli,da še vedno čuti malo bolečine.seveda vse je odvisno kako si šivan


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
9.1.2007 11:27:32   
x_srečka_x
Mene včasih malo zaskeli tam kjer sem bila šivana drugače pa nič več. Sem pa 4mesece po porodu.

LP

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
9.1.2007 17:37:03   
SAJA
meni je bilo ene dva mesca po porodu kot da bi mi rezal po šivih,tak "fin" občutek,dobro mi je bilo šele po šestih mescih,je mogu bit mož zelo dolgo v celibatuuser posted image user posted image .

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
9.1.2007 21:02:31   
Mateja82
Bila sem šivana in bolelo, skelelo  je res ko user posted image  še kakšnih šest mesecev po porodu. Potem pa je vse skupaj  postalo bolj prožno.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu SAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
25.1.2007 13:00:16   
asuram1
No midva sva počakala do prvga pregleda (6t po porodu) in potem sva ustvarjala. Sicer me je bilo ful strah ampak me ni nič bolelo.
Me je recimo enkrat na dan malo špikalo tam kjer sem bila šivana ampak to je pa tudi vse. To je trajalo kar približno 5 mesecev potem je pa tudi to minilo. user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
29.1.2007 18:00:44   
domci
Jaz pa nisem bla nič šivana pa me je ful bolel prvič. Potem sem že misnila da je o.k pa me je spet začel bolet. Pomoje je to bolj v glavi pa nismo toliko pri stvari in nismo dovolj sproščene potem pa boli

(odgovor članu asuram1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
29.1.2007 18:15:56   
Anonimen
SE PODPIŠEM POD POST!!
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Jaz priporočam multi gym kremo, ali nekaj podobnega. Po prvem porodu je tudi mene bolelo in sva se s tem namazala, pa je bilo v redu, zdaj v drugo sem jo pa kupila, ampak nič ne boli, tako da je sploh ne uporabljava.

(odgovor članu Pikabu)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
30.1.2007 15:34:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
21.5.2007 5:41:13   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Jaz priporočam multi gym kremo, ali nekaj podobnega. Po prvem porodu je tudi mene bolelo in sva se s tem namazala, pa je bilo v redu, zdaj v drugo sem jo pa kupila, ampak nič ne boli, tako da je sploh ne uporabljava.
Kje se jo pa kupi?

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
21.5.2007 10:06:41   
moci
pomaga lubrikant

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bolečine pri spolnih odnosih
6.6.2007 22:38:54   
chezAnA
frufru, vprašaj v lekarni, morali bi jo imeti.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?