|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v spodnjem delu trebuha
7.12.2013 7:17:28   
Svobodna
Pozdravljeni vsi!
Redno spremljam tale forum in mnogo sem že prebrala. Na vas se obračam, ker želim vedeti ali je katera od vas imela podobne znake nosečnosti.
Ne vem, če sem noseča. S fantom sva začela delati na tem. Zadnje 8 dni imam nenehne bolečine v spodnjem delu trebuha. Ni špikanje, ker ne boli zares, ampak kot da se nekaj premika, melje.. ta občutek me spremlja dan in noč. Prsi nimam bolečih, le tu pa tam mi je rahlo slabo in določena hrana mi ne paše. Je mogoče, da je tako hitro prijelo? V prvo? user posted image

Torej, je katera že prvi teden doživljala tovrstne bolečine v spodnjem delu trebuha? Pred tem nisem bila noseča, sem naredila test. Kdaj točno je bila zadnja menstruacija ne vem (user posted image , nekje na začetku meseca oktobra, 8. mislim). Nikoli nisem spremljala natančno, ker nimam rednih. Smotana, vem.
Hvala vsem za pomoč!

< Sporočilo je popravil Svobodna -- 7.12.2013 7:18:30 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
7.12.2013 12:08:19   
Svobodna
Kaj nobena nima nič povedat?user posted image

(odgovor članu Svobodna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
7.12.2013 12:31:04   
astrid1
Poglej, najboljše je, da narediš test, pa boš vedela, kaj se dogaja. Bolečine, rahle slabosti, krčki, so lahko znak zgodnje nosečnosti, lahko pa zgolj PMS.

Naredi test, pa poročaj....

(odgovor članu Svobodna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
7.12.2013 13:34:03   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Poglej, najboljše je, da narediš test, pa boš vedela, kaj se dogaja. Bolečine, rahle slabosti, krčki, so lahko znak zgodnje nosečnosti, lahko pa zgolj PMS.

Naredi test, pa poročaj....

Podpis!!!
Lahko je res user posted image ali pa znaki zauser posted image . Torej testkaj, tako boš ziher.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
7.12.2013 15:06:20   
Svobodna
Saj bom. Zanimalo me je, če je katera doživlajla enako v prvem tednu.
Bom poročala, se že ful veselim :))

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
7.12.2013 17:39:04   
astrid1
V bistvu ja, dvakrat je bil podoben občutek, pa sem bila noseča.
Sem se pa tudi večkrat čudno počutila, ko sva se trudila, pa ni in ni ratalo. Več kot dve leti.

Samo test je pač merodajen. Včasih je želja tako velika, da...

(odgovor članu Svobodna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
7.12.2013 19:27:32   
SU
Kako je kaj??user posted image Pri meni je bilo obakrat tako... občutki tako kot pred M... tako, da ja nisi ziher al bo M ali bo plusek... Tako, da ti ne ostane drugega kot, da narediš test ali dva ali tri, če si zlo neučakana...user posted image Poročaj... zdaj sigurno že veš. user posted image

(odgovor članu Svobodna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
8.12.2013 9:15:45   
Svobodna
user posted image hvala, za te spodbudne besede.
Jutri grem kupit test in bomo videli. Čeprav mislim, da po 10 dneh še ne bo kazalo.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
8.12.2013 9:58:50   
zari
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Svobodna

user posted image hvala, za te spodbudne besede.
Jutri grem kupit test in bomo videli. Čeprav mislim, da po 10 dneh še ne bo kazalo.

Kako po 10 dnehuser posted image , napisala si da si imela zadnjouser posted image cirka 8.10 to je pa kar nekaj časa nazajuser posted image in bi test absolutno pokazal, ker bi bila že dva meseca nosečauser posted image , torej testkaj.
No tudi sama imam bolečine odspodi in tudi jutri testkam, če seveda tečka prej ne pride, samo jaz sem v IVF postopku in upam na najboljše, čeprav sem še vedno mnenja da so lahko zauser posted image inuser posted image zelo podobni znaki.

(odgovor članu Svobodna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
8.12.2013 10:20:31   
Svobodna
Zari, držim pesti zate! Upam, da bo rezultat kot si želiš.
10 dni pa sem rekla, ker sva začela s 30.11 načrtovano. Ampak sem bila v ovulaciji (čutla in videla.
Je pa res, da je bila zadnja na začetku oktobra. Zato sem rahlo zmedena, lol user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
8.12.2013 10:29:54   
zari
Hvalauser posted image
No tud jaz zate stiskam pestke, da je to to, lahko pa da se je prijelo pred začetkom načrtovanjauser posted image . No z testom boš najbolje vedela.

(odgovor članu Svobodna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
8.12.2013 20:18:30   
saragr
Ko sva midva začela delati na dojenčku, sem vsaki mesec pred menstruacijo imela neke čudne občutke in se veselila, da zdaj pa bo pozitiven test. In še menstruacija mi je zamujala ( psiha dela svoje ), tako da sem naredila test, ki je bil ne vem kolikokrat negativen.
No v času, ko sem zanosila ( a še nisem vedela ), pa sem pred menstruacijo imela zelo močne bolečine v spodnjem delu trebuha, me je bilo že kar strah, od kod takšne bolečine, ker drugače sem pred vsako menstruacijo imela blage bolečine. A menstruacije ni in ni bilo. Naredila sem test in je bil pozitiven

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
9.12.2013 13:50:26   
Svobodna
Ja, točno o teh bolečinah govorim. Tako intenzivne, čez cel dan.
Danes sem šla kupit tester, ampak ga še nisem uporabila.
Včeraj zvečer se je pokazala rahla krvavitev in sem mislila, da bo
user posted image . Danes jo je bilo čisto malo več. Ponavadi je prvi in drugi dan
poplava. Mislim, da gre za ugreznitveno krvavitev. Nek šesti čut mi pravi,
da sem noseča. Čez par dni bom vedela!

Kaj pa Zari, si kaj izvedela s testom?

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
9.12.2013 20:39:03   
zari
No test danes je pokazal drugo črtico z BC, malo bolj rahlo kot testna, ampak lepo vidnauser posted image , čez dva dni ponovim z CB, test sem pa delala 4dni pred predvidenouser posted image in 10dan po ET-zamrznjenčka.
Še vedno pa držim pestke zateuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Svobodna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
10.12.2013 12:13:06   
Svobodna
user posted image to so pa dobre novice. Upam, da bo naslednjič še boljše :)
Moja user posted image ni v dobrem stanju in res upam, da bo čez teden dni, ali dva,
dobra novica. Zaenkrat je seveda, negativ.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
10.12.2013 14:35:27   
zari
No če tečke ni, je absolutno še vedno upanje, laho pa da je res bila včeraj vgnezitvena in se bo po enem tednu lahko že videl rezultat na testu.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Svobodna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
12.12.2013 8:05:38   
SU
Joooj.. tole čakanje... user posted image Kljub temu, da se mi je zdelo, da bo še prekmalu, sem šla danes delat test in seveda je bil negativen... Dej, dej... in zdej preračunavam, če je prehitro in itak je prehitro!! user posted image Ampak se nisem mogla upret... hja, tko je to, ko si tko želiš... Čez par dni test ponovim, nasl. teden, v pon., pa bi mogla dobit user posted image . Upam, da je ne bo! Je pa hecno, kako se psiha poigrava z nami--en dan se mi zdi, da čist sem noseča... vsi znaki, vse kot je bilo pri prvi in drugi nosečnosti... Danes pa kr ne vem, ko je bil - na testu... Ampak... optimistično naprej! Upam, da boste tudi ve ugledale tisti zaželjeni plusek oz. user posted image !! user posted image Držimo pesti user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
13.12.2013 20:48:35   
monnch
živjo, tudi jaz sem nova na forumu... in me je prav tako zbadalo po trebuhu in sem bila prepričana da naznanja "nezaželjene" obiske, takoj ko je zamujala sem seveda naredila test vendar je bil negativem in prav tako čez dva dni... po 1 tednu zamude pa končno plusek user posted image tako da tudi s testi je treba malo potrpežljivosti... sedaj pa že komaj čakam prvi pregled user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
17.12.2013 13:37:13   
SU
No... evo... pa sem "dočakala" user posted image ...groza... pa tolk sem čakala... hja... bo treba ponovno v akcijo user posted image . ni mi šlo v račun, ker zdej sm se pa res čudno počutilo. ta cikel ni bilo nič kot ponavadi pred M... pa ne vem... al "psihično vplivam" nase al pa je mogoče se kaj prijelo pa je "šlo naprej"user posted image . slabo mi je blo, glava me je bolela...... ah... bo že. optimistično v nov mesec. vam pa več sreče!

(odgovor članu monnch)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
4.1.2014 19:46:59   
bucka*
Jaz sem čakala dve leti. Sploh zadnje mesece mi je zaostajala m., imela sem vse mogoče in nemogoče simptome, počutila sem se takoooo nosečo... pa vedno minus. Ko sem že mislila da mi ne bo uspelo, pa se je pokazal plusek! Začelo pa se je z noro občutljivimi prsmi... bolečine v spodnjem delu trebuha so sledile kakšen teden po izostanku m.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
6.3.2014 11:42:22   
Ema_27
Mi lahko prosim katera opiše bolečino ob raztezanju teh materiničnih vezi v zgodnji nosečnosti. Jaz imam takšne bolečine v sp delu trebuha, kot da bi imela fejst poln mehur in pol ko ga izprazniš, ko te še boli, točno tako bolečino čutim jaz. In potem še, če dolgo hodim/stojim, imam tako podobno bolečino. Rada bi, da mi katera opiše, da bom vedela, če izhaja iz vezi ta bolečina, ali je kaj druga vzrok. Sem pa noseča 10 tednov in je moja 1 user posted image .

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
6.3.2014 12:12:44   
nezzek
Ema_27: ja, te bolečine so normalne. Jaz sem šla enkrat lulat še sredi noči in me je tako zvilo potem v postelji, da sem mislila, da me bo raztrgalo.. komaj dihala, nato si ziher še dve minuti nisem upala premikat. user posted image
Če dolgo hodiš/stojiš, pojdi počivat.. magar za 20 min.. Jaz sem drugače v 8m in sem bila ves čas res zelo aktivna (pasji sprehodi..), ampak počitek je kdaj pač potreben. Poslušaj svoje telo, kdaj te bo preplavil tak neprijeten občutek že ob misli, da bi bila še pokonci, kam šla ipd.

(odgovor članu Ema_27)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
6.3.2014 12:16:06   
Ema_27
Problem je v tem, da imam predpisano počivanje (ležanje), zaradi krvavitev. In tisto malo kaj hodim me potem boli v sp delu trebuha oz točno tukaj ko je mehur, zato me je zanimalo, če je to tista bolečina, al je kaj druga :) Mam že 1 hospitalizacijo za seboj in 8 pregledov. Je pa res da imam veliiiko časa, zdaj odkar ne smem delat in imam čas na vsako bolečinico odreagirat in se sekirat, kaj je zdaj to :D

(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
6.3.2014 12:27:20   
nezzek
Uh, potem pa le bolj pazi nase, ja. Potem raje ne bom "pametna" glede bolečine po običajni hoji.. Sama sem imela v prvih treh mesecih take krče, sestra in kolegica pa recimo ne in sta me prepričevali, naj grem takoj do ginekologa. Sem vseeno počakala na že določen termin, ker ni bil daleč, en dan pred njim se je pa zgodilo tisto, kar sem že napisala - da me je po tem, ko se je mehur izpraznil, totalno zvilo. Ko sem začela o tem govoriti ginekologu, me je že vmes prekinil/prehitel in vprašal, če sem šla lulat pred tem :) in da je to normalno.

(odgovor članu Ema_27)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
6.3.2014 12:30:08   
Ema_27
Ja, saj tak če pomislim, da je tu nekje pri mehurju pripenjajo vezi, bi blo skoraj logično, ampak, saj pravim, prva nosečnost, izcedki in veliko časa, naredi svoje :D

(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?