|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 8:48:34   
zabicaa
Pozdravljeni!

Od včeraj popoldan imam rahle bolečine v spodnjem predelu trebuha (spominjajo me na menstrualne ampak v blagi obliki), pa tudi zgoranjem. Niso močne bolčine ampak tako čutim da ni vse ok. Pa tudi hrana mi ne diši preveč. Odvajanje je normalno, slabosti (morda čisto rahlo) ni, bruham ne in tudi drugih znakov nimam. Tudi spala sem brez problemov.
Je možno da se to dogaja ker sem včeraj malo preveč sladkarij pojedla in drugače nisem vajena?? 
Je možno da je kaj resnejšega? Ali le čakam da mine in bi bilo o čem resnejšem še kaj drugih znakov?

S čem si lahko pomagam?
Zdaj pijem kamilični čaj, jem pa le suh kruh. Kaj še lahko pojem?

Hvala za pomoč in za kakšne pomirjujoče odgovore :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 8:52:40   
Volga
Noseča?

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 8:56:47   
zabicaa
To se je pojavilo včeraj po vsej tej zaužiti sladki hrani in nič prej. Noseča nisem ker jemljem konracepcijske tabletke plus ponavadi uporabiva kondom. Tako da skoraj Mission Imposible :) 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 9:05:10   
srki
Ti že kakšna stvar ni ugajala oz. tvojemu želodcu. Sploh, če nisi vajena toliko sladkega. Kakšen brinavček, pa  bo.

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 9:09:23   
zabicaa
Malo  me boli tudi glava a je to verjetno normalno. Po sluzbi bom sla spat pa bo najverjetneje bolje cez dan ali dva. Upam. Še dobro da v službi sedim za mizo.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 9:37:05   
čokoladka
Pri meni se je tako začelo, ko sem dobila kilo na želodcu... vendar mene je po večini začelo v zgornjem delu (tik pod rebri) po kakšnem dunajcu (kje v gostilni-mastno) pa po kislem sadju,...,solati...


(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 9:41:19   
zabicaa
Mene pa po večini boli v spodnjem delu...pa še to ni neka bolečina..ampak tako da vem da ni vse ok....Pa glava malo boli, no skratka sem bolj kot ne cunji podobna danes:) Čokoladka tebe pa niti videt ne morem....pa ne tebe dobesedno ampak čokoladice kot čokoladice hihiuser posted image  No smisel za moj humor pa ni splahneluser posted image

(odgovor članu čokoladka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 10:03:30   
čokoladka
jah kakšen dan bi me pa pojedla a ?user posted image

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 10:34:23   
zabicaa
Ja to pa ja user posted image Včeraj si bila v rumovoh rkoglicah, pa prelita čez pecivo user posted image

(odgovor članu čokoladka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 11:37:45   
čokoladka
a je pol čudn da te boli? Meni ni...user posted image

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 14:24:10   
zabicaa
Mene očitno napada vse poprek....Poleg tega da me boli v zgornjem delu trebuha in spodnjem. Me rahlo boli tudi v ledvičnem predelu, ko grem na vodo imam tisti čuden občutek kot pri vnetju.

Kako si lahko pomagam sama pri vsem tem? Grem domov in počivam? Lahko pijem čaj za ledvice? Ali lahko škodi mojemu zgornjemu delu trebuha?V spodnjem delu trebuha čutim kot neko napetost, v zgornjem delu rahle bolečine + v ledvičnem predelu (sklepam da sem si malo prehladila ledvice-imam včasih majne težave s tem-pijem čaj in je ok).

Naj še omenim da z mojim odhajava v petek na morje, in da se moram do petka pozdravit. Prosim za kakšne nasvete ki ne vključujejo zdravnika. A lahko kaj takega koristnega v lekarni nabavim?

(odgovor članu čokoladka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 14:27:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: zabicaa

Mene očitno napada vse poprek....Poleg tega da me boli v zgornjem delu trebuha in spodnjem. Me rahlo boli tudi v ledvičnem predelu, ko grem na vodo imam tisti čuden občutek kot pri vnetju.

Kako si lahko pomagam sama pri vsem tem? Grem domov in počivam? Lahko pijem čaj za ledvice? Ali lahko škodi mojemu zgornjemu delu trebuha?V spodnjem delu trebuha čutim kot neko napetost, v zgornjem delu rahle bolečine + v ledvičnem predelu (sklepam da sem si malo prehladila ledvice-imam včasih majne težave s tem-pijem čaj in je ok).

Naj še omenim da z mojim odhajava v petek na morje, in da se moram do petka pozdravit. Prosim za kakšne nasvete ki ne vključujejo zdravnika. A lahko kaj takega koristnega v lekarni nabavim?


Pa daj no, pojdi h dohtarju, če te vse boli user posted image

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 14:32:21   
zabicaa
Nisem vajena hodit k dohtarju. Se večinoma sama pozdravim. Itak vem da me boli trebuh zaradi sladkarij, ostalo verjetno od tega ko sedim na prepihu in še od česa. Le sprašujem kako naj si sama pomagam da mine čimprej?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bolečine v trebušnem predelu
2.6.2008 14:34:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: zabicaa

Nisem vajena hodit k dohtarju. Se večinoma sama pozdravim. Itak vem da me boli trebuh zaradi sladkarij, ostalo verjetno od tega ko sedim na prepihu in še od česa. Le sprašujem kako naj si sama pomagam da mine čimprej?


Manj jej, pij donat in vodo, leži doma, zjutraj bo šlo pa ven s tebe. če ne se pa sklistiraj, pa bo.

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?