|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boli luli NUJNO
25.3.2008 8:03:23   
muška
najprej se opravičujem, ker sem temo postavila sem, ampak tukaj vas je več in rabim hiter odgovor.

Torej, sin mi je danes zjutraj potožil, da ga boli luli. Komaj, komaj mi je dovolil pogledat, ko sem ga pogledala pa mi je deloval malo otečen. Pravi, da ga boli ko gre lulat in ko se ga dotakne.  Njegov urin je normalne barve. Sin je star 4 leta.

če ima katera izkušnje kaj bi to bilo, prosim če mi svetuje, seveda gremo k pediatru, ampak dela popoldne.

Hvala

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 8:21:44   
kaj@
tudi naš je to že imel,smo šli vseeno do pediatra,ki pa je rekel da to ni nič takega,da se mu je samo kožica malo vnela.Dobili smo antibiotik v mazilu,zaradi vnetja,tako da le pojdite pokazat dr.

< Sporočilo je popravil kaj@ -- 25.3.2008 8:22:22 >

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 8:28:47   
madela
Ga boli ali peče,ko gre lulat? Jaz sem se v otroštvu neprestano srečevala z uroinfekti. Sicer je pri tej bolezni ponavadi prisotna tudi vročina(jaz je nisem imela).
Koliko je pa kaj popil zadnje dni? Če je spil premalo je lahko tudi to vzrok za kako vnetje.
Je pa tudi možno,da gre za kako ranico in ga to boli.

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 8:30:50   
muška
rekel je, da ga boli. No, ko sva pa šla skupaj na stranišče (sem hotela videt barvo urina) , pa je rekel, da ga ni nič bolelo ko je lulal.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 8:34:32   
madela
Potem na srečo verjetno ne bo uroinfekt. Morda bo tisto kar je napisala Kaj@,bolj pravilno.
Čimprej se pozdravite in srečno pri zdravniku.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 8:43:29   
kaj@
če ga peče ko gre lulat,če ga pogosto tišči lulat,če je urin koncentriran-temen,smrdi-to so vse znaki za uroinfekt,kar pa jih ti ne opisuješ.Sigurno je to povezano z vnetjem kožice,ki pa je sigurno boljše od uroinfekta,dobro opravita,pa sporoči kaj je bilo

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 8:45:50   
žigolino
Isto ima moj(3 leta)zgleda otečen in rdeč,pa sva bila pri zdravniku in dobila za mazat canesten pa večkrat na dan umivat dokler se stanje ne umiri.Dnes je pa že boljše.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 8:49:15   
kaj@
če sta dobila canesten ima vaš glivice,naš pa je imel  vneto kožico in je zato dobil garamycin mazilo

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 9:10:33   
muška
Žigolino, moj ima tudi malo rdečega. Pa na kopanju smo bili včeraj!!!! user posted image

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 9:11:06   
muška
Kaja, kako pa zgleda vneta kožica?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 9:45:07   
žigolino
Saj je rekla zdravnica da ima vneto kožico in da naj mažema z canestenom,pa sem vprašala če so glivice in je rekla da ne ampak da bo vseeno ta kremica pomagala.
Imel je pa rdečo kožico okoli glavice in tko otečeno pa rekel je da ga boli,vem pa ne al ga je peklo al bolelo ker ješe premajhen da bi vedel razliko.V glavnem ko je šel lulat je jokal da boli in še čez dan je večkrat rekel, da boli in si ga držal z rokico.




< Sporočilo je popravil žigolino -- 25.3.2008 9:48:19 >

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 9:50:14   
kaj@
naš je imel rdeče in pod kožico kot eno manjšo belo bulico,rekla je da se mu kožica lušči in da se mu je zato vnelo,canesten krema je pa samo za glivice,glivice pa zgledajo takole;drobne pikice ki srbijo

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Boli luli NUJNO
25.3.2008 16:09:04   
muška
Ko ima hudič mlade,... torej našega dr. ni , so me preusmerili drugam, ampak pred četrtkom ne bo nič.

je pa tako, da ga boli več ne, lulči je pa cel rdeč  rdeč. Zdaj ga bova umila s kamilčkami, pa namazala s canestenom, upam, da bo to delovalo.
Aja, pa en izcedek je imela na gaticah tak rumen, nič ne smrdi, lulat gre brez težav.

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?