|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolni otroci v vrtcu
13.9.2007 7:59:23   
florecita
,ufff, sem jezna na te mame, ki dajejo v vrtec bolne otroke!!!  Včeraj, ko sem šla po user posted image , me je skor kap, ko sem vidla, kako so eni prehlajeni! Zeleni šmrkljčki so jim šli iz nosa.(preskočite tekst tiste ki pijete jutranjo user posted image )

Seveda je fasal tudi naš. Vročina, zamašen nos in pa seveda sitnarjeneje. Ampak mi bomo to že preživeli, samo me res jezi, ko so ene mame tako neodgovorne. Pa kaj zauser posted image  ima tako bolan otrok sploh za počet v vrtcu? Bogi ti otroci.
Pa kaj gre res vsem za te user posted image  službe al kaj? Meni je pa user posted image  vseeno na prvem mestu.
V našem vrtcu je rekla vzgojiteljica, ko sem jo vprašala, kje je meja kako ''bolnega'' otroka pripeljat v varstvo,...pa mi je rekla, da je načeloma ni. Da je žal tako, da ene mamice nimajo drugega varstva in da one razumejo nas druge, ki tega ne toleriramo. Ampak da nič ne morejo...? Ne vem.
Res je šele začetek vrtca, ampak meni to že sedaj ne paše preveč.
Ker poznam te MAME, in vem da IMAJO DOMAČE VARSTVO in pa take službe, ko bi komot ostale doma z njimi, ali na bolniški ali pa na dopustu!

Uf sem jezna kot sam user posted image user posted image user posted image   da je sedaj zbolel še naš user posted image  , ko sploh ne bi rabil.
Kaj pa ve pravite?user posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.9.2007 23:15:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:06:24   
Gordana-3
se kar navadi na to

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:09:23   
tinkatonka
florecita...tudi meni je otrok na prvem mestu, ampak za zelen šmrkelj, brez kašlja, brez vročine zraven ti ne bo noben doktor dal bolniške. In tudi nam je hudo, ko moramo take otroke dati v vrtec, ampak žal druge možnosti nekateri nimamo. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:16:35   
anitaz
Drugače je, če ima otrok vročino, ampak če ima samo smrkelj....Zdaj bo tako ali tako tako obdobje, ko bodo vsi imeli smrklje.

Res pa je, da je nekaterim služba na prvem mestu in veliko staršev je še kako preveč malomarnih. Če mi ne bi zdravnik dal bolniške, bi jaz vzela dopust.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:16:58   
Janya
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

florecita...tudi meni je otrok na prvem mestu, ampak za zelen šmrkelj, brez kašlja, brez vročine zraven ti ne bo noben doktor dal bolniške. In tudi nam je hudo, ko moramo take otroke dati v vrtec, ampak žal druge možnosti nekateri nimamo. user posted image


Razmišljam poplnoma enako. Na žalost je tako.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:19:59   
BLAŽIKA
florecita...tudi meni je otrok na prvem mestu, ampak za zelen šmrkelj, brez kašlja, brez vročine zraven ti ne bo noben doktor dal bolniške.



točno tako.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:22:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

florecita...tudi meni je otrok na prvem mestu, ampak za zelen šmrkelj, brez kašlja, brez vročine zraven ti ne bo noben doktor dal bolniške.



točno tako.



Ja, res je.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:28:29   
florecita
O.K. razumem da nekdo res nima kam dat user posted image  in gre pač normalno v vrtec, ampak jaz pravim za tiste, za katere VEM DA IMAJO VARSTVO IN OK SLUŽBE.

konec koncev, kje so pa moški pripadniki v tej zgodbi? pa če mama ne dobi bolniške, mogoče pa lahko dopust ali pa moški, ki imajo itak ne vem koliko neplačanih dni dopusta namenjenih otroku? Me res zanima za kaj te dni eni šparajo?

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:38:25   
puncica
Če naša dva smrkata in imata poln nos in sta dobro razpoložena brez vročine romata v vrtec, ker drugač bi lahko bila cel let doma. Če je pa vročina in še tečnoba po vrhu, ko vidiš da mu nič ne paše pa itak ostane doma. Jst jih pa razumem, le tega ne razumem, ko rečejo da nima vročine pa mu svečko v rit porinejo in je itak zjutraj nima potem pa spet naraste, tega pa res ne razumem. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:44:00   
*bubi*
ali pa moški, ki imajo itak ne vem koliko neplačanih dni dopusta namenjenih otroku?


Za ta neplačan očetovski dopust pa je treba kar nekaj časa v naprej obvestit delodajalca in uredit zadeve na CSD. Tisto jutro, ko otrok zboli, je že too late.

Se pa strinjam, da v nekaterih družinah očka lažje vzame bolniško kot mamica.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:47:41   
sato
No, s temi smrklji sem se jaz že sprijaznila, ker ene kar naprej tiščijo take otroke v vrtec. Me pa jezi, ko gre za kako drugo bolezen. Spomladi smo npr.  imeli eno črevesno virozo v vrtcu. In takrat sem bila besna na vzgojiteljice v jaslični skupini, ker so vedele, da je ful teh viroz in so jemale v vrtec otroke z drisko ali take, ki so ponoči bruhali!!! Kar nekaj staršev je naročilo črevesno dieto, ker je "otrok vso noč bruhal ali ker je imel drisko". Tak otrok mora ja počivati doma, ne pa da gre v jasli, kjer otroci vse dajejo v usta. No, v par dneh se je skupina skrčila iz 13 na 2 otroka. Vsi so staknili to virozo, ker so v enem dnevu sprejeli vsaj tri otroke s težavami. To mene razkuri!

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:48:35   
Sibil_
NAš ta starejši tudi že cel teden šmrka, ampak je razposajen, ni vročine, poje vse in hodi v vrtec.Tam so itak več ali manj vsi s šmrkljom-vključno z vzgojiteljico.
In kaj naj?Zdaj smo zboleli še vsi doma, vključno z 6 mesečnim dojenčkom.In mi vsi huje kot Patrik, ki hodi v vrtec.user posted image
Na to se je žal treba navadit, to je zame osebno edina negativna plat vrtca.

LP,
SIbil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:49:44   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Če naša dva smrkata in imata poln nos in sta dobro razpoložena brez vročine romata v vrtec, ker drugač bi lahko bila cel let doma. Če je pa vročina in še tečnoba po vrhu, ko vidiš da mu nič ne paše pa itak ostane doma. Jst jih pa razumem, le tega ne razumem, ko rečejo da nima vročine pa mu svečko v rit porinejo in je itak zjutraj nima potem pa spet naraste, tega pa res ne razumem. 


Se podpišem.

Če bi bilo tako, da bi zaradi šmrklja ostali doma, lahko bi skoraj celo zimo lahko bili doma.

Jaz sem danes našo tudi s šmrkljem peljala v vrtec, ker je bila včeraj cel dan brez vročine... A bi jo mogla imeti doma do nadaljnjegauser posted image
V ponedeljek je bila prehlajena in je normalno šla v vrtec. Res je zvečer zakuhala in imela malo vročine, zato je v torek ostala doma. V torek je imela malo povišano temperaturo zato je še v sredo ostala doma. Včeraj je bila brez vročine in danes sem se odločila, da jo ponovno peljem v vrtec. Komaj je začela hodit in smo šli dva koraka nazaj. Danes je seveda bila sitna, ker je morala zjutraj zgodaj vstat, ker ne bo z mamo doma... pa kaj naj pustim službo in sem z njo celo zimo domauser posted image
Meni je hudo jo peljati v vrtec ampak kaj naj drugega naredimuser posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:53:17   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: florecita

konec koncev, kje so pa moški pripadniki v tej zgodbi? pa če mama ne dobi bolniške, mogoče pa lahko dopust ali pa moški, ki imajo itak ne vem koliko neplačanih dni dopusta namenjenih otroku? Me res zanima za kaj te dni eni šparajo?


Florecita, kot so ti že ostale povedale...tudi očka za smrkelj ne bo dobil dopusta. Tako da, tudi če VEŠ, da imajo mamice varstvo in super službe, si lahko vzamejo tedaj le dopust, da bodo doma, ker bolniške NE BODO dobile.


_____________________________



(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 8:57:27   
Miss Piggy
Kot je že ena napisala, če bi zarad smrklja ostajal doma, najbolje, da ga kar izpišem, ker bo doma celo leto. Dokler ostane pri smrklju, sicer pa se dobro počuti, nima vročine, na kašlja,... gre v vrtec. Pa ne hodim v službo.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 9:27:12   
Tia27
Jst sem pred kratkim o tem tukaj gor se razpisala,jaz tudi ne razumem staršev,ki so tako nesramni,da jim dol visi če še ostalih 20 njihov otrok okuži,zato pa teče vsem iz nosa,ker takšni obstajajo,kaj se ne da bolniška,larifari,takšni starši otroka z smrkljem tudi zdravniku ne peljejo,če ga v vrtec pripeljejo,mene to tudi tako jezi,da bi dobesedno poslala nekam tkšne starše.Naj dajo enkrat bris iz nosu naredit,pa jim bo jasno da zadeve niso tako nedolžne kot se tukaj razglablja.In ne razumem tega ko nekateri pravijo da jim celo 3 mesece teče iz nosa in se jim zdi to narmalno?Halo?A ni nihče od teh toliko ozaveščen da to ni vredu,da tak otrok kasneje lahko dobi marsikatero kronično obolenje,saj se ne ozdravijo in bakterije gredo naprej.Vsak zelen smrkelj ni nedolžen,dokler je prozorno se tolerira,zelen izcedek pa ni kar tako.Sem pa v tem poklicu,tako da to vem,in sem že marsikatero mamo v to prepricala,da ne govorim v enem primeru,ko je punčka bila tako hudo bolana saj  ji je imunski sistem čisto odpovedal,pa tudi se ji je zdelo vse normal da hodi z zelenmu smrkljem okrog,pa v vrtec itd.
Ne vem meni se to zdi totalna malomarnost res in brezbrižnost,obup,ko pa je kaj narobe pa potem starši se sprašujejo ja od kod ima bronhitis,vnetje ušes,astmo in ne vem kaj še vse,velikokrat ja zaradi zelenih kužnih smrkljev,ki so gojišče bakterij.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 9:38:47   
Anonimen
v vrtec. Me pa jezi, ko gre za kako drugo bolezen. Spomladi smo npr. imeli eno črevesno virozo v vrtcu. In takrat sem bila besna na vzgojiteljice v jaslični skupini, ker so vedele, da je ful teh viroz in so jemale v vrtec otroke z drisko ali take, ki so ponoči bruhali
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

ali pa moški, ki imajo itak ne vem koliko neplačanih dni dopusta namenjenih otroku?


Za ta neplačan očetovski dopust pa je treba kar nekaj časa v naprej obvestit delodajalca in uredit zadeve na CSD. Tisto jutro, ko otrok zboli, je že too late.

Se pa strinjam, da

to pa ni res. moj je vedno ostal doma in šele zjutraj sporočil v službio al pa mogoče en dan prej da ima očeovski dopust. in to je blo to.!

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 9:55:33   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: LARA



to pa ni res. moj je vedno ostal doma in šele zjutraj sporočil v službio al pa mogoče en dan prej da ima očeovski dopust. in to je blo to.!


Ja sam vsepovsod pa ni tako! Moj nebo dobil fraj pa če gori domauser posted image !


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 9:57:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aljahanzel

IZVIRNO SPOROČILO: LARA



to pa ni res. moj je vedno ostal doma in šele zjutraj sporočil v službio al pa mogoče en dan prej da ima očeovski dopust. in to je blo to.!


Ja sam vsepovsod pa ni tako! Moj nebo dobil fraj pa če gori domauser posted image !


ja pol je pa to vrjetno od delodajalca in narave dela odvisno ne pa od csd on očetovskega dopusta. tvoj tut na bolniško pol ne more it vrjetno al pa na redni dopust

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 10:41:37   
Lenny
Na svečke pod noski in na kašelj sem se morala tudi jaz navaditi, ko je mali pred dvema letoma startal z vrtcem. Žal je tako. Ampak je razlika med "šmrklji". In tudi med kašljem. Ko otrok tako kašlja, da cela skupina ne spi, ker revež kašlja dve uri skupaj ..... halo! Res je hudič s službami in bolniško, res nimajo vsi te sreče, da lahko vskočijo babice, ampak nekje bi morala biti ena razumna meja.
Pa da ne bo pomote, ni samo v vrtcu tako. Poglejte po nakupovalnih centrih in prireditvah. Bolanih otrok na pretek. Tudi tam se zdravi mimogrede nalezejo vsaj "osnovnih" viroz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 10:46:39   
Marogica
Ja, to s smrkljem...jaz grem vedno v službo, ko smrkam, tako, da otrok gre tudi v vrtec, ko smrka. Okužijo se pa tako ali tako, sploh na začetku, ko se polovica skupine ali več uvaja. Brez tega pač ne gre. Eni nosijo v sebi bakterije, pa še sploh ne vedo, prijemajo igračke, po pomoti vzamejo dudo od drugega v usta, žličko ali podobno....Torej govoriti o neodgovornosti je malo mimo. Za vsako pasjo figo pač ne morejo otroci ostati doma, ker tudi starši ne dobijo bolniške. Eno je teorija in želje, drugo pa kruta realnost.

Pa ne smete pozabiti, da jih to utrjuje, pa naj se sliši še tako bedno.....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 11:24:33   
julam
Ja, evo še ena tista mama, ki je dala otroka v vrtec s polnim noskom in svečko (ne zeleno) do kolen. Vročine ni imel, bil je razpoložen, sem ga popokala in sva šla. Na vratih sem razložila, kakšna je situacija, vprašala, kaj svetujejo, ker ne bi želela, da se cela skupina naleze. Pa so rekle, če je brez vročine, bo ostal. In je ostal. Kaj naj zdaj? Je pač tako obdobje, ko je nosek hitro poln, tudi moj je, pa najbrž od veliko drugih staršev, vzgojiteljic, ... tudi. Zato ne bomo doma ostali. Je pa res, da če faše vročino, ostane doma - še najmanj en dan po koncu vročine.


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 11:32:27   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Tia27

...ker takšni obstajajo,kaj se ne da bolniška,larifari,takšni starši otroka z smrkljem tudi zdravniku ne peljejo,če ga v vrtec pripeljejo,mene to tudi tako jezi,da bi dobesedno poslala nekam tkšne starše.Naj dajo enkrat bris iz nosu naredit,pa jim bo jasno da zadeve niso tako nedolžne kot se tukaj razglablja...



bla, bla, bla.

1. mene zdravnica v rit sune, če ji smrkljo (zato se jim tudi reče smrkavci) za vsak smrkelj pripeljem na ogled. da bi ji bris delala? ja ne vem no, mogoče imaš pa ti kako super zdravnico/zdravnika, da ustreže vsaki tvoji kaprici. naša ima pristop: počakajte 3 dni, če vročina ne pade, jo pripeljite pogledat.

2. da bi zarad smrklja dobila bolniško? ja itak, da ne. še kadar ima vročino, me vedno vpraša ali gre brez bolniške? BTW: tudi sama pediatrinja je bila že dostikrat smrkava, pa je vseeno delala - to, priznam, je bilo tudi meni čudno. sam v bistvu pa kaj naj, dol zapre ordinacijo za celo sezono smrkljev?

3. nimamo nikogar, ki bi lahko poskrbel za varstvo. še vsi delajo.

4. pravila so tudi v vrtcu: če ima otrok vročino ali kako nalezljivo bolezen, mora ostati doma - ga morajo zavrnit, poklicat starše. vsaj pri nas je tako.

5. izpostavljenost okužbam z relativno nenevarnimi virusi, ki povzročajo smrkavost, otrokom kvečjemu koristi, saj se tudi s tem gradi njihov imunski sistem. zavijanje v vato ni nikomur v korist.

6. če je odrasel človek nahoden, si obriše nos, tako bi bilo zaželeno, da tudi otrokom brišejo noske in robčke mečejo v koš. tu se da gotovo najti kak dogovor znotraj vrtca. sicer boste pa kmalu imeli roditeljski sestanek in to problematiko izpostavite tam.

7. veliko hujši in bolj nalezljivi, kot so to virusi zgornjih dihal, so rota virusi. preden ugotoviš, da je otrok kužen, imaš že celo skupino podriskano in pobruhano, s starši in ostalimi družinskimi člani vred. in tega pogosto ne moreš preprečiti.

8. mi nikdar nismo prav nič komplicirali (razen, ko je bila res majhna dojenčica smo jo posebej pazili) in v skoraj treh letih ni bila nič bolana, razen par prehladkov. vsi ostali okoli nje so zbolevali, ona pa ne. trkam na les in na mojo trdo bučo, da tako tudi ostane.

dajte se že umirit s temi nepravicami in krivicami, ki se dogajajo vašim otrokom v vrtcu, mogoče boste pa še opazle, da zna bit življenje tudi lepo in da zunaj sije sonček.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 12:12:20   
Dejča
Ja, draga moja, ki si izpostavila problem - živiš v svojem, nerealnem svetu in zdaj, ko je tudi tvoj otrok začel hoditi v vrtec, boš kmalu pristala na tr(d)nih tleh. Tudi naša user posted image  ni bila NIKOLI smrkava, dokler ni prišla v vrtec. Potem pa več kot pole leta vseskozi. Pa je bila vsake 14 dni doma, da smo jo zdravili - tudi potem ko je bila že brez znakov bolezni še pri babici, pa spet nazaj v vrtec - in jovo na novo - spet smrklji in prehladi. Uporabljala sem fiziološko, pumpice, domače čaje, materino dušico - poleg antibiotikov, seveda, razmišljala že o homeopatih ... Zdaj čez poletje je bila doma in se je stanje izboljšalo, prvi teden v vrtcu je že v sredo prinesla domov smrkelj user posted image . Kaj naj zdaj? Jo izpišem iz vrtca, v katerega rada hodi? Jo imam doma, dokelr se ne pozdravi - nima vročine, je vesela in živahna, skratka razen smrklja ji nič ne manjka ... Ko bo šla nazaj, bo takoj spet kaj pokasirala. Od nje se je zamašen nosek lotil še naše 2 tedna stare dojenčice - verjemi, ni prijetno. Pa vseeno ne obsojam vsepovprek, saj bi potemtakem morali otroci ždeti doma, zaviti v vato.
Verjemi, vem za primer, ko je šel otrok od doma šele, ko je šel v šolo - in zdaj je nenehno bolan. Če pa toliko manjkaš v šoli, je dosti slabše kot v vrtcu.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ufff, sem jezna na te mame...!
13.9.2007 16:49:29   
*sanela*
Na to se je treba navadit, pač otroci so čez zimo šmrkavi!
Mislim, da bo vsaka mama ostala doma če ma otrok virozo, če pa je prehlajen a se dobro počuti ( razen tega da ma šmrkav nos )se mi zdi nesmisleno ostati doma.  Kolikor jaz vem prehlad ni prenosljiv je pa res, da vzgojitljice rade naredijo prepih v vrtcu ko "prezračijo" učilnice. Po mojem so zato šmrkavi!

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?