|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bonsai
15.11.2007 18:30:40   
Alisa
Danes sem ga kupila v Mercurju in se nisem mogla upret da ga ne bi kupila. Ne vem pa kako se jih ureja, zaliva, prav nič. Nebi pa rada da se mi posuši.user posted image
Pomoč in hvala vam.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 18:37:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bonsai
15.11.2007 20:07:07   
beba76
In jaz reva moram cele dneve gledat te bonsajeuser posted image user posted image user posted image user posted image  - odkar jih imamo v prodaji, razmišljam o nakupu. Ampak sem zaenkrat le še pri tem. Drugače pa nimam pojma o vzgoji in negovanju. Ziher boš kje na netu kaj uporabnega našla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bonsai
15.11.2007 21:41:51   
*alja*
Mi ga mamo, jas ga dvakrat na teden zalijem, al potopim v vodo do stebla, da se korenine napijejo, pustim da se odcedi.

Če je to pravilno nimam pojma, ampak mi uspeva, je kar lep (imamo ga pa že več ko 1 leto)


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bonsai
15.11.2007 21:47:19   
Anonimen
Obračat ga moraš proti svetlobi. In zalivaš, da je skozi vlažna zemlja. Najbolje kar na 4 dni po 2 kozarca vode. Nama je pognalo v 1 tednu 5 centi naprej. Ravno ta vikend ga morva obrezat.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bonsai
16.11.2007 9:59:27   
honey
Mi smo bili pa v soboto v Ikeii v Grazu in je moj user posted image  videl tak precej velik bonsai za 70 € in da bi ga on kar kupil. Sem mislila, da se mi bo kar user posted image . Si predstavljate, da mi crkne, ker nimam pojma o bonsajih? Oz. problem je v tem, ker sem že enkrat imela en bonsai in mi je žal došel. Pa sploh ne vem, kaj je bilo narobe z njim, ker se mi zdi, da sem ga redno zalivala. Joj, komaj sem ga prepričala, da ga ne kupiva. Saj ne rečem, bil je zelo lep, krasen, res, ampak... mogoče drugič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bonsai
16.11.2007 10:05:17   
šnucika
Jaz sem ga imela dve leti in sem ga morala zelo zalivati.Tudi potopila sem ga v vodo,da se je "napil".
Potem pa se je posušil,ko me enkrat ni bilo tri tedne doma in je moja mama malo pozabila nanj.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bonsai
16.11.2007 17:50:32   
Alisa
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Kovšča je napisal dobro knjigo o Bonsajih.


Ja to knjigo sem danes pregledala in je res dobro napisana, sem pa tud na netu nekaj našla ko ima prav ta gospod ko je napisal to knjigo kao forum o tem.

Hvala vsem upam, da ga bom imela zelooo dolgo kajti prečudovit je in upam da tak tudi ostane.



_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?